marek.ebiznes@gmail.com

CELSIUS NETWORK – zgarnij bonus

Zarabianie w Internecie

CELSIUS NETWORK – zgarnij bonus

Czym jest Celsius Network ?

Celsius Network to platforma, która została założona w 2017 roku z misją wykorzystania technologii blockchain. Firma ta aktualnie posiada filie w Tel Awiw, Nowym Jorku, New Jersey czy też Londynie.

Celsius Network to platforma kryptograficzna i portfel pożyczkowy, w której możesz zarabiać odsetki, pożyczać gotówkę i dokonywać płatności w Blockchain

Promocja już nie jest Aktualna, bo CELSIUS ogłosił upadłość z powodu braku płynności

Jak odebrać bonus sieci Celsius?

Kodu polecającego nie można wykorzystać do wcześniej utworzonych kont, kod należy wprowadzić przed utworzeniem konta.

Wciśnij „Masz kod polecający?” pod przyciskiem Utwórz konto, aby wprowadzić kod polecający – 155241312d

1. Rejestrujemy się przez link –

Po wprowadzeniu poprawnego kodu polecającego zobaczysz ekran potwierdzenia i możesz kontynuować tworzenie konta

2. Wykonujemy depozyt na minimum 400-405$ – polecamy robić depozyt w kryptowalucie USDT (Tether) – macie pewność, że nie stracicie na kursie.  

Bez opłat taki depozyt możecie zrobić za pomocą aplikacji FTX

Wysokość bonusu zależy od aktualnej promocji, zazwyczaj jest to 40-50$ w BTC

CELSIUS to też extra kody, które są czasowo ograniczone Kod wpisujemy je zawsze przed depozytem.

Aktualne Kody możesz sprawdzić na aplikacji : https://celsiushub.com/article/celsius-companion-app—-short-review-1608568188365×305863658443898900

Kod wpisujemy przed depozytem

Jak wykonać depozyt w USDT z giełdy? – https://support.celsius.network/hc/en-us/articles/360001927458-How-can-I-deposit-coins-to-Celsius-Network-

Kryptowalutę USDT możecie praktycznie na każdej giełdzie.

Polecam jeszcze te 2 kantory

Bonus pojawi nam się automatycznie w historii transakcji i odblokuje się po 30 dniach. (W tym czasie nie możemy wypłacić depozytu, ponieważ jeśli to zrobimy bonus zostanie anulowany)

Po naliczaniu bonusu możemy całość wypłacić na dowolną giełdę/portfel

Nagroda za polecenie zostanie zablokowana na 30 dni, po czym zostanie odblokowana. Jeśli środki zostaną wycofane z konta w ciągu 30-dniowego okresu blokady, nagroda zostanie anulowana i nie będzie możliwości jej ponownego odebrania.


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

2 komentarze

  1. Paweł Marek pisze:

    Hej, założyłem z Twojego refa i czekam aktualnie aż wpadnie bonus, który jest zamrożony – (50$ w btc). Jest szansa to jakoś wypłacić bez opłat? Jak prześle z celsiusa na giełde to pewnie bardzo dużo opłaty za gaz będzie. Z góry dzięki za odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.