marek.ebiznes@gmail.com

Abra – Bonus 25$ do zgarnięcia

Zarabianie w Internecie

Abra – Bonus 25$ do zgarnięcia

Abra rozdaje 25$ za założenie konta oraz 25$ za każde polecenie.

Aby się zakwalifikować na bonus, aplikacje należy pobrać z linku

https://www.abra.com/ref/?deep_link_sub1=RC7KSBFPP

Kolejnym krokiem, jest weryfikacja dokument + selfie.

Ostatnim krokiem, jest minimalny depozyt.

Należy wpłać minimum 18-20 USD

Można to zrobić w dowolnej kryptowalucie lub FIAT, musisz jednak mieć ten depozyt co najmniej przez 30 dni na portfelu. (Lepiej wpłacić trochę więcej np 20$ )

Najprościej to co wpłaciłeś, jest wymienić na TUSD lub USDT w zakładce exchange czyli zakupić stablecoin.

Po 30 dniach otrzymasz 25$ i będziesz mógł wypłacić środki.

Aplikacja jest podobna do Celsius, który też daje podobne bonusy

Uwaga: ten wprowadzający wpis na blogu przedstawia propozycję i wizję tego, czym może być projekt opisywany niżej, to wszystko może ewoluować. Nie powinno być to postrzegane jako obietnica ani gwarancja funkcji czy zysku.

Zachęcam do śledzenia informacji postępów w rozwoju projektu tutaj oraz na oficjalnych kanałach.

Czym jest Abra?

Abra została założona w 2014 roku przez Billa Barhydta i Pete’a Kelly’ego i udało jej się przyciągnąć znaczące inwestycje z wielu funduszy venture capital. Abra pozyskała około 35,5 mln USD finansowania i jest wspierana przez Jungle Ventures, Arbor Ventures i American Express.

Zespół ma siedzibę w Dolinie Krzemowej w USA, a także biuro w Manili na Filipinach.

Firma Abra pierwotnie włączyła sieć Tellerów w różnych lokalizacjach, w tym w Stanach Zjednoczonych i na Filipinach, a system Teller umożliwiał użytkownikom Abra dokonywanie przelewów gotówkowych i przelewów za pośrednictwem spotkań twarzą w twarz.

Jednak od 2017 r. przeniósł się na umożliwienie użytkownikom kupowania i sprzedawania bitcoinów, a także zezwalał na przelewy bankowe w dolarach amerykańskich i depozyty za pomocą karty American Express. Zespół ograniczył również system płatności Teller do Filipin w tym samym czasie.

Abra zapewnia teraz dostęp do inwestowania w kryptowaluty i akcje/ETF oraz obsługuje około 30 kryptowalut i ponad 50 walut fiducjarnych, jednocześnie umożliwiając płatności kartą kredytową.
Jakie usługi świadczy firma Abra?

Abra jest dostępna w ponad 150 i pozwala użytkownikom kupować popularne kryptowaluty.

Może być również używany do wysyłania pieniędzy do innych użytkowników portfela Abra i obsługuje waluty fiducjarne USD, EUR, GBP, CAD, CNY i JPY. A

Każdy, kto mieszka poza Stanami Zjednoczonymi, może inwestować w akcje takie jak Apple, Amazon, Alibaba, Facebook, Netflix i Tesla oraz w fundusze ETF, w tym SPDR Gold Trust, SPDR S&P 500, United States Oil Fund i Vanguard FTSE Europe.

Każdy, kto ma siedzibę na Filipinach, może nadal korzystać z sieci Abra Teller do wykonywania przelewów gotówkowych.

Linki do social media ABRA:

Twitter

Youtube

Linkedin

————————————————————————–

Pamiętaj! : Blog, Fanpage, Video oraz materiały, które znajdujesz, jak i treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam!

Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam z większym lub mniejszym sukcesem finansowym.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty, bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.