marek.ebiznes@gmail.com

BiznesNews 27.02.2021 witajcie na miesięcznym podsumowaniu

Zarabianie w Internecie

BiznesNews 27.02.2021 witajcie na miesięcznym podsumowaniu

Witajcie na miesięcznym podsumowaniu lutego

Zapraszam was na moją grupę HajsoHolicy, wystarczy, że klikniesz przycisk i się do niej dodasz.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz też na naszym Newsletterze grupowym, który jest na telegramie. Na którego cię serdecznie zapraszam:

Teraz lecimy już z podsumowaniem lutego

📝 #Ogloszenie

Rozpoczniemy od mini ogłoszenia, ponieważ wiem, że wiele z was zapomina po prostu o tym, że tu tez są pieniądze do zgarnięcia.

Korzystajcie sobie z darmowych możliwości zdobycia pieniędzy jak i kryptowalut!

Sami wiecie, że ciągle i nieustannie pokazuje na FB, na grupach jak i na moim Instagramie możliwości zdobywania darmowych pieniędzy, głównie za założenie gdzieś konta i korzystanie np. z karty.

Pamiętajcie aby łapać takie rzeczy odrazu bo akcje takie są ograniczone czasowo i ilościowo.

Co ja z tego mam? I dlaczego to robie?

Często jest możliwość polecania tego innym i zdobywania bonusów i to właśnie powinniście wykorzystać, aby nauczyć się marketingu i dzielenia się informacją ze światem!

Zarabiamy często razem i trzeba to wykorzystywać, dla wielu jest to pierwsza i jedyna taka możliwość zarobienia pierwszych pieniędzy w internecie!

Nic nie tracicie a zyskać możecie doświadczenie i pare PLN – moim zdaniem warto, bo gdzie się nauczycie działania jak nie na darmowych rzeczach?

Pokazuję wam też Airdropy gdzie otrzymujemy kryptowaluty, nie raz są one warte sporo, a innym razem nie są one nic warte, ale mogą takiej wartości nabrać z czasem!

🤑 jak już przeczytacie newsa. Napiszcie też kto z was skorzytał z tych opcji i moich tipów w komentarzach 😍

Przez ostatnie 2 lata można było zarobić ponad 15 000 zł, co jeśli ktoś wytrzymał i nie wydał tego na inne rzeczy, a przetrzymał np. Krypto, dziś ma mega profit!


Oszczędzanie w krypto, także pokazuje to już 2 lata

#CryptoSalvation – emerytura w kryptowalutach. Moim zdaniem, nie ma odpowiedniego czasu, aby zacząć, bo odpowiedni czas jest dziś.

Obecne ceny kryptowalut, jednak już dały sporo zarobić, więc jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z 500+ na kryptowalutach i masz taką kwotę, którą możesz przeznaczyć na kryptowaluty, warto przemyśleć czy nie lepiej obecnie jest kupować za 100-200 zł, a resztę mieć w gotowości na takie przeceny które mają miejsce na rynku.

Projekt możecie obserwować na Facebookowej grupie jak i fanpage

Więcej o nim tutaj:

Pochwalcie się 😈 Kto z was robi to systematycznie jak ja?

Czy może ciągle macie wymówki, że czasu brak czy hajsu nie ma, gdzie ja sam nie wierze, że dorośli ludzie nie potrafią wygospodarować wolnego 100 PLN miesięcznie 🤑


Biznes

Obecnie mocno skupiamy się na rynku krypto, aby wykorzystać go jak najlepiej, jednak nie zapominamy o realizacji zysków oraz budowaniu innych źródeł dochodu.

Sporo mam pytań, ponieważ widzicie, że ja oraz wiele osób kopie kryptowaluty na kartach GPU

Jeśli chodzi o sam mining i koparki, bo mnie ciągle ktoś pyta o to:

  • Ja ciągle i nie ustannie kopie ETH na moich koparkach z 2017 roku, nie wylanczałem ich, nakopałem sporo ETH przez te 3 lata w przedziale 150-200$ za szt.

Jeśli chodzi o nowy sprzęt, to kupowałem w tym roku nowego sprzętu. Obecnie ceny sprzętu są mega wysokie wzrosły prawnie o 100%, ja bym się nie pakował w kopanie po tych cenach, chyba że ktoś ma prąd z paneli i nie ma co z nim zrobić. To taki sprzęt zwróci się mu szybciej.

