marek.ebiznes@gmail.com

Ai Marketing BOT – Bonus 50$, Zarabiaj automatycznie na afiliacji

Zarabianie w Internecie

Ai Marketing BOT – Bonus 50$, Zarabiaj automatycznie na afiliacji

Witaj dziś masz mozliwość, by zgarnąć DARMOWE 50$ Bonusu do wykorzystania na afiliacje botem.

Kwotę otrzymasz do wykorzystania na kampanię reklamową, która generuje profit

Firma wstrzymała wypłaty – Nie wpłacaj tam żadnych pieniędzy

Jeśli chodzi o sam bonus to, nic nie ryzykujesz, bo otrzymujesz saldo bonusowe za darmo, możesz testować bota i patrzeć jak zarabia ci cashback.

50$ dostajemy na próbę, aby sprawdzić wyniki automatu, w momencie uzyskania 50$ przez bota aby zarabiać dalej i mieć możliwość wypłat, należy zwrócić firmie podstawę bonusu 50$. Czyli firma zabiera sobie to, co nam pożyczyła, ale automat dalej pracuje za tą kwotę!

Dlatego też, aby w pełni wykorzystać karencję bota i uzyskać minimum do wypłaty, musi być własne doładowanie budżetu reklamowego, które wynosi min 10$, ale nie musimy wpłacać tego od razu. Na pierwszą wypłatę należy nazbierać minimalną kwotę:

Minimalna wypłata to 100$.

Pierwsza wypłata jest od minimum 100$ dlatego, aby móc wypłacić cały BONUS należy dodać od siebie minimum 50$, by być pewnym, że saldo wzrośnie nam do 100$ w saldzie do wypłaty.

Zapisek z regulaminu, który znajdziesz na samym dole artykułu:

Klient, aktywując bon upominkowy wyraża zgodę na to, że jego pierwsza wypłata będzie ograniczona do kwoty nie mniejszej niż 100 USD. Dalsze wypłaty nie będą ograniczone w związku z programem Cashback.

Decyzja już należy do ciebie, Ja dopłaciłem, używam tego bota, bot płaci jak i generuje zysk. Na ile jest to realne, ciężko mi powiedzieć ponieważ bardzo mało informacji w sieci na ten temat. Co można zauważyć to głównie ludzi którzy reklamują możliwości bota do cash back i potwierdzenia ich wypłat.

Co ja uważam o tym bocie?

Ja tego bota traktuje bardziej jak coś o podwyższonym ryzyku tobie też proponuje to samo, aby podchodzić do tego typu rzeczy z rozwagą, to, że można zarobić to zapewne wiesz, jednak mało kto pokazując różne mozliwośći wspomina o ryzyku. Ja znowu bardzo często popruszam ten temat.

Chcesz przetestować ?

Tutaj prowadzę jeszcze wątek na forum Make Cash jeśli interesują cie aktualne informacje jak i opinie innych użytkowników – https://make-cash.pl/aimarketing-bot-cash-back-od-25-do-35-bonus-50-na-start-t44017/

BON na 50$
Gift Code: F5RG-KHQE-U12H-XL3N

Tu znajdziesz opis czym jest ten BOT i jak działa:

https://ai.marketing/pl/faq/

Aktywacja trwa do 48h otrzymujemy bonus 50$ który jest wykorzystany na reklame z której nasze narzędzie otrzymuje cashback! 

Tak jak w opisie, potrzeba nam założyć konto na 2 platformach o tym niżej.

Link nr1 https://inb.network/#/?ref=afb98be

Link numer 2 https://ai.marketing/cashback/afb98be


Link numer 2 https://ai.marketing/cashback/afb98be

Kod do odebrania nagrody – nie zapomnij go wpisać :

FJDO-48SB-IXTK-N6HN


UWAGA! Przed jakimkolwiek depozytem wykonaj własny research. Aktualnie sam analizuje projekt od dłuższego czasu i niektóre zawarte tu informacje mogą nie być dokładne.

Powyższe informacje mają jedynie charakter informacyjny i nie są poradą inwestycyjną. Jakakolwiek inwestycja w tego typu projekty wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału.

