marek.ebiznes@gmail.com

Proptrading – przegląd firm proptradingowych

Zarabianie w Internecie

Proptrading – przegląd firm proptradingowych

Properly firma proptradingowa inna niż wszystkie.

Najszerzej rozpoznawalną firmą prop tradingową, założoną przez Polaków jest Properly. Na tle zagranicznej konkurencji, zaskakują przede wszystkim wysokie ceny, które, w zależności od wybranego pakietu, wynoszą 1000, 2000 lub 4000 euro.

Każda z opcji została nazwana „szkoleniem”, co sugeruje, że mamy do czynienia raczej z programem edukacyjnym, w którym dostęp do realnego konta jest jedynie finałowym etapem.
Properly jako rozwiązanie dla początkujących i Global BD Trading

Na papierze wszystko ogranicza się jednak do: dostępu do grupy tradingowej, od 5 do 12 godzin indywidualnego mentoringu oraz e-book’a. Wielkość kont to 6 250, 12 500 lub 25 000 euro, przy atrakcyjnym podziale zysków, w którym trader otrzymuje 75%.

Znakiem firmowym Properly jest jednak to, że udostępnia ona swoim traderom sprawdzone strategie, gdy opcje konkurencyjne skupiają się przede wszystkim na przydziale budżetu.

Dzięki temu Properly może być ciekawym rozwiązaniem dla tych, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z tradingiem, lub od dłuższego czasu, bezskutecznie próbują wygrać z rynkiem.

Ps. Może po tym materiale zakumacie, dlaczego sporej części ludzi, która ze mną współpracuje dałem możliwość opłacenia szkolenia w Properly i to szkolenie potraktowałem jako wpisowe, które pomoże otworzyć szerszy punkt widzenia na rynki finansowe! Jeśli chcesz zostać członkiem klubu HsH pro 🙂

Szukasz sensownych i pomocnych ludzi oraz chcesz należeć do naszej społeczności Napisz do mnie.

Zapraszam na wpis znajdujący się na FXmag

W materiale: 

  • Dowiesz się, jak działa prop trading i dlaczego jest korzystny dla osób z małym budżetem
  • Znajdziesz porównanie konta prop tradingowego z handlem na koncie prywatnym
  • Poznasz najważniejsze firmy prop tradingowe i dowiesz się, jakie warunki proponują klientom

Jeśli jesteś inwestorem detalicznym, prawdopodobnie wiesz, że poprawny risk management nierzadko oznacza groszowe zyski. Jak zacząć grać na giełdzie, gdy nie mamy w zanadrzu wielkiego kapitału? Rozwiązanie proponuje zdalny prop trading. 

Źródło: https://www.fxmag.pl/artykul/jak-zaczac-grac-na-gieldzie-z-malym-kapitalem-rozwiazaniem-prop-trading

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.