marek.ebiznes@gmail.com

DAST Archiwa Zewnętrzne – Oferta Firmowa

Zarabianie w Internecie

DAST Archiwa Zewnętrzne – Oferta Firmowa

Witam, w tym artykule postaram się przedstawić innowacyjną ofertę firmy DAST -Archiwa Zewnętrzne, która oferuje usługę archiwizacji dokumentów z zdalnym dostępem do nich .

Czym zajmuje się firma DAST?

DAST Archiwa zewnętrzne to firma, która zajmuje się archiwizacją dokumentów. Polega ona na przechowywaniu dokumentów w wersji papierowej w specjalnym magazynie oraz sporządzaniem ich wersji elektronicznej, która jest w chmurze, a klient ma zdalny dostęp do dokumentów tam przechowywanych.

Co otrzymuje klient?

Za stałą opłatą przedsiębiorcy prowadzący działalności stacjonarne mają możliwość przechowywania dokumentów, na które nie mają miejsca lub po prostu nie chcą ich przechowywać w swoim magazynie. Takie archiwum może się okazać bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Dokumenty, które otrzyma firma DAST są przechowywane w odpowiednich warunkach zabezpieczających je przed pożarem, zalaniem czy kradzież. Bardzo istotny jest też fakt, że są chronione przed wypłynięciem danych wrażliwych.

Współpraca z DAST zapewnia wygodne i bezstresowe przechowywanie dokumentacji przez lata. Nie musimy martwić się o brak miejsca, utrudniony dostęp do wyszukania w danej chwili właścicwych papierów oraz ich bezpieczeństwo.

Co może przechowywać firma DAST?

Firma może przechowywać nie tylko dokumenty istniejących w tej chwili przedsiębiorstw ale rownież tych, które są w stanie likwidacji czy upadłości a mimo to, muszą wciąż przechowywać dokumenty.

Co wyróżnia firmę na rynku?

Dast – archiwa zewnętrzne- zdecydowanie można powiedzieć, że firma ta robi coś zupełnie nowego. Program partnerski – MLM dla biznesu dostępny dla każdego całkowicie za darmo.

Szczerze mówiąc, ja sam nie spotkałem się jeszcze z takim rozwiązaniem, ale po zainteresowaniu widzę, że jest to całkiem dobry pomysł, aby umożliwić ludziom zarabianie na sprzedaży usług firmy DAST.

Przez ostatni rok Firma DAST zbierała dużo informacjina temat branży oraz jej potrzeb. W ten sposób stworzyli e-archiwum, które jest REALNYM rozwiązaniem problemu przedsiębiorców.

Produkt firmy DAST jest innowacyjny w skali kraju. Żadna firma nie oferuje podobnej usługi dla mniejszych firm. Najczęściej to korporacje tworzą dedykowane rozwiązania dla korporacji. DAST chce się zaopiekować tymi firmami, których jest najwięcej, ale w sumie nikt o nich nie pomyślał.Dodatkową opcją, którą udostępnia firma DAST jest wspomniany program partnerski, dzięki któremu możesz zarabiać na polecaniu usług firmy.

Zarabianie z firmą jest bardzo proste, wystarczy stworzyć konto partnera i działać. W prosty sposób możesz zostać przedstawicielem firmy, gdzie możesz pozyskiwać praktycznie każdego klienta, który ma jakąś dokumentacje do przechowania. Jeśli masz takich znajomych, nie masz się nawet co zastanawiać z uwagi na to, że rozpoczęcie współpracy z firmą DAST jest darmowe.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmą zapraszam cię do zapoznania się z prezentacją możliwości biznesowych.
Znajdziesz ją TUTAJ
https://marekporwol.pl/2021/01/14/dast-archiwa-zewnetrzne-jak-tutaj-zarabiac/

Czym jest Program partnerski – DAST Archiwa zewnętrzne:

Na czym polega program partnerski DAST? To bardzo proste: program ten oferuje możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy dla firm oraz osób, które posiadają kontakty w świecie biznesu i dzięki temu łatwo będzie im znaleźć nowych klientów chętnych na przechowywanie dokumentów poza siedzibą ich działalności, ich uporządkowanie i stworzenie e-Archiwum w wersji cyfrowej.

Dla kogo skierowany jest program współpracy:

  • Dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych, którzy myślą o nowym zarobku
  • Dla biur księgowych, którym zależy na dodatkowych profitach i które jednocześnie nie mają już miejsca na bezpieczne przechowywanie dokumentów swoich klientów
  •  Przedstawicieli handlowych mających wiele kontaktów z różnymi firmami

Ważne: żeby działać w programie partnerskim DAST, NIE ma konieczności wykupienia w firmie usługi przechowywania dokumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *