marek.ebiznes@gmail.com

Diamond DMD – Opis Projektu

Zarabianie w Internecie

Diamond DMD – Opis Projektu

Diamond – To kryptowaluta która jest projektem Proof Of Stake ( PoS ) oraz Masternode

Strona główna: https://bit.diamonds/

Czym jest Diamond?

DMD jest zarządzany przez DMD Diamond Foundation, a Aleksander Mesor z Manchesteru, UK, jest dyrektorem naczelnym. Wcześniej Mesor spędził 10 lat jako dwujęzycznego nauczyciela i tłumacza dla Bury Council, jednej z lokalnych władz w okolicy Manchester.

Według LinkedIn fundacja działa od około trzech lat; strona DMD wymienia kilka innych kierownictwo i pracownicy som CVO Helmut Seidl, CTO Christian Knoepe i kilka innych.

DMD jest ograniczona tylko do 4.380.000 monet, monety można nabyć za pośrednictwem Fundacji poprzez zaangażowanie w wydobycie, kupno na giełdzie oraz trading.

Opis ogólny:

Diamond (DMD) to cyfrowa waluta, która oddaje władzę ludziom, ułatwiając transfer wartości w dowolnym miejscu na świecie natychmiast, bezpiecznie i przy zerowych kosztach bez potrzeby korzystania ze scentralizowanej zaufanej strony trzeciej. Ten nowoczesny system, wraz z protokołami sieciowymi, infrastrukturą i usługami, stwarza wszystkim zrównoważone możliwości ekonomiczne.

Zdobywaj DMD, wspierając sieć:,

Pierwsza opcja to Proof of Stake PoS

Proof of Stake, podobnie jak Proof of Work, to mechanizm umożliwiający sieci potwierdzenie transakcji i zapobieganie oszustwom. Jednak nie wymaga to wykonywania żadnych obliczeń wymagających intensywnego korzystania z zasobów. Jedynym wymogiem jest posiadanie DMD Diamond na twoim koncie i utrzymanie portfela Diamond w sieci. Okresowo saldo będzie rosło wraz z przyznawaniem nowych monet za wsparcie dla sieci.

Kwoty nagród zależą od wielu czynników, jednak przy optymalnym wsparciu dla Sieci, można spodziewać się hojnych zwrotów. Nagrody sieciowe będą systematycznie spadać w nadchodzących latach, zgodnie ze specyfikacją DMD Diamond.

Wydobywanie DMD za pomocą PoS można juz rozpocząć od posiadania 100+ szt na swoim portfelu.

 

Druga opcja to Masternode

Masternodes to komputery, które są stale podłączone do Sieci i wykonują określone zadania pozwalające DMD Diamond na osiągnięcie szybszych transakcji. Do uruchomienia Diamond Masternode wymagane jest posiadanie 10000DMD w swoim bilansie, jako zabezpieczenie i spełnienie innych wymagań nałożonych przez protokół. Za ich dedykowaną usługę czyli podtrzymywanie sieci za pomocą Masternode każdy z nich otrzymuje 65% nagród sieciowych. Diamond Masternodes tworzy szkielet będący częścią technologicznego miksu, który napędza usługi i aplikacje w szerszym ekosystemie DMD Diamond.

Gdzie kupić? Dowiesz się tez na mojej stronie: Gdzie kupic kryptowaluty oraz na poniższych giełdach:

Bittrex.com

LiveCoin

CryptoBridge

Strona główna: https://bit.diamonds/

 

Zalety wedle projektu:

UNIKALNE

W ciągu wielu dziesięcioleci powstanie tylko 4,38 miliona diamentów, co czyni go jednym z najrzadszych elektronicznych towarów.

JEST CENNE

W momencie, gdy zdobędziesz DMD Diamond, możesz wziąć udział w tworzeniu nowych monet z hojnymi rocznymi zwrotami. Nagrody będą sukcesywnie zmniejszane w nadchodzących latach.

BEZPIECZNE

Bezpieczeństwo leży u podstaw Diamond. Transakcje są zabezpieczone najnowszym algorytmem bezpieczeństwa. Dzięki zaawansowanej kryptografii uzyskanie dostępu do twojego konta jest praktycznie niemożliwe.

JEST MARKA

Diamond to marka, której możesz zaufać. Jest nie tylko idealny do promowania własnego biznesu, ale także narzędzie, które może być wykorzystane do zaangażowania klientów, biorąc przedsiębiorstwo na inny poziom.

SZYBKIE

Sieć DMD została zaprojektowana tak, aby była doskonała do szybkich transferów pieniężnych. Zasilany Masternodem QuickTX znacznie skraca czas potwierdzenia, a szybkie czasy blokowania zapewniają niezrównaną szybkość konwencjonalnym systemom przekazów i płatności.

EKOLOGICZNE

Podejście Proof of Stake nie tylko radykalnie zmniejsza ślad węglowy, ale także radykalnie obniża zużycie energii elektrycznej, czyniąc go przyjaznym dla środowiska.

 

 

Więcej szczegółowych danych o projekcie

http://cryptocoin.cc/table.php?cryptocoin=diamond

 

Projekt na Social Media: 

BitcoinTalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=580725.0

FaceBook: https://www.facebook.com/dmdcoin

Twitter: https://twitter.com/dmdcoin

Reddit: https://www.reddit.com/r/dmd/

Discord: https://discordapp.com/invite/y4Vu9jw

Slack: http://dmdcoin.slack.com/

Community Forum: https://bit.diamonds/community/

 

Co do oceny projektu:

Opisałem go tylko tak odgórnie bez większych detali wymieniłem najważniejsze informacje dotyczące tego projektu.

Mazdy świadomy powinien sobie sam zrobić DYOR – (Do Your Own Research) przed podjęciem krokówi zakupu każdej kryptowaluty.

Ja jestem długoterminowym posiadaczem DMD i nigdy nie udostępniłbym czegoś ludziom bez uprzedniego przetestowania tego. Chcę aby społeczność DMD Diamond rosła, ale tylko dlatego, że jest to bardzo dobry projekt a więcej osób które go używają zapewni jeszcze lepsze usługi. DMD Diamond stanowi jedną ulubioną część mojego osobistego portfolio i chciałbym po prostu podzielić się informacjami na jej temat, szczególnie z nowymi użytkownikami kryptografii, którzy mogą być mniej zaznajomieni z PoS. Plusem tego projektu jest to że będzie tylko 4.4 mln monet.

”Zespół DMD Diamond to pracowity i uczciwy zespół ludzi. Przez prawie 4 lata rozwoju DMD nie było ani jednego oszustwa ani poważnego kryzysu. Społeczność jest również bardzo żywa, pomagamy sobie nawzajem i zapraszam do przyłączenia się do nas, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na nabycie DMD, czy nie.”

Ps. Mam nadzieje ze trochę pomogłem, jeśli podobają się takie opisy mogę opisać więcej projektów.

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *