marek.ebiznes@gmail.com

#BiznesNews 04.10.2019

Zarabianie w Internecie

#BiznesNews 04.10.2019

Będzie to troche długi wpis 🤓 zaczniemy od RW.

Jak mogliście zauważyć na swoich kontach w RW ruszają powoli naliczenia zwrotne. Moim zdaniem osoby na tej grupie w większości powinny być na plus, jeśli stosowały się do strategii które wam pokazywałem zwłaszcza, że wielu z was startowało na samym początku w 2017 roku 😊 a jego funkcjonowanie zakończyło się w czerwcu 2019 roku. Czy ktoś z nas był to w stanie przewidzieć? Raczej nie.

Jednak jeśli u kogoś coś się nie zgadza to piszcie prosze do supportu, aby sprawdzili razem z wami i wyjaśnili wszystkie wasze uwagi.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, piszcie śmiało i do mnie, postaram się pomóc i znaleźć z wami rozwiązanie.


Jak już wspominałem, sam czuje się mega oszukany przez tę firmę, wręcz wkur@&€ na nich i to, co się wydarzyło. W dużej mierze wykorzystali sobie moją i waszą wiarę, że wszystko jest ok, Gdzie nie mówili całej prawdy.


Ja sam z uwagi na to że chce zarabiać online długoterminowo i nie mam zamiaru płakać nad rozlanym mlekiem, mimo ryzyka działam – dlatego wziąłem sprawy w swoje ręce.

Ruszyłem z mega pozytywną energią i nastawieniem z długo wyczekiwanym projektem, który wystartował we wrześniu. Czyli #Properly !

Nie ma tam pewnych zysków i stałych naliczeń dziennych, za to jest podgląd na wszystko co danego dnia działo się na rynku. Bo dane jak i to co zarabiamy pochodzi właśnie z niego i wszystko można sprawdzić i zweryfikować!

Są doświadczeni właściciele z historią, którą można sprawdzić.

Są realne wyniki ich strategii, Do wglądu tutaj: https://www.myfxbook.com/members/Properly/fgbp-ea/3286461


Ja sam mam mam na tyle wiedzy i doświadczenia, że widzę ogromną różnicę między tymi biznesami, które mamy dostępne na rynku, które są często klonami poprzednich, nie koniecznie wciąż płacących.

Sam staram się też nie kierować emocjami takimi jak szybka chęć zysku, chciwość itd. Patrzę raczej z rozsądkiem, staram się oszacować dokładnie za jak i przeciw, zanim dołączę do jakiegokolwiek biznesu.


Wiem, powiecie, są portfele które dają 6-12% miesięcznie, są jedne które zniknęły z hukiem i umarły, a są inne takie które nawet dały zarobić i to nie mało! Cieszę się, warto jednak w tego typu projektach zachować umiar i otwarty umysł, nie zakochiwać się w tym jedynym biznesie, bo płaci w danym momencie, tego się sam nauczyłem i stosuje tą zasadę. (Zawsze może przestać wypłacać😏) i co wtedy? Jaki plan B?

Wiele projektów przyciąga ogromnymi prowizjami i możliwościami dla marketerów, można zauważyć właśnie taką tendencję, że pełno ich tam gdzie najwięcej dostaną. (To zrozumiałe, każdy chce dostać zapłacone jak najwięcej za swoją pracę.)

Przyciągają one skomplikowanymi planami marketingowymi itd. Moim zdaniem nie do końca jest to dobry wyznacznik biznesu, bo ilu z was poleca biznes dalej, ilu z was zapisało kiedykolwiek kogoś?

Ja jednak wole i preferuje prostotę samą w sobie, bo im plan marketingowy prostszy, tym wiecej siana zostaje dla firmy i jest dla tych którzy nie polecają, a zarabiają z nią i na jej wynikach. Dużo łatwiej doszukać się co, gdzie i dla kogo. 😇

Ja sam nie ukrywam, że w tych szybkich biznesach można mnóstwo zarobić z prowizji bo aż 100% z naliczeń poleconych w 1 lini, ale czy to jest realne do pokrycia przez firme i na jak długą metę to nie wiem, widząc jakie cyfry wypływają z firmy mam pewne obawy, że jednak nie może to trwać wiecznie.

Nie wszyscy szukają jednak projektu gdzie trzeba polecać aby zarabiać, sam przykład darmowych aplikacji Revolut lub Monese, tam sytuacja jest win/win a jak trudno czasem o kogoś by skorzystał z naszej darmowej oferty. Ludzie po prostu często nie dowierzają, że można dostać w tych czasach coś za darmo!

Nie wierzą, że siano leży na ziemi tylko trzeba wiedzieć jak je podnieść.
Ja sam nie wierzę w biznes bez ryzyka, a jednak mimo tego, że to ryzyko jest działam i osiągam wyniki 😇


Zapytasz no ale dlaczego więc tam zarabiasz- po prostu łapie szanse i korzytam z tym z tyłu głowy, że jednak to co dobre może się skończyć.

Osoby które zarabiają w Omedze, zobaczcie- wielu z nich jest już na plusie, może sam aktywnie nie zarabiam w tej firmie, ale widzę że mega pozytywnie sobie radzi, wielu ludziom firma wygenerowała pieniądze na to by mogli sobie te środki zdywersyfikować, dużo z nich wybrało CloudTokena już w maju, gdzie dziś już są dawno na plusie.

Te osoby które weszły do CloudToken zarobili 50-100% zysku. Praktycznie nie polecając go dalej, nie mówie już o tych co zdecydowali się podzielić tym z innymi.

(Jednak ja staram się podchodzić do pieniędzy na zimno, bez euforii, wiele ludzi w CT zarobiło swoje pierwsze, większe cyfry 😇)

(Wiem, że następstwem tego jest brak umiaru i znajdą się tacy którzy, będą bronić biznesu do samego końca, dla mnie spoko rozumiem, jednak moje doświadczenie pokazuje coś innego, nawet teraz się uczę obserwując bacznie rynek.)

Vexa – ekipą z niego wychodzimy w imię zasady 3/6/9 miesięcy, jedni już na plus jak będzie dalej nie wiem🤷‍♂️ bo skąd mam wiedzieć, czas pokaże i jak zawsze zweryfikuje 😀


Są też projekty gdzie można sobie wyliczyć ile zarobisz.

TAK – zgadza się, to prawda, mnie tylko zastanawia skąd te stałe naliczenia te firmy są w stanie wygenerować. Każdy biznes nie jest zyskowny każdego dnia, są lepsze i gorsze dni, tygodnie czy miesiące, nie może być tak że jest nonstop tak samo!

Rzecz w tym, że jeśli firma ma taki układ to my nie widzimy tego, że w firmie dzieje się lepiej czy gorzej.

Nigdy nie jesteś wstanie wyliczyć jak długo dany projekt jest w stanie funkcjonować, dlatego robi się je na zakładkę.

Praktycznie co 4-6 miesięcy bierze sie następny temat w razie gdyby ten poprzedni przestał wypłacać. To podejście jest dobre! Wręcz idealne bym powiedział w tego typu projektach! I sam mam zamiar z nich korzystać.


W branży którą obserwuję są 2 cykle, tak samo jak na giełdzie lepszy i gorszy okres.

Hossa – gdzie jest ogromny wysyp różnych projektów, ludzie wchodzą we wszystko jak popadnie nie zastanawiając się bardzo co wybrać idą za masą czyli FOMO.

Bessa – ten mniej ciekawy okres, gdzie upadają rożne firmy, ludzie są zawiedzeni, bo jednak ich oczekiwania nie były takie.
W tym okresie trudno jest wybrać biznes który warto robić, wszystkiego się boisz, że zniknie za zaraz jak tylko wpłacisz tam siano.

Za to ja mam już dosyć tego ciągłego biegania pomiędzy nimi, dlatego zdecydowałem się głownie skupić nad tym jednym którym jest w tym momencie Properly.

Wiem też, że obecnie drugiego takiego projektu nie ma. Nie ma biznesu z takim podejsciem do partnerów firmy.
Nie ma projektu z taką procedurą wejścia w niego. Co moim zdaniem najważniejsze- dają wiedzę i fakty, a nie wiare i obietnicę, bo nie muszę im wierzyć na słowo czy dziś zarobili dlatego, że jestem w stanie to wszystko sprawdzić.

Pozdrawiam.

Ps. Jeśli dotarłeś/aś tutaj aż na sam dół, zostaw reakcję, abym mógł widzieć, że informacja dotarła też do ciebie.

#BiznesNews #DarmowaKaaa

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *