marek.ebiznes@gmail.com

50 zł gratis dla każdego

Zarabianie w Internecie

50 zł gratis dla każdego

Xendpay (bonus 50zł)

Rejestracja:

1. https://secure.xendpay.com/signup/ur/P802115

2. Dane osobowe i kontaktowe bez polskich znaków i kreseczki w kodzie pocztowym.

3. Wybór kraju, z którego będziemy wysyłać: Polska lub kraj, w którym przebywacie u mnie to np. Dnia oraz do którego wysyłamy: Polska, Niemcy, Wielka Brytania tak, aby różnił się od kraju wysyłki.

Zależy czy wykorzystacie do tego zwykłe konto bankowe w kraju pochodzenia, możesz też wykorzystać konto w niemieckim mobilnym banku N26.

Hey! Sign up for N26 with my referral code and see how easy banking can be. Use marekp0113. https://n26.com/r/marekp0113

4. Weryfikacja – dokumentem tożsamości (paszport, prawo jazdy, dowód)+ screen lub zdjęcie potwierdzenia zamieszkania (dowolna faktura za media, lub wyciąg bankowy z widocznym adresem)

Xendpay przelew w aplikacji: (można też całość zrobić z poziomu www)

1. Klikamy w nowa transakcja.

2. Kraj nadania Polska a odbioru kraj docelowy Niemcy-najlepiej uzyć do tego konta w N26

3. Klikamy, wybieramy w jakiej walucie wysyłamy i jaką ma otrzymać odbiorca np. EUR, wpisujemy równowartość 120€ na inne rachunki musi to być odpowiednik 500 zł

4. W okienku przed akceptacją wybieramy koszt przelewu i ustawiamy na 0zł.

5. Jeżeli bonus się naliczył, na dole strony będzie pokazana nam kwota pomniejszona o 50zł, jeśli nie to trzeba przesłać minimanie wyższą kwotę.

6. Wypełniamy dane odbiorcy (nasze z konta N26 IBAN Niemiecki) albo podajemy swoje konto w krau pochodzenia. U mnie to była Polska i przelew robiony był z Danii.

7. Płacimy w naszym banku na Xendpay i czekamy na € w N26 lub inną walutę w banku docelowym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.