marek.ebiznes@gmail.com

DAST Archiwa Zewnętrzne – Jak tutaj zarabiać

Zarabianie w Internecie

DAST Archiwa Zewnętrzne – Jak tutaj zarabiać

Czym zajmuję się firma DAST?

DAST Archiwa zewnętrzne to firma, która zajmuje się archiwizacją dokumentów. Polega ona na przechowywaniu dokumentów w wersji papierowej w specjalnym magazynie oraz sporządzaniem ich wersji elektronicznej, która jest w chmurze, a klient ma zdalny dostęp do dokumentów tam przechowywanych.

Co otrzymuje klient?

Za stałą opłatą przedsiębiorcy prowadzący działalności stacjonarne mają możliwość przechowywania dokumentów, na które nie mają miejsca lub po prostu nie chcą ich przechowywać w swoim magazynie. Takie archiwum może się okazać bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Dokumenty, które otrzyma firma DAST są przechowywane w odpowiednich warunkach zabezpieczających je przed pożarem, zalaniem czy kradzież. Bardzo istotny jest też fakt, że są chronione przed wypłynięciem danych wrażliwych.

Współpraca z DAST zapewnia wygodne i bezstresowe przechowywanie dokumentacji przez lata. Nie musimy martwić się o brak miejsca, utrudniony dostęp do wyszukania w danej chwili właścicwych papierów oraz ich bezpieczeństwo.

Co może przechowywać firma DAST?

Firma może przechowywać nie tylko dokumenty istniejących w tej chwili przedsiębiorstw ale rownież tych, które są w stanie likwidacji czy upadłości a mimo to, muszą wciąż przechowywać dokumenty.

Co wyróżnia firmę na rynku?

Dast – archiwa zewnętrzne- zdecydowanie można powiedzieć, że firma ta robi coś zupełnie nowego. Program partnerski – MLM dla biznesu dostępny dla każdego całkowicie za darmo.

Szczerze mówiąc, ja sam nie spotkałem się jeszcze z takim rozwiązaniem, ale po zainteresowaniu widzę, że jest to całkiem dobry pomysł, aby umożliwić ludziom zarabianie na sprzedaży usług firmy DAST.

Przez ostatni rok Firma DAST zbierała dużo informacjina temat branży oraz jej potrzeb. W ten sposób stworzyli e-archiwum, które jest REALNYM rozwiązaniem problemu przedsiębiorców.

Produkt firmy DAST jest innowacyjny w skali kraju. Żadna firma nie oferuje podobnej usługi dla mniejszych firm. Najczęściej to korporacje tworzą dedykowane rozwiązania dla korporacji. DAST chce się zaopiekować tymi firmami, których jest najwięcej, ale w sumie nikt o nich nie pomyślał.

Ofertę dla firm opisałem tutaj w tym artykule
https://marekporwol.pl/2021/01/14/dast-archiwa-zewnetrzne-oferta-firmowa/

Ile i jak można na tym zarobić?

Zarabianie z firmą jest bardzo proste, wystarczy stworzyć konto partnera i działać, możesz pozyskiwać praktycznie każdego klienta, który ma jakąś dokumentacje do przechowania.

Czym jest Program partnerski – DAST Archiwa zewnętrzne

Na czym polega program partnerski DAST? To bardzo proste: program ten oferuje możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy dla firm oraz osób, które posiadają kontakty w świecie biznesu i dzięki temu łatwo będzie im znaleźć nowych klientów chętnych na przechowywanie dokumentów poza siedzibą ich działalności, ich uporządkowanie i stworzenie e-Archiwum w wersji cyfrowej.

Program współpracy skierowany jest przede wszystkim do:

 • Dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych, którzy myślą o nowym zarobku
 • Dla biur księgowych, którym zależy na dodatkowych profitach i które jednocześnie nie mają już miejsca na bezpieczne przechowywanie dokumentów swoich klientów
 •  Przedstawicieli handlowych mających wiele kontaktów z różnymi firmami

Ważne: żeby działać w programie partnerskim DAST, NIE ma konieczności wykupienia w firmie usługi przechowywania dokumentów.

Po zarejestrowaniu się do panelu DAST pomija się w tym przypadku opcję zamówienia e-Archiwum i przechodzi wyłącznie do pola „Zostań Partnerem”.

Ile można zarobić promując e-Archiwum Dast wśród klientów?

Takie są ceny e-archiwum, za które otrzymujemy wynagrodzenie jeśli pozyskamy klienta.

Tyle możemy zarobić współpracując z firmą DAST

Słowem wyjaśnienia:

Gdy jesteś Partnerem DAST Archiwa i znajdziesz dla firmy klienta, który wykupi najmniejszy pakiet usług z zakresu przechowywania dokumentów (MINI), otrzymujeszod firmy jednorazowo prowizję 700 zł netto. WAŻNE: klient podpisuje z firmą umowę na dwa lata. Jeśli ją później przedłuży, Ty ponownie otrzymujesz prowizję 700 zł.

Analogicznie, jeśli Twój klient opłaci usługi Standard – otrzymasz prowizję 1600 zł netto, a gdy MAX – otrzymasz 3000 zł netto.

Mamy też drugą linię. Jeśli Twój klient znajdzie kolejnego przedsiębiorcę, który także skorzysta z usług DAST – otrzymujesz za to prowizję z tzw. drugiej linii (wg kwot podanych na zdjęciu wyżej).

Ile kosztują usługi DAST Archiwa Zewnętrzne?

Trzy opcje w zależności od ilości dokumentów do przechowywania:

Jak się zarejestrować jako partner Dast?

 Rejestracja – kliknij i wypełnij formularz
 Następnie następuje weryfikacja Partnera + podpisanie umowy partnerskiej (znajduje się w panelu, do pobrania)
 Otrzymanie linka partnerskiego do systemu.

Gdy proponujesz komuś ofertę możliwości skorzystania z usług DAST, powinieneś do rejestracji podać swój unikalny link partnerski. Dzięki temu, klient zostanie przypisany do Ciebie i otrzymasz prowizję.

Jak zrobić wypłatę prowizji?

Wynagrodzenie, czyli wypłata jest wykonywana na konto bankowe na żądanie Partnera.

3 komentarze

 1. Aleksandra pisze:

  Bardzo fajnie opisane 😉
  P.S myślę, że to dobry pomysł na zarobienie dodatkowych pieniędzy dla osób, które mają znajomych przedsiębiorców, wiedzą o ich wyzwaniach dotyczących przechowywania dokumentów i jednocześnie chcą pomóc i zyskać na tym małą nagrodę.
  No, nawet nie taką małą.

 2. m2210 pisze:

  Może głupie pytanie… ale cena „opłata aktywacyjna” jest ceną roczną?

  • Marek pisze:

   Opłata aktywacyjna jest jednorazowo na cały okres trwania umowy, czyli 24 miesiące.
   Płaci się opłatę aktywacyjną a później miesięcznie abonament.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *