marek.ebiznes@gmail.com

Jak zdobyć nawet do 270 zł za darmo….

Zarabianie w Internecie

Jak zdobyć nawet do 270 zł za darmo….

Spis Treści

Jak zdobyć od 270 zł do 500 zł za darmo.

W ramach promocji niektórych firm z działu finansowego możemy zdobyć obiżki jak i bonusy. Można do tego wykorzystać konto bankowe w innym kraju lub konto Revolut z darmową karta!

 Można zdobyć nawet do 500 zł, wykorzystująć wszystkie podane niżej możliwości. Wszystko zależy od tego, czy dana promocja wciąż trwa.

Ponieważ oferty te bywają bardzo często ograniczone czasowo, nie zastanawiałbym się zbyt długo i nie odkładał tego na później.

Wyjaśnię wam też często poruszany temat – Dlaczego warto korzystać z linków partnerskich, co to tak naprawdę daje, ma na celu oraz jakie podejście mam ja i inni do nich.

Osoby zaczynące swoją przygodę z zarabianiem w internecie, często uważają że linki partnerskie to coś złego, a przecież linki partnerskie obecne są przy korzystaniu z wielu usług. U osób tych możemy zaobserwować następujące podejście – „A ja się nie zapiszę z jego linku, bo ten ktoś na mnie zarobi….” całe te podejście i czar samodzielności jednak szybko znika.

Już po krótkim czasie działania osoba taka widzi, że nie ma wsparcia i musi się nieźle naprodukować, aby zdobyć informacje oraz doświadczenie. Szukając na ślepo wsparcia u innych bywa tak, że dostaje się „pstryczek w nos” jeśli  natrafi się ktoś kto jednak nie pomoże tobie bezinteresownie. W tych czasach wiedza bywa wartością za którą trzeba płacić a przecież to miało być takie proste…

Osoba taka często staje się sama ofiara ludzi z podejściem podobnym do niej. Jest to bardzo prosta i fajna lekcja –dlaczego? z

Ja sam zrozumiałem już dawno, że linki te służą do otrzymywania bonusów za pracę, którą wykonujesz w ramach programu partnerskiego. Dana firma w ten sposób ciebie wynagradza.

Nazywamy to pracą dlatego właśnie, że wpisy, instrukcje, tutoriale, recenzje, które są umieszczane na blogach, grupach czy Yt same się nie stworzą. Mało tego, większość twórców dba o kontakt z ludzmi, którzy korzystają z ich treści.

Ja sam zazwyczaj korzystam z kodów, jak i linków polecających osób, które wkładają wiele pracy aby stworzyć właśnie takie instrukcje. Jest to bardzo uczciwie podejście

Zawsze ktoś musi włożyć w to sporo pracy – Stworzyć opis oraz dokładnie sprawdzić dane usługi. Później poświęca swój czas, aby pomóc osobom które mają pytania związane z danym tematem.

W większości firm bez kodu polecającego nie można nawet założyc kont. Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie. 

Wy też możecie polecać to wszystko dalej, używając swoich linków, jak i wkładając trochę swojej pracy. 

Reflinki w tekście zaznaczone są na czerwono, abyście potem zmienili je na swoje. Wy też możecie otrzymać bonusy i zdobyć pieniądze za osoby, które zarejestrują się z waszych rekomendacji.

No to lecimy dalej……

Wszystko polega na zrobieniu darmowego przelewu, ze swojego konta bankowego na własne konto w Revolucie w funtach. Można doładować Revoluta za pomocą PLN i zamienić na funty, a można też doładować od razu funty. (Jak wiecie założenie i używanie jest darmowe)

Wykorzystując pokrewne aplikacje finansowe, które w ramach podziękowania nagrodzą nas bonusami na powitanie, czyli rejestrując się, sami w aplikacjach zarabiamy za pierwszy przelew. Polecając firmy dalej, zarabiamy za każdą nową osobę zarejestrowaną w aplikacji.

Pieniądze wracają szybko (w Worldremit, nawet w kilka godzin), pozostałe z reguły 2-3 dni, jeśli przelew jest robiony w tygodniu. W weekend firmy nie pracują, więc robiąc przelew w czwartek albo piątek musicie liczyć się w opóźnieniami.

Będą nam potrzebne konta w poniższych firmach, a niżej są dokładne instrukcje. Jak i co należy zrobić krok po kroku:

Revoluta pobieracie na telefon z tego linku i zamawiacie karte za FREE – https://revolut.com/r/marekzwk

TransferGo – 50zł – http://trgo.co/en/r/E4kfDF

Monese – 70 zł – https://monese.app.link/27sZS63faX?invite=MAREK438

Xendpay – 50zł – https://secure.xendpay.com/signup/ur/P802115

Worldremit – 100zł – https://www.worldremit.com/en/r/JERZYP7

PixxPay – 15 zł – http://bit.ly/piix5€

Blockchain – 90 zł w XLM https://www.blockchain.com/pl/getcrypto

Coinbase – ktyptowalutach za rozwiązane quizy. http://bit.ly/cbmpweb

Firmy zajmujące się przekazami pieniężnymi są na brytyjskim rynku od wielu lat, nawet dłużej od samego Revoluta, podlegają regulacją FCA, czyli brytyjskiego odpowiednika KNF (Komisji Nadzoru Finansowego), a więc stosuje dokładnie takie same standardy bezpieczeństwa, jak banki komercyjne w UK.

Można zacząć od dowolnie wybranej aplikacji (kolejność jest przypadkowa) oraz najpierw zrobić jedną i poczekać na powrót przelewu, oraz bonusu.

Najszybszy powrót przelewu to Worldremit, zwykle ten sam dzień. Xendpay bonus od razu naliczony przy robieniu przelewu. TransferGo wolniejsze, ale również niezawodne i wypłata bonusu nawet na Polskie konto i to w ten sam dzień co powrót pieniędzy. Monesemożna wydać w sklepie poprzez ich darmową kartę.

W każdym z kont: Revolut, Monese, Xendpay i Worldremit zróbcie najpierw weryfikację, aby konta były w pełni funkcjonalne.

Zaczynamy:

TransferGo (bonus 50zł)

Od czasu rejestracji mamy 30 dni na wykonanie przelewu i otrzymanie bonusu, jeśli zrobimy przelew po tym czasie, bonus NIE zostanie przyznany.

Rejestracja:

1. http://trgo.co/en/r/E4kfDF

2. Podajemy swoje dane razem z e-mailem

3. Podajemy kod poleceń: E4kfDF

4. Instalujemy aplikacje i się na nią logujemy.

TransferGo przelew w aplikacji:

1. Wybieramy przelew z PL do UK i kwotę odpowiadająca minimum 50£ ( aktualnie jest to 245-250zł) najlepiej wysłać ciut więcej, aby nie było sytuacji że nie zaliczy nam bonusu.

2. Wybrany darmowy depozyt bankowy (przepisujemy dane i płacimy w swoim banku) lub kartą (szybka opcja), ale płatne (1,27zł)

3. Wpisujemy dane odbiorcy (swoje, te same co przy rejestracji) i wpisujemy ze swojego funtowego „lokalnego” konta w Revolucie, numer konta Revoluta oraz Sort Code (Numer rozliczeniowy w formacie XX-XX-XX)

4. Płacimy i czekamy na profit. (Pojawi się do wypłaty w aplikacji TransferGO w zakładce „Zaproś”), Gdy otrzymamy swój bonus, możemy go wypłacić w funtach lub bezpośrednio na polskie konto.

5. Pieniądze i bonus wracają na Revoluta do 4 dni, a my cieszymy się z dodatkowej kasy.

Monese (bonus 70zł)

Monese (konkurencja Revoluta) daje za założenie bezpłatnego konta 15 funtów. Zalet jest wiele do poczytania na ich stronie, ale największa z nich to taka, że otrzymujemy darmową kartę, która przydaje się do rejestracji w poniższych usługach, a jeszcze można sobie zapłacić np. za 3 godziny jeżdżenia na hulajnodze Hive.

Rejestracja:

Rejestracja konta, podanie adresu gdzie mają przysłać kartę. Ważne, by wybrać, że chcesz mieć konto w funtach (jest do wyboru też w euro), ale wtedy dostaniesz 15 euro, zamiast 15 funtów, a wiadomo, w funtach wyjdzie więcej bonusu. Ważne, aby podczas rejestracji podać kod:  MAREK438 by naliczyło premię 15 funtów. (£)

W kilku krokach:

zakładamy konto:

 1. https://monese.app.link/27sZS63faX?invite=MAREK438
 2. Użyj kodu MAREK438
 3. Wybierz konto UK oraz darmowy plan, ponieważ otrzymasz 15£. 
 4. Wprowadź dane.
 5. Zweryfikuj się.
 6. Zamów darmową kartę.
 7. Kliknij menu w górnym lewym rogu, znajdź PROMOCJE – wpisz kod : PREMIUMPLEASE (otrzymasz 3 miesiące plan premium za darmo co obniży koszty używania karty)
 8. Wpłać na aplikacje min. 10£ za pomocą karty lub przelewu. (Jeśli do mnie napiszesz po otrzymaniu karty, przeleje Ci £ na 1 transakcje)
 9. Użyj karty w sklepie lub poprzez internet podczas zakupów.
 10. Polecaj innym, by także zdobywać bonusy, gdy oni użyją karty.

Worldremit bonus 100zł (realnie 84zł gdyż drugi przelew jest płatny 16zł)

Rejestracja:

1. żyj ten link: https://www.worldremit.com/en/r/JERZYP7

2. Klikamy w „Sign up to get started”

3. Wypełniamy swoje dane.

4. W miejscu „Got a referral code” sprawdź, czy kod polecenia wczytał się prawidłowo. Jeśli nie to wpisz ręcznie: JERZYP7

5. Zamykamy i przechodzimy do aplikacji (trzeba się zalogować)

Worldremit przelew w aplikacji:

1. Weryfikacja, będą w e-mailu linki do podania dokumentów oraz pojawi się prośba o weryfikację w aplikacji.

2. „Send to someone new”

3. United Kingdom

4. W „Send” wpisujemy 500zł lub trochę więcej aby się zakwalifikować do bonusu – będzie to widoczne podczas transakcji. Klikamy „Done”

(u mnie np. Było to 1500DKK jakieś 870 zł bo ja założyłem konto na Danie, czyli na kraj gdzie mieszkam).

5. Klikamy „Add a promo code” i wpisujemy: FREE

6. Klikamy w „Okay, got it”

7. Wybieramy „Choose how to send” i wybieramy „Bank deposit” następnie „Done”

8. Wybieramy „Add new recipient” i podajemy swoje imię i nazwisko.

Teraz UWAGA! Dalsze dane jak ulica, kraj i nr telefonu, musimy podać adres dowolny istniejący w UK (może to być znalezione w google. W razie problemów zasugeruje dane), numer telefonu – 7418383936

9. Jako „Bank” wybieramy „Revolut” Lub Monese

10. Branch Code to w Revolucie „Sort Code” czyli Numer rozliczeniowy w formacie XX-XX-XX

11. W „Reason for sending” wybieramy „Sending found to self”

12. Wybieramy „Confirm and pay”

13. Wybieramy swój bank, logujemy się i płacimy.

14. Pieniądze wrócą na funtowego Revoluta w ciągu max. 1 dnia roboczego (często w ten sam dzień)

15. Bonus przyjdzie w formie kodu, zwykle w ciągu 5 dni roboczych, na pocztę e-mail użytą przy rejestracji.

Jak użyć kodu bonusowego:

1. To nic innego jak kolejny przelew na konto. Postępujemy tak jak przy przelewie, tylko wpisujemy kwotę 84zł (z 16zł opłatą = 100zł) lub też zależnie od danego kraju, zależy ile zawołają minimum, oraz tym razem w „Add a promo code” wpisujemy kod bonusu z e-maila. Kwota zostanie obniżona do 0zł, a na konto otrzymamy 84zł.

Xendpay (bonus 50zł)

Rejestracja:

1. https://secure.xendpay.com/signup/ur/P802115

2. Dane osobowe i kontaktowe bez polskich znaków i kreseczki w kodzie pocztowym.

3. Wybór kraju, z którego będziemy wysyłać: Polska lub kraj, w którym przebywacie u mnie to np. Dnia oraz do którego wysyłamy: Polska, Wielka Brytania tak, aby różnił się od kraju wysyłki. Zależy czy wykorzystacie do tego Revolut, czy zwykłe konto bankowe w kraju pochodzenia.

4. Weryfikacja – dokumentem tożsamości (paszport, prawo jazdy, dowód)+ screen lub zdjęcie potwierdzenia zamieszkania (dowolna faktura za media, lub wyciąg bankowy z widocznym adresem)

Xendpay przelew w aplikacji: (można też całość zrobić z poziomu www)

1. Klikamy w nowa transakcja.

2. Kraj nadania Polska a odbioru kraj docelowy Wielka Brytania.

3. Klikamy, wybieramy w jakiej walucie wysyłamy i jaką ma otrzymać odbiorca np. GBP, wpisujemy równowartość 100£ (jeśli na Revolut) na inne rachunki musi to być odpowiednik 500 zł (120 Euro, 850DKK itd.) 

4. W okienku przed akceptacją wybieramy koszt przelewu i ustawiamy na 0zł.

5. Jeżeli bonus się naliczył, na dole strony będzie pokazana nam kwota pomniejszona o 50zł, jeśli nie to trzeba przesłać minimanie wyższą kwotę.

6. Wypełniamy dane odbiorcy (nasze z Revoluta któregoś z kont lokalnych) albo podajemy swoje konto w krau pochodzenia. U mnie to była Polska i przelew robiony był z Danii.

7. Płacimy w naszym banku na Xendpay i czekamy na £ w Revolucie lub inna walutę w banku docelowym.

8. Jeśli codzi o Xendpay to Bardzo bym prosił o wiadomość po zrobieniu transakcji.

Potrzebuję nr transakcji, aby samemu otrzymać bonus.

Mój e-mail to: marek.ebiznes@gmail.com


Piixpay (bonus 15zł) – ograniczona oferta.

Rozdają 5€ za samą rejestrację i zweryfikowanie się. Bonus otrzymujemy w ich StableCoin-ie (Est-coin), który jest połączony 1:1 z kursem Euro.

Można sobie wypłacić na konto te €, które otrzymaliśmy. Może to być konto walutowe jak i PLN, ważne aby podać do wypłatu nmer IBAN oraz BIC i otrzymamy 4€, ponieważ 1€ to prowizja dla nich.

Firma ta zajmuje się przelewami SEPA za pomocą Krypto-Fiat. Powiedzmy, jeśli my chcemy przesłać komuś pieniądze prosto na konto albo opłacić rachunki za pomocą kryptowalut to oni pośredniczą w tym, my wysyłamy im kryptowaluty, a oni przewalutowują i wysyłają już walutę Fiat na dane konto z odpowiednim tytułem płatności.
————
Co należy zrobić?

1. Zarejestrować się z linka:

http://bit.ly/piix5€

2. Zweryfikować konto paszportem lub innym dokumentem tożsamości.
W weryfikacji są 2 pytania. Należy na nie odpowiedzieć jak niżej:

– Czy zarządzasz swoimi środkami? TAK
– Czy jesteś osobą publiczną pracującą w instytucjach rządowych zaznaczamy? NIE.

3. Utworzyć w dashboard nowy rachunek Est-coin

4. Otworzyć ten link i kliknąć: Redeem

https://www.piixpay.com/get5
——-
Wylogować się i do kilku h powinniśmy otrzymać bonus, po ponownym zalogowanu będzie możliwość zlecenia go jako wypłata na konto.

CoinBase (nawet 200zł) – ograniczona oferta.

1. Zakładamy konto: http://bit.ly/cbmpweb

2. Weryfikujemy się.

3. Zapisać się na wszystkie dostępne listy tutaj: https://www.coinbase.com/earn/

4. Oczekiwać E-mail od Coinbase z możliwościa wzięcia udziału w quiz.

5. Odczytać maila zalogować się, rozwiązać quiz.

6. Cieszyć się twoimi kryptowalutami.

Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni ze zdobytych bonusów.

 

4 komentarze

 1. Adrian pisze:

  Siema;)
  15 funciakow z Monese dostaje się dopiero po zapłacenia karta ?

  • marek505 pisze:

   Dokładnie otrzymasz je po zrobieniu transakcji karta na minimalną kwotę, można kupić coś małego w sklepie lub przez internet.

 2. Oranger99 pisze:

  Działa komuś ta nędzna weryfikacja w Piixpay?
  Tylny aparat w telefonie w ich aplikacji do weryfikacji dowodów w ogóle u mnie nie łapie ostrości…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.