Regulamin:

ai.marketing 5% Oferta zwrotu gotówki – Regulamin

 1. Poniższy regulamin dotyczy kampanii „5% Cashback”.
 2. Uczestnicząc w tej ofercie, zgadzasz się z warunkami oferty. Każdy udział w tej ofercie jest całkowicie dobrowolny.
 3. Kwota zwrotu wynosi 5% za każdą udaną kampanię reklamową.
 4. Na jednym koncie można wykorzystać tylko jeden bon podarunkowy. Osoba nie może utworzyć wielu kont, aby aktywować bony upominkowe na wielu kontach.
 5. Otrzymasz 5% zwrotu gotówki za każdym razem, gdy osoba, która aktywowała TWÓJ Bon podarunkowy, finansuje nową kampanię reklamową.
 6. Niniejsza Oferta obowiązuje od 15 października 2019 r. Wexford Alliance Ltd („Wexford”) zastrzega sobie prawo do zmiany okresu obowiązywania oferty i warunków oferty bez uprzedniego powiadomienia.
 7. Oferta dotyczy Klienta posiadającego ważne i aktywne konto ai.marketing.
 8. Kwota zwrotu pieniędzy będzie miała zastosowanie tylko w przypadku udanych transakcji finansowania na konto reklamowe ai.marketing.
 9. Klient, aktywując bon upominkowy wyraża zgodę na to, że jego pierwsza wypłata będzie ograniczona do kwoty nie mniejszej niż 100 USD. Dalsze wypłaty nie będą ograniczone w związku z programem Cashback.
 10. Klient nie może aktywować własnego bonu upominkowego na swoim koncie.
 11. Bon podarunkowy jest narzędziem marketingowym o wartości nominalnej 50 USD przeznaczonym tylko do jednorazowego użytku i po otrzymaniu zwrotu pieniędzy należy go zwrócić do Wexford Alliance Ltd («Wexford).

Nie będziesz mógł wykorzystać Cashback do finansowania swoich kampanii reklamowych aż do pierwszej wypłaty po aktywacji bonu upominkowego.

 1. Cashback będzie dostępny na koncie Cashback natychmiast po zaksięgowaniu na koncie pomyślnej transakcji finansowania / zakupu.
 2. Wexford nie ponosi odpowiedzialności za żadne działania, roszczenia, żądania, straty, szkody, koszty, opłaty i wydatki, które ktoś może ponieść, ponieść lub ponieść w związku z niniejszą Ofertą.
 3. Oprócz powyższego, obowiązują standardowe warunki handlowe ai.marketing.
 4. Wszelkie spory wynikające z niniejszej Oferty podlegają wyłącznej jurysdykcji Singapuru, niezależnie od tego, czy sądy w innych obszarach mają jurysdykcję równoległą.

Pamiętaj! : Blog, Fanpage, Video oraz materiały, które znajdujesz, jak i treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam! Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam z większym lub mniejszym sukcesem finansowym. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty, bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

 

10 komentarzy

 1. dirtydancing pisze:

  gdzie dodać ten kod do odebrania nagrody?

 2. Delar pisze:

  Nie rozumiem tylko jednej kwestii.. jak wpłacę 50 $ i skończy się budżet na reklamę to co wtedy? Powiedzmy uzbiera się mi się 15 dolarów zysku. To i tak jestem stratna bo 50$ poszło na reklamy?

  • Marek pisze:

   Zysk, który opisują jest na poziomie 30%, więc z 100$ będzie około 130$, z czego 50 oddajesz, a 80 będzie do wypłaty. Jednak biorąc od nich voucher godzisz się na to aby pierwsza wypłata była min 100$, więc tyle należy uzbierać do wypłaty.

 3. radek pisze:

  A jeżeli nie dodam reklamy żadnej a tylko pobiorę kod i bonus dodam to co wtedy ? też robot pracuje czy nic nie robi?

 4. Olgierd pisze:

  Jak zasilić konto stosując zwykły przelew bankowy ?

 5. Elżbieta pisze:

  Wszystko fajnie ale jak rozliczyć się z US zamierzam zainwestować spora kwote i trzymac dlugofalowo wiec będzie powyzej 1000zl. Czy to jest tak jak Forex czy jednak inaczej. Szukam takiej info ale nigdzie nie mogę znaleźć. Nie bede inwestować jesli będzie problem z US

  • Marek pisze:

   Z tego co wiem to przynajmniej w Polsce, dopóki się nie zamieni BTC na fiat nie podlega to opodatkowaniu, jeśli będziesz wypłacać od razu na konto to normalnie z tego sie rozliczasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *