marek.ebiznes@gmail.com

Twisto – Kupuj, polecaj, zarabiaj, zgarnij 50 PLN za darmo.

Zarabianie w Internecie

Twisto – Kupuj, polecaj, zarabiaj, zgarnij 50 PLN za darmo.

EDIT :
Poprzednia promocja się już zakończyła, Twisto daje już tylko 10 PLN jako bonus.

Czym jest Twisto?

Jeśli jeszcze nie znacie tego rozwiązania to na pewno warto sie nim zainteresować. Zwłaszcza że teraz na starcie w Polsce trwa promocja! Twisto jest to dobrze rozwijający się FinTech, który przywędrował do nas z Czech  i tam sobie radzi całkiem dobrze. Oferuje on szybką i wygodną metodę płatności za zakupy internetowe. FinTech  planuje dynamiczny rozwój na polskim rynku. Wprowadzi u nas  aplikację z bezpłatnym limitem kredytowym oraz kartę wielowalutową, z najkorzystniejszym (jak sami twierdzą) kursem wymiany walut.

Już teraz można się rejestrować, aby zdobyć te produkty. Żeby jeszcze bardziej nas zachęcić do korzystania z Twisto, uruchomili oni program poleceń, w którym zarówno osoba polecająca, jak i osoba, której usługę polecamy, dostają po założeniu konta po 50 zł do wydania na zakupy internetowe. I na tym właśnie powinniśmy się skupić, jeśli chodzi o możliwości zarabiania.

Poza aspektem finansowym, w którym można zarobić niemałe pieniądze, możecie też wziąć udział w konkursie dla najbardziej aktywnych użytkowników programu partnerskiego. Pula nagród to urządzenia Apple, a nawet możliwość darmowego wypożyczenia Tesli!

Aby zapłacić za zakupy z Twisto wystarczy tylko jedno kliknięcie. Twisto zapłaci za nas. A my dzięki temu zyskujemy aż trzy tygodnie na przetestowanie produktów i przemyślenie czy chcemy je zatrzymać lub zwrócić. W tym czasie pieniądze nie opuszczają naszego konta i czekają na akceptację zakupu z naszej strony. Dodatkowo  mamy dłuższy okres na zwrot towaru do sklepu bez podawania przyczyny. Standardowo to 14 dni za to dzięki Twisto zyskujemy możliwość odroczonej w czasie płatności, o 21 dni, pozwala  nam to zrobić nam większe zakupy, jak i cieszyć się nimi, nawet jeśli do wypłaty jeszcze trochę zostało.

Zorganizowano również konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

3x użyczenie samochodu Tesla Model 3 na okres trzech miesięcy,

3x użyczenie samochodu Tesla Model 3 na okres jednego miesiąca,

3x telefon Apple iPhone Xs 64GB,

8x smart zegarek Apple Watch series 4.

Co interesujące, wygrana iPhone’a lub Watcha nie oznacza, że zostaliśmy pozbawieni rywalizacji o wypożyczenie Tesli, dlatego rekordziści pod względem aktywności udziału w programie, mogą liczyć na 50 zł za każde skutecznie polecenie, iPhone’a Xs albo Apple Watch oraz Teslę na 3 miesiące.

Co zrobić, by otrzymać nagrodę?

To bardzo proste. Wszystko co należy zrobić to:

  1. Zarejestruj się na stronie Twisto z mojego linku i załóż konto.
  2. Link: https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=MAREKP9
  3. Podczas rejestracji pamiętaj, aby podać kod promocyjny, gdy zostaniesz o niego zapytany – jeśli tego nie zrobisz bonus nie zostanie naliczony.

  1. Jeśli weryfikacja przejdzie pomyślnie to w zakładce „moje benefity” znajdziesz swój prywatny link polecający.
  2. Gdy wniosek znajomego zostanie zaakceptowany, zyskasz dodatkowe punkty. Dodatkowo i Ty i znajomy otrzymacie po 50 zł na start.

Aby otrzymać 50 zł na zakupy! Pamiętaj podczas wypełniania wniosku, że powinniśmy się postarać o minimum 500 złotych takiego limitu. Oferta ważna tylko do połowy grudnia 2019r.

Konkurs trwa do 19 grudnia 2019 roku. Polega on na zbieraniu punktów, przyznawanych za skuteczne polecenie nowych klientów (1 skutecznie polecony znajomy = 1 punkt dla polecającego).

Twisto.pl regularnie weryfikuje liczbę punktów posiadanych przez uczestników, co kilka dni wręczając nagrodę w postaci wybranego sprzętu Apple. Osoby, które posiadają najwięcej punktów na dany dzień, otrzymają następującą nagrodę:

  • 3.10., 17.10., 31.10., 14.11., 28.11., 12.12. – Apple Watch series 4,
  • 21.10., 18.11., 16.12. – iPhone Xs.

Na tym etapie nagrodę można otrzymać tylko raz.

Ostatnim dniem, w którym organizator zweryfikuje liczbę poleceń, będzie 19 grudnia. Pierwsze trzy osoby z najwyższą liczbą punktów otrzymają możliwość bezpłatnego wypożyczenia samochodu Tesla Model 3 na okres trzech miesięcy. Miejsca od 4 do 6 zostaną uhonorowane użyczeniem samochodu na okres jednego miesiąca.

Życzę powodzenia!

Wykonałeś zadanie? Sprawdź koniecznie inne opcje na darmowy zarobek na moim blogu! Zakładka Darmowa Kasa w menu głównym 😀 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.