  • Widzę też, pytania o dotacje na koparkę, ja tematu nie rozkminiałem, jeśli ktoś z was taką dotację otrzymał podzielcie się w komentarzu.

HajsoHolicyPRO

Od czego jest grupa PRO?
Od czego mamy ludzi i w czym mamy doświadczenie 👋

✅ Konsultacje Online

📍Grupowe
📍Indywidualne

✅ Krypto

📍Wsparcie 24/7
📍Oszczedzanie
📍Budowanie portfela
📍Kopanie
📍Stakowanie
📍Farming
📍Yield
📍Bonusy
📍Airdropy

✅Akcje

📍Research
📍Budowanie portfela
📍Value
📍Dywidendowe

✅Metale

📍Pomoc
📍Edukacja
📍Srebro
📍Zloto
📍Platyna

✅ Inwestowanie w alkohole

📍Know how
📍Przykłady
📍Pomoc w zakupie/sprzedaży
📍Whisky
📍Rum

✅ Trading

📍Edukacja i wdrożenie
📍Trading Manualny
📍Automatyczne narzedzia
📍Pasywne rozwiązania dla tradingu

✅ Marketing i afiliacja

📍Wsparcie w działaniu
📍Pomysły
📍Rozwiazania dla kazdego kto chce rozpocząć zarabianie online
📍Miejsca gdzie można rozpocząć bez wiedzy

✅ Rozwój osobisty

📍Książki
📍Audiobooki
📍Kursy
📍Szkolenia

✅ Budowanie marki

📍Budowanie wizerunku
📍Budowanie brandu
📍Zwiększanie zasięgów
📍Budowanie autorytetu

✅ Budowanie Social media, reklama

📍Facebook
📍Instagram
📍Tiktok

Grupa jest dla wszystkich, a szczególnie jeżeli być może jesteś osobą początkującą, ponieważ dajemy wiedze, która dla nas się sprawdza od lat.

Mamy sprawdzone strategie działania, wiemy co działa, a co nie i dzielimy się tym, tylko po to, żeby ludzie przestali się kręcić w kółko. Bo na tym nam głównie zależy – żeby pomóc.

Dla nas najważniejsze jest to, żeby każdy zrozumiał podejście długoterminowe i w taki sposób działał, żeby budować swoje zasoby na lata, a nie na chwilę na tu i teraz, żeby sobie kupić jakąś zachciankę.

Chodzi o dywersyfikację kapitału, zabezpieczenie się na różne życiowe sytuacje i zbudowanie kilku stabilnych źródeł dochodu, a nie tylko jednego, bo jeden to za mało w tych czasach na spokojne życie.

Jeśli ktoś nie ma pieniędzy na działanie dowie się jak je znaleźć.

Widzimy, że ludzie robią różne rzeczy na czuja, bez przygotowania i planu, a to nie o to chodzi.

My dajemy plan działania i trzymanie się go doprowadzi was do efektów. Jak chcesz się tylko przyglądać to długo z nami nie zostaniesz, bo z samego przyglądania się nic się nie zmieni.

A jesteśmy przekonani, że każda osoba wyniesie z tej grupy dużo więcej niż tylko sposoby zarabiania.


👉 Properly Luty, całkiem fajnie się kończy. Były wypłaty zysków. W samym lutym do firmy dołączyło 13 osób w naszej ekipie, które wykupiły dostęp do kapitału firmowego na poziomie 93 000€, za co zapłacili 15 000€.


👉 Bamburain – więcej aktualnych informacji na oficjalnej grupie, jest tego tyle, że trudno opisać. Więc osoby, które tam działają zapraszam na oficjalna grupę wsparcia.


👉 Automaty Forex jak i krypto dalej podtrzymuję moją ostatnią opinię, czyli cudownych automatów nie ma – jestem na bieżąco, a także sledzę poczynania niektórych z nich.
Pojawiają się też ciekawe i warte uwagi opcje związane z tym rynkiem, ale o tym we właściwym czasie 😉


Od miesiąca testuje narzędzie do handlu automatycznego na giełdy krypto, który handluje na rynkach spot, powiem wam, że bardzo sobie radzi.

Radzi sobie świetnie na wzrostach, jednak na spadkach nietestowany (korekta to nie spadek) mam na myśli w sytuacji gdzie rynek idzie cały czas i systematycznie w dół.

Moim zdaniem minimalny wkład to 1000/2000$, aby zarobił na abonament jak i jeszcze coś zostało. Volumen – czyli każdy trade jest zliczany i po osiągnięciu max. Robot przestaje handlować jeśli ma się ten najniższy abonament. Jeśli założysz konto z linku masz 2 tyg PRO za darmo. Więc warto pomyśleć, czy w ogóle chcesz go używać, zanim to zrobisz.

Przygotować środki na giełdzie i odpalić go od razu, aby wykorzystać ten okres próbny jak bardziej, mi w okresie próbnym bot zarobił 1000$ więc mam na 10 miesięcy abonamentu PRO ✌️✅ ja mam depozyt 14 000$ Więc to nie jest zabawka za drobne, pamiętajcie też o ryzyku

Link do tego narzędzia: https://bitsgap.com/?ref=4212b647

Dajcie znać czy ktoś używa?


GTC Gentelmens Club Trading ❌ – Kto mnie obserwuje na FB to widział jak oberwało się mi za prawdę, która napisałem.

Z powyższym wpisem, można zapoznać się tutaj.

Tutaj kilka przykładów, gdzie nie tylko mi się oberwało jak widać ta pani ma zawsze dużo do powiedzenia jeżeli chodzi o pracę innych natomiast sama daje plamę z tym co robi tylko nie potrafi się przyznać.

Dla mnie to skandaliczne zachowanie

Wystarczy przeczytać komentarze, bo niezły „shitstorm” się tam zrobił. A ja zapytałem tylko o pomoc, gdzie osoba stojąca na czele sprzedaży produktów tej firmy postanowiła, że zjedzie mnie jak… Dla mnie ona jest po prostu jedną z tych ludzi, którzy zawsze bronią swojej racji, bo wiedzą, że jej nie mają, więc, żeby udowodnić, że mają racje, trzeba krzyczeć, pisać wszędzie i do tego wyzywać, żeby nikt inny nie podskoczył – takie odniosłem wrażenie i darowałem sobie.

Jest to niemiła sytuacja. Dla mnie wniosek taki, że nie cała obsługa klienta jest do bani, ale na miejscu sprzedawcy stoi nieodpowiednia osoba. Ktoś napisał mi fajny komentarz:


„Możliwe, że jesteś idiotą, ale ktoś, kto cokolwiek Ci sprzedał, wystawia sobie świadectwo marnego sprzedawcy, nazywając Cię tak publicznie. Pewnych rzeczy w żadnym biznesie się nie robi, jakikolwiek klient by nie był, klasę należy zachować. Widziałam tę dyskusję, nazwisko panny sobie zapamiętam, żeby przypadkiem nie wkręcić się w cokolwiek, z czym będzie związana”

Jest to narzędzie, które próbowałem ustawić i mimo dobrych chęci jestem na nim stratny 2000$ I po prostu NIE polecam go, a prawo do tego mam.


⁉️Inne popularne biznesy w sieci, które sledzę, ale nie koniecznie w nich wszystkich uczestniczę to:

#ai.marketing bot – zadajecie mi wiele pytań czy tam działam, tak skorzystaliśmy z bonusu i jeszcze działa, ale nie polecam to promować. Jak opisywałem tę możliwość pare miesięcy temu dokładnie w Październiku 2020, wpis znajdziecie tutaj

Ja mam już wyjęty wkład. Opisywałem ten system na moim blogu, ze względu na bonus, który można było tam otrzymać. Jednak finalnie wyszło na to, że część bonusu należało zwrócić. Ja jestem na plus. Reinwestuję zysk i wypłacam to co mi się tam generuje.


#Paraiba – też mnie o nią pytacie, nie polecam i moim zdaniem, jest to zwyczajny hyip z pseudo licencją bankową i ja się trzymam z daleka. Nie podoba mi się to by tam zarabiać trzebabyło zakładać po 20 kont i je opłacać (multikont) Jak długo podziała ten „biznes’ „program” nie mam zielonego pojęcia

#TronChain – smartkontrakt, który polega głównie na tym, że ludzie wpłacają do puli, po czym mają wypłacany np. 1% dziennie w zależności od tego ile mają depozytu. Z góry wiadomo jak się to zakończy, tym bardziej, że twórca jednego z najpopularniejszych mówi wprost, że poprzedni kontrakt się zakończył przez wypłatę środków przez ludzi, mało kto zauważył depozyty jegomościa, które były ogromne i spora część naliczeń codziennych wędrowała właśnie do niego.

#Torque Wallet – Nie wiem co się tam dzieje- mam wrażenie, że zapadło się pod ziemię

✅ Ostatnio nie śledzę też tego rynku hyipów, bo szkoda mi czasu i wolę się skupić na rozwoju lepszych i bardziej perspektywistycznych rzeczy, chociażby grupa #HajsoHolicyPRO


Edukacja

😈😈😈 Kilka najważniejszych zasad działania w biznesach online to:

✴️ Ustal plan działania zanim zaczniesz!

✴️ Chroń swój kapitał, a dokładnie jeśli decydujemy się gdzieś działać pamiętajmy o tym aby wyjąć najszybciej to co tam włożyliśmy jeśli temat jest z tych ryzykowniejszych

✴️ Nie bądź chciwy !

✴️ Zachowaj dystans do projektu

✴️ Nie zakochuj się w 1 projekcie

✴️ Obserwuj trend i rynek

✴️ Działaj na zakładkę

✴️ Mów jak jest

✴️ Bierz ryzyko na swoją klatę

✅ Bądź cierpliwy


Wprowadziłem w swojej działalności online – konsultacje.

W czym mogę ci pomóc na moich konsultacjach online.

Podczas moich konsultacji online dowiesz się wszystkiego, co potrzebujesz wiedzieć o rynku kryptowalut i nie tylko, bo dowiesz się też o bezpieczeństwie w sieci i jak siebie chronić. Jak ochronić się przed samym sobą i nie popełnić żadnej gafy. Wszystko jest oparte o moje kilkuletnie doświadczenie.

Pomogę ci zrozumieć wszystkie możliwości i dopasować do ciebie w indywidualny sposób:

📍Stworzymy dla ciebie indywidualny plan działania
📍Poznasz podstawy kryptowaluty i technologii blockchain
📍Wprowadzę cię do zarządzania kryptowalutami
📍Dowiesz się jak budować zyskowny portfel
📍Poznasz cykle rynkowe i panujące na nim nastroje
📍Pomogę ci zrozumieć twoje emocje
📍Nabierzesz świadomości swoich emocji
📍Dowiesz się o bezpieczeństwie i zarządzaniu ryzykiem
📍Otrzymasz wskazówki i instrukcje do trudnych zadań
📍Postaram się znaleść rozwiązania Twoich problemów
📍Poznasz najlepszych narzędzia na rynku
📍Zapoznasz się z najnowszymi trendami i możliwościami na rynku
📍Zrozumiesz jak działają i opowiem ci o wielu opcjach dochodu pasywnego
📍Poznasz techniki badawcze
📍Zrozumiesz podstawy handlu
📍Dowiesz się jak, się chronić przed utratą środków
📍Jak bezpiecznie je przechowywać
📍Na co uważać w sieci

✴️ Szukasz rozwiązań na tematy w rynku kryptowalut z którymi nie potrafisz sobie poradzić, chętnie ci pomogę.

❌ Masz problem z portfelem, giełdą, aplikacją lub czym kolwiek, pozwól sobie pomóc i znaleźć rozwiązanie,

❇️ Zastanawiasz się czy jesteś bezpiecznym użytkownikiem w sieci? Nie ogarniasz aplikacji, którą wybrać jak i po co z niej korzystać itd? Pokieruje cię, razem ze mną ogarniesz to od a do z.

✴️ Potrzebujesz kompletnego wprowadzenia i sprawdzenia czy jesteś odpowiednio zabezpieczony w internecie, nie wiesz na co zwracać uwagę by chronić się przed utratą twojego internetowego majątku i nie tylko.

✅ Wystarczy tylko, że skontaktujesz się ze mną, a będzie to twój najlepiej zainwestowany czas, a wiedza ta pozwoli ci zaoszczędzić wiele niechcianych sytuacji!

Kontakt przez moje Social Media oraz mailowo.


Plan Dzialania, który powinieneś sprawdzić i u siebie

⚙️🔩🛠 Nieustannie trzymam się planu 😊

✳️ Odkładanie sobie BTC – jak widać cena poszła ostatnie dni szybkim tempem do góry, ja ciągle odkładam btc i robie to systematycznie, jeśli masz już zyski to można pomyśleć, aby część zamienić na STABLE COINA – Tusd lub USDT, by odkupić jeśli spadnie, warto uczestniczyć w obu grach, czyli w tej na spadki i pomnażanie na ilości za pomocą odkupu niżej oraz tej gdzie BTC ciągle rośnie i zdobywamy kapitał na następne zakupy!

✳️ Budowy rezerwy w stablecoin czyli trueusd lub inny – tutaj na bierząco część krypto zamieniamy na USDT

✳️ Systematyczne i miesięcznie zakupy na krypto, czyli #CryptoSalvation nieważne ile Ważne, że to robisz! – jeśli chodzi o ten pomysł to już ponad 2 lata zakupów za mną, nie wiem ile za wami 🤷‍♂️ u mnie jest już jakiś tam zysk co mnie bardzo cieszy, więc uśrednianie ceny w ten systematyczny sposób działa dobrze, każdy może sobie wrzucać drobne w taki sposób może to być 10-50 zł tygodniowo, a i tak zrobi swoje ! 😇

✴️ Ja zawsze kupuje za ta sama kwotę oraz te same kryptowaluty i jak widać wygląda to całkiem spoko.

🅿️ Można też obrać sobie inna strategię i kupować waluty co tydzień, miesiąc incałą kwotę wrzucić w jedną która obecnie ma dołek. Kupujesz właśnie tą którą masz w portfolio i ma największy spadek danego dnia. A za tydzień znowu patrzysz na wykresy i kupujesz tą która ma największy spadek.

🅿️ Ja robie zakupy na kantorze który jest w Austrii, można też robić na giełdach które są dostępne w PL. Wszystko zależy co dla kogo jest wygodniejsze i bardziej dostępne.

✳️ Ciągle kumuluje sobie butelki Whisky i rumu. Traktuje to jako inwestycje longterm 5-10 lat 😍

✳️ (Kilka strategii oraz rzeczy już testuje w backstage, więc osoby które idą 1:1 zemną powinny się przygotować na to by niedługo ruszyć na spokojnie z nowymi rzeczami)

✴️ Cieszę się że robicie coraz więcej – mam na to podgląd! Bo ciągle i nie ustannie prowadzę indywidualne konsultacje!! Dla osób które zemną działają i chcą się uczyć! Tak więc korzystajcie z tego!

😉 Przypominam! Moje działanie skupia się głownie na indywidualnych rozmowach z wami czyli na osobach które same chcą coś robić i na tym skupiam się najbardziej, a obecnie mam grupę PRO.

🅿️ Tutaj przypomnę jak co miesiąc 😁
👇👇👇

✴️ Dużo czasu poświęcam na edukacji oraz pomocy aby wam ogarnąć rzeczy techniczne jak i „waszą kuwete” a mianowicie obranie kierunku i celu.

✴️ Jeśli ktoś potrzebuje takiej pomocy to – Indywidualnie Pomagam ogarnać FB oraz Instagrama jak i mam grupe z takimi wskazówkami krok po kroku dla osób które chcą robić więcej.

Na kryptowalutach dzieje się dużo – to dobrze 😉 Jak będzie zobaczymy, nie przejmuje się bo i tak systematycznie robie sobie zakupy, więc mam plan na każdą okazję.

🔆 Warto zainteresować się niektórymi z krypto, które są teraz jeszcze tanie na wykresie do BTC lub nawet można handlować do ETH. Nie samym usdt człowiek żyje.

Sprawdźcie sobie wykresy z ciekawiści

💰💰💰 Zainteresujcie się takimi projektami jak:

💸LTC do BTC- Mid/Long

💸Neo do BTC – Mid/Long

💸Vet do BTC – long

💸Ada – long

💸 Mana – ładnie można kupić w dole i sprzedać na wybiciu – dobry projekt na longa jak i kółeczka.

❓ Kółeczko – co mam na myśli, mianowicie to że kupujesz tanio, odsprzedajesz drożej, po czym jeśli się udaje odkupujesz taniej niż się sprzedało po czym zwiększasz sobie ilość kryptowaluty.


🤩 Pamiętajcie! Działając zemną jestem tu dla Was i Czekam na wasz kontakt, nie bój się pytać, nie bój się rozmawiać, nie bój się zmian!


Zapraszam was tez na zapis na mojego blogowego newslettera możesz zrobić to klikając tutaj


Zobacz jeszcze:

🛂 Chciałem też coś przypomnieć i mam nadzieję, że się rozumiemy.

✋Ta treści które dodaje mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów.

✋Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji, opisów czy filmów przedstawionych tutaj, nie daje gwarancji zysku, ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy.

👌Pamiętaj też, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy wreszcie biznes online lub kryptowaluty nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam.

👉Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam z większym lub mniejszym sukcesem finansowym.

✍️Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

👉 Widząc tą wiadomość zostaw Reakcje będzie mi miło no i zweryfikuję czy czytacie to co pisze 😇 ♥️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *