marek.ebiznes@gmail.com

Santander Bank – Zobacz i zgarnij 250 + 300 złotych premii

Zarabianie w Internecie

Santander Bank – Zobacz i zgarnij 250 + 300 złotych premii

Pamiętaj, założenie konta, a później spełnienie warunków możesz wykonać nie ruszając się nawet z domu.
Ta promocja nie jest dostępna w stacjonarnych placówkach. Tylko przez stronę internetową banku.

Co należy zrobić w skrócie, niżej znajdziecie bardziej szczegółową rozpiskę

Złożyć wniosek z tego linku:

LINK do promocji: https://bit.ly/30ytFGS

Jako kod polecającego, we wniosku otwarcia rachunku bankowego wpisz ten: 

1016706686

Pamiętaj, aby do rachunku zamówić kartę MASTERCARD i zgarnąć dodatkowe bonusy! 

Korzyści dla klienta. Zakładając konto w Santander Bank, klient może zyskać:

– 2% na lokacie mobilnej,

50 zł za promocje – wystarczy polecać konto znajomym,

50 zł za konto dla dziecka,

do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie (1% zwrotu – do 25 zł miesięcznie, czyli nawet do 300 zł rocznie), 

200 zł premii za otwarcie konta.

Co zrobić, aby otrzymać 200 zł premii?

1) Złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę do 31 października 2020 r.

LINK do promocji: https://bit.ly/30ytFGS

2) Wyrazić wszystkie zgody określone w regulaminie promocji do 30.11.2020 r. oraz podać aktualne dane kontaktowe.

3) Zapewnić wpływ min. 1000 zł, wykonać i nie odwołać min. 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie przez 3 miesiące od otwarcia konta. 

4) Zalogować się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile w każdym z 3 miesięcy po otwarciu konta.

Jak zyskać 50 zł za konto dla dziecka?

1) Złożyć wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę dla swojego dziecka poniżej 18 r.ż. po zalogowaniu na nowo otwarte konto do 31 października 2020 r. (Można założyć kilka kont dla dzieci, ale tylko jedno dla jednego dziecka.2) ).

2) Wyrazić wszystkie zgody określone w regulaminie promocji.

Po spełnieniu wszystkich warunków promocji najpóźniej do 15 marca 2021 r. na nowo otwarte konto trafi premia 200 zł a na konto dziecka 50 zł kieszonkowego.


Zyskaj minimum 250 zł za konto w Santander Banku + 50 zł za konto dla dziecka + jeszcze więcej w pozostałych promocjach, które są tu dostępne!

Na osobę otwierającą konto w Santander Banku czekają bonusy o wartości co najmniej 250 zł.

Założenie takiego konta to w praktyce jedna furtka do innych promocji. Są też premie za polecenia rachunku, zwroty za płatności, a także bonus pieniężny za otwarcie konta dla dziecka.

To kilka promocji, które można ze sobą łączyć. Do wzięcia jest:

 • Premia pieniężna 200 zł na start – najnowsza promocja Santander Banku;
 • Bon na zakupy o wartości 50 zł (za podanie kodu polecenia we wniosku o konto);
 • Zwroty do 300 zł rocznie (za opłacanie rachunków za media z Konta, Jakie Chcę).

W sumie da się uzyskać od 200 do nawet 550 zł albo i więcej!
Bo można też zgarnąć:

 • 50 zł za otwarcie konta dziecku – to dodatkowa szansa na zyski dla tych, którzy mają niepełnoletnie dziecko (a czym pociech więcej, tym więcej bonusów można zdobyć);
 • 50 zł za skuteczne polecenie konta innej osobie (dorosłej – może być to ktoś z rodziny lub znajomy) – bank zapłaci maksymalnie za 10 skutecznych rekomendacji, więc łącznie można w ten sposób zarobić nawet 500 zł.

Które te propozycje są dla Ciebie i z których ty skorzystasz, to zależy do Ciebie, gdyż można samodzielnie wybrać promocje, które najbardziej Ci odpowiadają.

Do najprostszych należą warunki w promocjach z premią 200 zł start oraz w akcji z bonusem 50 zł za otwarcie konta z polecenia, a także (jeśli jesteś rodzicem) z bonusem 50 zł za otwarcie konta dziecku.

Mam konto z premią 200 zł

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie posiada oraz nie posiadała konta osobistego (w PLN) w Santander Banku od dnia 1.10.2019 r (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu konta).

Nieco dłuższy okres wykluczenia dotyczy byłych posiadaczy konta w Santander Banku założonego w promocji, bo w regulaminie możemy znaleźć taki zapis:

„W promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2019 r. brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych, Konta Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r. ż. organizowanej przez bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych, Konto dla dziecka poniżej 18 r. ż..”

Posiadanie innych produktów w Santander Banku (takich jak np. konto oszczędnościowe, rachunek firmowy, pożyczka bądź karta kredytowa) na szczęście nie wyklucza z udziału w promocji. W tej sytuacji wniosek o konto złóż jednak tylko i wyłącznie w sposób opisywany poniżej, bo nawet jeśli już posiadasz dostęp do bankowości internetowej (co z promocji też nie wyklucza), to tam otwarte konto nie zakwalifikuje do uzyskania nagród.

Nagroda. W tej promocji do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 200 zł, którą bank wypłaci na Twe konto założone w promocji (środki będzie więc można przelać, wypłacić i wydać na co chcesz, na dowolny cel).

Zasady promocji „Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem”. By wziąć udział w akcji i zgarnąć tytułową premię 200 zł:

 • Do 31.10.2020 r.: 
 • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę (dostępne dla każdego pełnoletniego) lub wniosek o Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób w wieku 18-26 l.); udział w promocji biorą wyłącznie wnioski złożone przez Internet;

  Regulamin promocji z premią 200 zł nie wymaga wyrabiania karty do konta, ale jeśli chcesz zdobyć dodatkową nagrodę (bon na zakupy o wartości 50 zł) wyrób kartę Mastercard wydawaną do konta;
 • we wniosku podaj kod polecenia – możesz skorzystać z mego kodu: 1016706686 – dzięki temu możesz zgarnąć dodatkową nagrodę – bon na zakupy o wartości 50 zł.
 • we wniosku podaj swój numer telefonu komórkowego oraz adres mailowy;
 • do 15.11.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto;
 • Najpóźniej do 30.11.2020 r. wyraź zgody na: 
 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz
 • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu – EKK);
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy od otwarcia konta w Santander Banku:
 • zapewnij wpływ na konto min. 1000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta – nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolne kwoty; mogą być to płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; bank pod uwagę weźmie transakcje rozliczone – liczy się data rozliczenia – które nie będą anulowane w terminie 7 dni od ich rozliczenia) oraz
 • Zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku.

W skrócie: dla kont założonych w październiku warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: październik, listopad i grudzień lub listopad, grudzień i styczeń.

Dla kont założonych w listopadzie warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: listopad, grudzień i styczeń lub grudzień, styczeń i luty.

Wypłata premii 200 zł przewidziana jest do 15.03.2021 r. Do tego czasu posiadaj aktywne konto założone w promocji oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Poniżej znajdziesz grafikę, która pomoże Ci to wszystko zapamiętać.

Dodatkowe 50 zł z polecenia

W jeszcze prostszy sposób możesz zdobyć dodatkowe 50 zł z polecenia. Podczas składania wniosku użyj kodu obecnego klienta banku, który zapisał się do programu poleceń. Jeżeli nie masz takiego znajomego, to będzie mi bardzo miło, jeśli wykorzystasz mój kod polecenia Santander: 1016706686

1016706686

Wpisujemy go podczas uzupełniania wniosku:

Kod polecenia należy wpisać pod sekcją Dane Kontaktowe.


Aby otrzymać premię z programu poleceń, musisz zalogować się do bankowości elektronicznej lub mobilnej oraz wykonać płatności kartą, lub BLIKiem w dowolnych sklepach, lub w Internecie na łączną kwotę min. 300 zł. Masz na to czas do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy.

W następnym miesiącu otrzymasz 50 zł na Twoje konto. 🙂

300 zł za opłacanie rachunków

Ostatnia z wielu premii dotyczy zwrotów za opłacanie z konta rachunków za media.

Santander zwraca na konto 1% wartości zapłaconych z konta rachunków za:

 • gaz,
 • prąd,
 • internet, tv lub telefon

Możesz otrzymać z tego tytułu maksymalnie 25 zł miesięcznie. Łącznie do 300 zł rocznie. Aby dostać zwrot wystarczy, że zrobisz zdjęcie rachunku i wyślesz przez specjalny formularz ZWROTY ZA RACHUNKI w ustawieniach konta.


50 zł za Konto Dziecka

Jak otrzymać premię za Konto Dziecka? Jeśli jesteś uczestnikiem opisywanej promocji i spełnisz jej wszystkie warunki, to za pośrednictwem Wideodoradcy możesz założyć darmowe Konto Jakie Chcę dla dziecka/dzieci poniżej 18 rż. Masz na to czas do 5.11.2020.

I tyle. Nic już więcej nie musisz robić. 50 zł za założenie konta (lub wielokrotność tej kwoty jeśli masz większą gromadkę) zostanie wypłacona do 15.03.2021.

Podsumujmy bonusy do darmowego konta:

 • 200 zł – premia na start
 • 50 zł – premia z programu poleceń
 • 50 zł – premia za konto dla dziecka (x liczba dzieci)
 • do 300 zł – zwroty za rachunki
 • 2% do 20 000 zł na Lokacie Mobilnej

Łącznie za otwarcie i używanie konta możemy zyskać min. 250 zł + 300 zł zwrotów za rachunki!

Oprócz tego możesz dalej polecać konto np. swojej rodzinie i zgarnąć dodatkowo do 500 zł za polecanie konta.

Konto Jakie Chcesz w Santander Bank Polska jest prowadzone bezpłatnie. Za kartę nie zapłacimy nic, jeśli wykonamy nią co najmniej 5 płatności na dowolne kwoty lub wydamy min. 500 zł.

Warunek ustawiamy sobie sami. Bezpłatne są przelewy internetowe (w tym ekspresowe) i wypłaty z bankomatów Santander. W innych bankomatach opłata wynosi 5 zł, ale dla klientów w wieku poniżej 26 lat wszystkie takie operacje są bezpłatne.

Najpierw kurier dostarczy umowę, którą podpiszecie, poźnziej kartę otrzymacie poczta.

Należy aktywować i zmienić opłaty za kartę, zmienić na 5 płatności 0 zł.

Regulamin promocji znajdziesz TUTAJ

Wartość nagrody jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991
r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2019 r., poz. 1387 z późn. zm.) jako nagrody w sprzedaży premiowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *