marek.ebiznes@gmail.com

Ai Marketing BOT – Bonus 50$, Zarabiaj automatycznie na afiliacji

Zarabianie w Internecie

Ai Marketing BOT – Bonus 50$, Zarabiaj automatycznie na afiliacji

DARMOWE 50$ Bonusu na afiliacje botem, do wykorzystania na kampanie reklamową

Nic nie ryzykujesz, bo otrzymujesz saldo bonusowe za darmo, możesz testować bota i patrzeć jak zarabia ci cashback.

50$ dostajemy na próbę, aby sprawdzić wyniki automatu, w momencie uzyskania 50$ przez bota firma zabiera sobie to, co nam pożyczyła, ale automat dalej pracuje za tą kwotę!

Dlatego też, aby w pełni wykorzystać karencję bota i uzyskać minimum do wypłaty, musi być własne doładowanie budżetu reklamowego, które wynosi min 10$, ale nie musimy wpłacać tego od razu.

Minimalna wypłata to 100$.

Pierwsza wypłata jest od minimum 100$ dlatego, aby móc wypłacić cały BONUS należy dodać od siebie minimum 50$, by być pewnym, że saldo wzrośnie nam do 100$

Zapisek z regulaminu, który znajdziesz na samym dole artykułu:

Klient, aktywując bon upominkowy wyraża zgodę na to, że jego pierwsza wypłata będzie ograniczona do kwoty nie mniejszej niż 100 USD. Dalsze wypłaty nie będą ograniczone w związku z programem Cashback.

Decyzja należy do ciebie, Ja dopłaciłem, testuje i dam znać jak wypłacę, wiem, że narzędzie to płaci od osób które je używają.

Testujesz to z nami?

BON na 50$
FJDO-48SB-IXTK-N6HN

Tu znajdziesz opis czym jest ten BOT i jak działa:

https://ai.marketing/pl/faq/

Aktywacja trwa do 48h otrzymujemy bonus 50$ który jest wykorzystany na reklame z której nasze narzędzie otrzymuje cashback! 

Tak jak w opisie, potrzeba nam założyć konto na 2 platformach o tym niżej.

Link nr1 https://inb.network/#/?ref=afb98be

Link numer 2 https://ai.marketing/cashback/afb98be


Link numer 2 https://ai.marketing/cashback/afb98be

Kod do odebrania nagrody – nie zapomnij go wpisać :

FJDO-48SB-IXTK-N6HN


Regulamin:

ai.marketing 5% Oferta zwrotu gotówki – Regulamin

 1. Poniższy regulamin dotyczy kampanii „5% Cashback”.
 2. Uczestnicząc w tej ofercie, zgadzasz się z warunkami oferty. Każdy udział w tej ofercie jest całkowicie dobrowolny.
 3. Kwota zwrotu wynosi 5% za każdą udaną kampanię reklamową.
 4. Na jednym koncie można wykorzystać tylko jeden bon podarunkowy. Osoba nie może utworzyć wielu kont, aby aktywować bony upominkowe na wielu kontach.
 5. Otrzymasz 5% zwrotu gotówki za każdym razem, gdy osoba, która aktywowała TWÓJ Bon podarunkowy, finansuje nową kampanię reklamową.
 6. Niniejsza Oferta obowiązuje od 15 października 2019 r. Wexford Alliance Ltd („Wexford”) zastrzega sobie prawo do zmiany okresu obowiązywania oferty i warunków oferty bez uprzedniego powiadomienia.
 7. Oferta dotyczy Klienta posiadającego ważne i aktywne konto ai.marketing.
 8. Kwota zwrotu pieniędzy będzie miała zastosowanie tylko w przypadku udanych transakcji finansowania na konto reklamowe ai.marketing.
 9. Klient, aktywując bon upominkowy wyraża zgodę na to, że jego pierwsza wypłata będzie ograniczona do kwoty nie mniejszej niż 100 USD. Dalsze wypłaty nie będą ograniczone w związku z programem Cashback.
 10. Klient nie może aktywować własnego bonu upominkowego na swoim koncie.
 11. Bon podarunkowy jest narzędziem marketingowym o wartości nominalnej 50 USD przeznaczonym tylko do jednorazowego użytku i po otrzymaniu zwrotu pieniędzy należy go zwrócić do Wexford Alliance Ltd («Wexford).

Nie będziesz mógł wykorzystać Cashback do finansowania swoich kampanii reklamowych aż do pierwszej wypłaty po aktywacji bonu upominkowego.

 1. Cashback będzie dostępny na koncie Cashback natychmiast po zaksięgowaniu na koncie pomyślnej transakcji finansowania / zakupu.
 2. Wexford nie ponosi odpowiedzialności za żadne działania, roszczenia, żądania, straty, szkody, koszty, opłaty i wydatki, które ktoś może ponieść, ponieść lub ponieść w związku z niniejszą Ofertą.
 3. Oprócz powyższego, obowiązują standardowe warunki handlowe ai.marketing.
 4. Wszelkie spory wynikające z niniejszej Oferty podlegają wyłącznej jurysdykcji Singapuru, niezależnie od tego, czy sądy w innych obszarach mają jurysdykcję równoległą.

 

2 komentarze

 1. dirtydancing pisze:

  gdzie dodać ten kod do odebrania nagrody?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *