marek.ebiznes@gmail.com

Twisto – Jak zgarnąć 150 złotych na Świąteczne zakupy w systemie 3 x 50 zł

Zarabianie w Internecie

Twisto – Jak zgarnąć 150 złotych na Świąteczne zakupy w systemie 3 x 50 zł

Co to jest 3 x 50 złotych i jak zgarnąć w sumie 150 złotych na zakupy dzięki aplikacji Twisto?

System to nic innego jak proste skorzystanie z możliwości, jakie daje nam firma, wszystko, co należy zrobić to samemu założyć konto i otrzymać 50 złotych na start, po czym zapisać swoją drugą połowę lub kogoś znajomego a tym sposobem otrzymacie dodatkowe pieniądze!

Pamiętajcie, że możliwości nie zamykają się na samych 150 złotych, ponieważ za każdą osobę, która skorzysta z tego programu partnerskiego- otrzymujecie 50 złotych w punktach Twisto na wykorzystanie! Nie ma ograniczeń może zebrać 100/200/500, a nawet 1000 złotych.

Jak działa Twisto i co oferuje nam ten Fintech, kto go wspiera?

Twisto Fintech pochodzący z Czech, jest wspierany przez bank ING. Jest nam przyznawany limit kredytowy, który możemy wykorzystywać na zakupy przy pomocy karty, jak i w sklepach partnerskich, które oferują tę możliwość płatności.

Dlaczego ta cała promocja i taka jej forma?

Twisto zorganizowało promocję i konkurs, chociaż tak naprawdę jest to bardziej kampania reklamowa, w której firma woli wynagrodzić i zapłacić za reklamę użytkownikom, którzy w przyszłości chętnie będą korzystać z jej usług, niż wydać te pieniądze na reklamę, która nie koniecznie przyniosłaby taki efekt. Jak już można zauważyć, bardzo fajnie się przyjęła ta forma dystrybucji usług tej firmy.

Aby otrzymać 50 zł na zakupy! Pamiętaj podczas wypełniania wniosku, że powinniśmy się postarać o minimum 500 złotych takiego limitu, warto zaaplikować o np. 2000 PLN , a firma sama zdecyduje, ile takiego limitu nam przyzna, jak i każda osoba, którą zaprosimy. Oferta ważna tylko do wyczerpania kampanii reklamowej.

Na jaki okres podpisujemy umowę z Twisto i co ona nam tak naprawdę daje?

Umowa firmą Twisto zawierana jest na czas nieokreślony. Standardowo przysługuje nam prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia zwarcia umowy o usługi płatnicze lub od dnia otrzymania karty. Wypowiedzieć umowę Twisto możemy w każdym czasie. Co ważnie nie poniesiemy z tego tytułu dodatkowych kosztów. Wypowiedzenie umowy następuje poprzez złożenie oświadczenia o wypowiedzeniu z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej: www.twisto.pl

Czym spłacam kartę Twisto oraz jakie grożą mi konsekwencje z braku jej spłaty na czas?

Możliwości spłaty są bardzo proste:

Można to zrobić punktami promocyjnymi, które otrzymaliśmy za rejestrację. Jeśli na naszym koncie widnieją punkty Twisto (przyznawane podczas rejestracji oraz za polecanie usługi znajomym) możemy ich użyć do spłaty rachunku.

Środkami ze swojego banku, to nic innego jak zapłacenie za zużyty limit karty Twisto za pomocą swoich środków, które posiadamy na koncie bankowym.

Opłacenie zakupów w ciągu 21 dni nie wiążę się żadnymi konsekwencjami po stronie kupującego. Przekroczenie terminu 21 dni na spłatę zobowiązania, powoduje obowiązek spłaty odsetek w wysokości 14% w skali roku. Każdy użytkownik, który nie chce płacić odsetek, powinien opłacić swoje zakupy w ciągu 21 dni.

Podsumowując: Twisto jest ciekawą i wygodną formą płatności, która nie jednokrotnie może się nam przydać. Ja na pewno będę aktywnie z niej korzystał.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.