marek.ebiznes@gmail.com

Pekao S.A Konto Przekorzystne – Do 250 zł premii na start

Zarabianie w Internecie

Pekao S.A Konto Przekorzystne – Do 250 zł premii na start

Spełnij kilka prostych warunków i zgarnij BONUS 100 – 250 PLN
Premie zależą od obecnej promocji, wszystko opisane w regulaminie link do niego znajdziesz niżej

Pamiętaj, aby podczas składania wniosku podać 9 cyfrowy kod polecający

505343065

100 zł za założenie konta za pomocą selfie, 4 miesięce aktywności i spełnienie pozostałych warunków wystarczy obrócić kwotą 500 zł. Dodatkowo 100 PLN za każde polecenie znajomemu.

Jak zdobyć 100 zł premii na start?

Jak założyć promocyjne konto?

Promocja trwa  często się odnawia. W czasie promocji należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową.

Ogromną zaletą w porównaniu do innych tego typu promocji. Wniosek złożysz za pośrednictwem komputera lub smartfona.

Co do kwestii umowy, w tej promocji dostępna jest jedna forma, biometria, czyli weryfikacja za pomocą selfie. Bank poprosi Cię o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego (Jeśli robiłeś Revolut to wygląda to podobnie).

Aby zdobyć pierwsze 100 zł, wystarczy, że w okresie od aktywowania konta do końca pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł oraz wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą lub aplikacją PeoPay.

Przykładowo, otwierając konto w maju, warunki spełnijcie do końca sierpnia (możesz to zrobić zarówno w miesiącu zawarcia umowy, jak i w kolejnym miesiącu).

Wymagane wpływy mogą pochodzić przykładowo z waszego rachunku w innym banku.

Płatność kartą lub aplikacją PeoPay może opiewać na dowolną kwotę. Pamiętaj, iż w przypadku PeoPay nie chodzi o zwykły przelew mobilny, lecz płatność BLIKIEM, zbliżeniowo telefonem lub poprzez płatność ekspresową w Internecie.

Wypłata premii

Wypłata nagrody również nastąpi w dwóch transzach. Pierwsze 100 zł otrzymacie przelewem do końca drugiego miesiąca po założeniu konta (przykładowo, zakładając konto w październiku, pierwsze 100 zł otrzymacie w grudniu).

Szczegóły: regulamin promocji Konta Przekorzystnego do 200 zł premii.

Aby otrzymać 100 zł premii, należy: do 30.06.2020 r. otworzyć Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z kartą i aplikacją mobilną PeoPay. Umowa powinna zostać zawarta w aplikacji PeoPay lub online na pekao.com.pl/konto (jeśli identyfikacja klienta podczas zawierania umowy się nie powiedzie, umowę można zawrzeć w oddziale naszego banku), do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium i w każdym z trzech kolejnych miesięcy spełnić oba warunki aktywności, tzn. zapewnić pojedynczy wpływ min. 500 zł z zewnątrz lub konta firmowego z Banku Pekao S.A. oraz wykonać jedną transakcję kartą do tego konta lub aplikacją PeoPay, a także zalogować się do aplikacji PeoPay i spełnić pozostałe warunki określone w regulaminie promocji. Nagroda 200zł będzie wypłacona na Twoje Konto Przekorzystne do 30.11.2020 r. 

100 zł za skuteczną rekomendację, maksymalnie 1500 zł z nagród

Występując w roli polecającego, masz do wykonania jedno zadanie „wstępne” i proste warunki aktywności.

Do 30 czerwca 2020 r. na specjalnej stronie internetowej banku wypełnij formularz przystąpienia do programu poleceń i zaakceptuj jego regulamin oraz wymagane zgody marketingowe.

Przekaż osobie, której rekomendujesz skorzystanie z produktów banku Pekao, swój 9-cyfrowy numer telefonu komórkowego. To właśnie on posłuży jako kod polecenia. Pamiętaj, że musi to być ten sam numer, który podałeś podczas rejestracji w programie.

Pamiętaj, że warunkiem otrzymania przez Ciebie nagrody jest wpisanie przez poleconego wspomnianego numeru we wniosku o otwarcie rachunku.

Do 31 lipca 2020 r. musisz:

 • zapewnić jednorazowy wpływ na swój rachunek w wysokości min. 500 zł (bank nie uzna wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewu wewnętrznego pomiędzy rachunkami własnymi);
 • wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej lub w aplikacji PeoPay, płacąc za towary lub usługi;
 • zalogować się przynajmniej raz do aplikacji PeoPay.

Informacja

Przyznanie Ci premii uzależnione jest od spełnienia warunków promocji także przez poleconego. Czuwaj więc dyskretnie nad wywiązaniem się przez niego z obowiązków.

Nagroda – 100 zł za każde polecenie – wpłynie na Twój rachunek do 31 sierpnia 2020 r.

Działania osoby poleconej

Spójrzmy teraz, jakie obowiązki ciążą na osobie poleconej.

 1. Do 31 lipca 2020 r. musi ona zostać klientem Banku Pekao.

  Jako osoba fizyczna może wybrać Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową i otworzyć je na stronie internetowej lub w aplikacji PeoPay. Wybierając metodę „na selfie”, zyska do 250 zł.

  Jeśli polecony prowadzi działalność gospodarczą, musi otworzyć Konto Przekorzystne Biznes. W tym przypadku jest do zdobycia nawet 1000 zł.
 2. W trakcie zakładania rachunku nowy klient musi podać numer telefonu otrzymany od polecającego.
 3. Na stronie programu lub w oddziale osoba polecona musi (także do 31 lipca 2020 r.) zaakceptować regulamin promocji, podać swoje dane, wyrazić zgody marketingowe oraz udzielić bankowi upoważnienia do ujawnienia tajemnicy bankowej obecnemu klientowi.
 4. Kolejny krok to spełnienie przez poleconego do 31 lipca 2020 r. wszystkich poniższych warunków:
  • zapewnienie jednorazowego wpływu na Konto Przekorzystne w wysokości min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewu wewnętrznego pomiędzy rachunkami własnymi);
  • wykonanie minimum jednej transakcji bezgotówkowej za pomocą otrzymanej karty debetowej lub w aplikacji PeoPay płacąc za towary, lub usługi;
  • zalogowanie się przynajmniej raz do aplikacji PeoPay.

Polecony, gdy już stanie się klientem Pekao, będzie mógł polecać konta z jego oferty kolejnym osobom. Za każdą skuteczną rekomendację otrzyma oczywiście 100 zł premii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *