marek.ebiznes@gmail.com

Nexo – Bonus

Zarabianie w Internecie

Nexo – Bonus

NEXO 10$ + 10$ za polecenie. 

Bonus za rejestrację w aplikacji NEXO – Zarób 10 $ Bitcoin, wpłacając 100 $ przez 30 dni w Nexo 

Nexo to kryptowalutowa platforma finansowa, stworzona w 2018 roku, która zapewnia natychmiastowe pożyczki i produkty oszczędnościowe oparte na kryptowalutach.

Nexo jest dostępny za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji Andriod i iOS i jest podobny do BlockFi i Celsius, które również są tutaj regularnie publikowane, ale Nexo nie miał bonusu rejestracyjnego ani programu polecającego DO TERAZ! 

Aby skorzystać z tej oferty, polecam następujące kroki:

Zarejestruj się w Nexo za pomocą linku polecającego, aby mieć pewność, że otrzymasz bonus. 

https://nexo.io/ref/mnawzgww9p?src=web-link

Program polecający nie jest dostępny za pośrednictwem aplikacji mobilnych Nexo, więc upewnij się, że korzystasz z przeglądarki internetowej. 

Przejdź weryfikację zaawansowaną za pomocą identyfikacji ze zdjęciem. Wpłać 100 USD dowolnych aktywów np crypto obsługiwanych przez Nexo i trzymaj je w Nexo przez 30 dni. Akceptują wiele popularnych kryptowalut, ale możesz również wpłacić EUR przelewem bankowym za darmo. 

Twoja nagroda w wysokości 10 $ zostanie natychmiast przyznana, ale zostanie zablokowana na 30 dni, w międzyczasie będziesz otrzymywać odsetki od depozytu i bonusu. Możliwe jest do 12%. Po 30 dniach możesz wypłacić swój początkowy depozyt i bonus rejestracyjny w wysokości 10 USD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *