marek.ebiznes@gmail.com

CloudToken – czy jest bezpiecznym portfelem?

Zarabianie w Internecie

CloudToken – czy jest bezpiecznym portfelem?

Z uwagi na to, że sporo osób pyta mnie o CloudToken co o nim myślę, jakie jest moje zdanie i czy to bezpieczne to postanowiłem trochę bardziej rzucić moim okiem co do bezpieczeństwa, używalności i technikalia, jakie tam są.

✴️Historia powinna się nazywać jak nie dać się zrobić w balona i rób tak aby nie dać się wkopać na mine.

❇️Z tymi pięknymi nowoczesnymi, samo zarabiającymi walletami nie jest tak pięknie jak to opisują 😉

✴️Z CloudToken jest jak z każdym innym tworem i do trzymania tam swoich walut, aby były bezpieczne się nie nadaje! Moim zdaniem. ( nie musicie się zemną zgadzać w tej kwestii! Ja im nie ufam.)

❇️Wszyscy go reklamują jako bezpieczny portfel krypto z możliwością zarabiania 6-12% miesięcznie WOW to musi być coś zajeb¥stego myślisz 🤓 wejdzmy głebiej – żadem wallet na komórkę nie jest tak bezpieczny jak hardware czy paper wallet.

✅Chociaż są takie które są łatwe w używaniu i migrowaniu seed z jednego na inny takimi są między innymi takie portfele jak: Jaxx Liberty, mycelium, electrum, coinomi, na pc znowu Exodus, electrum portable – można mieć na pendrive itd. – nie chcą od nas nic poza frazami backupu. ( osoby które znają już krypto dobrze o tym wiedzą)

✴️Odradzam użytkowania Cloud Tokena lub innego tworu jako portfel by zabezpieczać swoje środki!! To zdecydowanie złe miejsce do tego 😊

🅿️ Dlaczego odradzam, a no dlatego:

👉Podobno mamy 12 frazowy seed spoko – aby go odtworzyć trzeba mieć wiedze – co gdzie jak, tym bardziej że to wallet na adresach BTC które zaczynają się od 3 czyli SEGWIT a nie od 1 LEGACY i tu już jest mała zagwozdka dla ludzi 😉

👉 Posiadam 0.00112081 BTC ~ 8.96$

👉W normalnych walletach BTC normalnie bym wypłacił itd. Bo opłaty są niższe z reguły satoshi na 4 miejscu po przecinku np. 0.00019776 – jak na screenie to jakies 1.58$ tym bardziej na Segwitowym wallecie płacimy mniej.

👉 Cloud Token liczu sobie 0.00149368 za wypłate środków tj. ~ 11.94$ 😎 więc zonk nie wypłacę 🤷‍♂️

👉 Mało tego jeszcze potrzeba ich tokena CTO na Fee ~ 0.12277175 jakieś 0.0454 $

👉Opłaty za transakcje na ich wallecie są pobierane w BTC no jak w każdym. Są bardzo wysokie no dobra większa opłata szybciej wyjdzie i górnicy zaakceptują 😜 ale żeby pobierać jeszcze w ich tokenie CTO i to nie mało, bo wydaje mi się że % do wypłaty no cóż – wpłacisz, ale jak nie masz ich tokenów to nie wypłacisz 😉

👉Aby zdobyć tokeny to trzeba na 30 dni odpalić ich arbitraż, który płaci w tych, że tokenach, zamrożenie hajsu na 30 dni wydaje się spoko, tylko że jeśli chcemy go odmrozić wcześniej to już zabiorą nam ponad 8% prowozji, gdzie dalej potrzeba na m ich tokeny na wypłatę swoich środków.

👉Z ciekawosci odpaliłem klucze na swgwitowym portfeli SAMOURAI WALLET który jest segwitowy – nie widze żadnych transakcji 🤷‍♂️ ani mojego 0.00112 BTC które zostało na adresie – dziwne. ( a miało to być takie łatwe 🤣)

👉 Sami pomyślcie czy to jest zgodne z działaniem blockckchain 🤔 no dobra powiem wam Nie nie jest. Bo opłaty powinny być tylko w BTC.

👉 Portfel jest tworem i może zniknąć. Masz dostęp do niego, ale to nie zienia fakt, że po prostu przestanie działać, bo nie masz kluczy prywatnych.

👉 Cena tokena jest sterowana wewnętrzną wyceną, także jedynie można wierzyć w to, że jego cena wzrośnie i zdążymy go sprzedać.

✴️Podsumowując:

🅿️Możecie powiedzieć że się czepiam – tak macie racje, ale ja dbam o swój hajs 😉

🅿️Nie trzymajcie tam kasy!

🅿️Dodam jeszcze, że wygląda to spoko, aby podejść do tego, jak do zakupu jakieś mało znanej kryptowaluty na giełdzie akceptując ryzyko, że może zyskać na na cenie, ale też stracić ją do zera. Ja to ryzyko całkowicie akceptuje i robie co uważam za słuszne z moim zdaniem, co zrobisz ty?

🅿️Jako programik, by sobie zarobić na ich tokenach lub coś dorobić spoko, masz hajs możesz podjąć ryzyko, wiesz to że możesz popłynąć zrób nie ma problemu.

Pobieramy portfel z tej strony:
Iphone – Po jej pobraniu na iphone trzeba „zaufac” aplikacja wchodzac w Ustawienia -> Ogólne -> Zarządzanie urządzeniami i tam klikamy „zaufaj”
2. Wpisujemy Referral Code: 👉 5112571290
3. Zapisujemy hasło do logowania
4. Zapisujemy hasło do transakcji
5. Zapisujemy 12 słów odzyskiwania dostępu
6. Aktywujemy w opcjach 2FA
Tyle. Od razu projekt jest gotowy do pracy.
Jak zarabiać 6-12% w tokenach CTO miesięcznie?
👉Kasa którą tu wrzucamy to kasa Testowa ! Pamiętajcie o tym podejmując decyzje o kwotach jakie chcecie wrzucić – i wrzucajcie tyle ile jesteście w stanie zaakceptować gdy stracicie !
Dlaczeo ja wrzuciłem tam swoje środki ?
👉Podchodząc do niego typowo jako projekt do zarabiania w sieci sam uważam, że jest duża szansa powodzenia na zarobek, dlatego też mój wybór padł na niego.
👉Przekonał mnie fakt że siedzi w nim Azja, Chiny itd. a marketerzy jak i CEO pompują ten temat dość intensywnie
👉Pompka na tokenie, magiczny wallet, jak dla mnie kopia PlusTokena i wiara w to, że cena zostanie wybita jak w plus.
👉Będę Was informował i przypilnuje, żebyśmy nie przesadzili z hodlowaniem.
👉 W maju wrzuciłem 500$, obecnie mam 3000 $ wkładu w tym projekcie.
👉Na jakiej zasadzie to działa ? -> Kupujemy bota do arbitrazu, a w zasadzie dorzucamy się do puli bota arbitrażu (który jest ograniczony) i zyskujemy 10% -12% miesięcznie w postaci ich tokena CloudToken.
👉Ten znowu zyskuje na wartości więc można i tu ugrać i na to trochę liczymy. Dodatkowo od osób bezpośrednich dostajemy tyle naliczen ile on czyli 100% jego naliczeń. Powiedzmy ze wasza bezpośrednia osoba dostała 100 tokenów to i wy je dostajecie.
👉Aby zacząć zarabiać tokeny które oferuje ten projekt można wystartować nawet za małe kwoty, które wpłacamy w BTC, ETH a nawet Doge.
👉Najlepiej zrobić to za pomocą ETH. Krypto wpłacamy na balance, po czym w zakładce PROJECTS należy uruchomić bota Jarvis. Klikamy w Jarvis, później klikmy w rodzaj krypto którą chcemy na ten cel przeznaczyć i aktywujemy Jarvis.

 

🅿️Sam wrzucam kase w różne rzeczy z lepszym lub gorszym efektem, tylko że ja w porównaniu do większości po moich porażkach i przygodach w necie jestem w 100% świadomy ryzyka i tego że ktoś może zniknąć z moim hajsem i mówie to każdemu otwarcie, że nie ważne co robisz zawsze może się nie udać.

✴️Pamiętaj – bądź świadomy co robisz, jak robisz i jaką masz strategie!

✴️Nie głoś farmazonów w sieci!!
——

Mam nadzieje że to co napisałem będzie pomocne.

 

——-Pamiętaj! : Blog, Fanpage, Video oraz materiały które znajdujesz, jak i treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam!

Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam z większym lub mniejszym sukcesem finansowym.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty, bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

 

2 komentarze

  1. Daria Danilczyk pisze:

    Podstawowa sprawa: jeśli znika twój portfel z całością pieniędzy, to jesteś całkowicie bezbronny. Pomyśl, czy chcesz nerwowo sprawdzać co ranek czy masz jeszcze swoje pieniądze?

    • marek505 pisze:

      Dokładnie, dlatego na tego typ portfelach nie trzyma się kapitału, jeśli chcemy spać spokojnie i który ma być bezpieczny. Można wykorzystać ten sposób do zarobienia tokenów i wymiany ich na ETH tylko i wyłącznie, jeśli znamy ryzyko związane z działaniem w tego typ projektach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *