marek.ebiznes@gmail.com

Covid19 a 6 miesięcy w biznesie – opinie o firmie proptradingowej Properly

Zarabianie w Internecie

Covid19 a 6 miesięcy w biznesie – opinie o firmie proptradingowej Properly

Jakie są nastroje ludzi, którzy podjęli współpracę z firmą?

Postanowiłem wyrazić tutaj swoją opinię na temat współpracy z firmą Properly, jak i podpiąć bloga koleżanki, abyście mogli zapoznać się z szerszym obrazem działania tej firmy.

Moja opinia:

Rozpoczynając współpracę, byłem sceptycznie nastawiony, jednak po tych kilku miesiącach zrozumiałem strategie działania firmy, która przyniosła zaskakujące dla mnie efekty. Dodatkowo staram się wykorzystać na maxa współpracę, korzystając z oferty, którą posiada firma. Liczy się dla mnie pasywny zarobek jak i premie z marketingu, które zawsze cieszą. Jeśli chodzi o mnie i mój zespół to grono zadowolonych klientów się rozrasta.

To tak w skrócie, ponieważ sam jestem pozytywnie zaskoczony wynikami. Uważam, że jest to bardzo dobre miejsce, by budować sobie pasywny dochód, korzystać z usług, które firma ma nam do zaoferowania jak i współpracować z nią marketingowo.

Jednak czasy, które zafundował nam świat i jego gospodarka, nie są za wesołe dla osób pracujących na etacie czy prowadzących swoją działalność w większości opartą o czynnik ludzki. Taką działalnością są usługi, handel i sprzedaż różnych dóbr konsumpcyjnych.

Widzimy jak wszystko obecnie zostało sparaliżowane i to nie tylko lokalnie a ogólnoświatowo przez „pandemię” COVID19. Ja już nie wnikam w to, czy zagrożenie wirusem jest realne, bo jest to na pewno groźna choroba powodowana wirusem, jednak nie na taką skalę jak przedstawiają to media głównego nurtu, które zarabiają na tym, aby właśnie wprowadzać panike jak i zatrzymać ludzi przed ekranem telewizorów. Podają informacje w taki sposób, aby ludzi obleciał strach i chcą wzbudzić sensacje, wystarczy przeczytać te wszystkie clickbaitowe nagłówki artykułów. Nie jest już nowością, że media, by wprowadzić „dramę” posuwają się do tragicznych zagrań takich jak: manekiny na oddziałach podpięte pod respiratory, wyreżyserowane sceny ze szpitali, podgrzewanie atmosfery zdjęciami trumien sprzed kilku lat. Ktoś, kto chociaż trochę jest ciekawy i myśli samodzielnie jest w stanie łączyć te fakty.

To, że Bill Gates stoi na czele firmy, która zajmuje się szczepionkami i uczy teraz wszystkich, jak powinniśmy się zachowywać! Śmierdzi mi już całkowicie, a to dlatego, że to człowiek, który potrafi robić ogromną kasę – tylko czy nie posuwa się, aby za daleko… No i jakim kosztem?

Nie jest to w mojej gestii oceniać, jednak ja swój rozum jak i zdanie mam, więc napisałem tylko trochę w tym temacie, bo świetnie się on łączy z możliwościami zarabiania zdalnie z domu jak i budowania dochodu pasywnego.

Dlatego moim, twoim jak i naszym obowiązkiem jest szukanie alternatywnych sposobów, aby zarabiać pieniądze, bez względu na to co się dzieje na świecie i w taki sposób, który nas nie ogranicza.

Jeśli ty jeszcze o tym nie myślałeś, to właśnie tu i teraz jest na to odpowiedni czas.

Więcej opinii na temat firmy

Więcej opinii na temat współpracy jak i samej firmy można przeczytać tutaj na Blogu Aleksandry

Zapraszam też na wpis gdzie opisuję możliwości biznesowe jakie może dać Tobie firma Properly. Gorąco zapraszam do współpracy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.