marek.ebiznes@gmail.com

Twisto – Płać z aplikacją za zakupy oraz zgarnij Bonus

Zarabianie w Internecie

Twisto – Płać z aplikacją za zakupy oraz zgarnij Bonus

Niżej znajdziecie instrukcję jak zdobyć aż 180 złotych na zakupy

Wystarczy, że stworzysz darmowe konto i skorzystasz z promocji w taki sposób, w jaki ją opisałem

Konto załóż tutaj: https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=MAREKP9

Czym jest Twisto i jak działa?

Twisto Fintech pochodzący z Czech, jest wspierany przez bank ING. Jest nam przyznawany limit kredytowy, który możemy wykorzystywać na zakupy przy pomocy karty, jak i w sklepach partnerskich, które oferują tę możliwość płatności. Mamy po prostu odroczoną płatnośc za zakupy np. na 21 dni.

Ja płacę karta wirtualną poprze Apple Pay

Jeśli jeszcze nie znacie tego rozwiązania to na pewno warto sie nim zainteresować. Zwłaszcza że teraz na starcie w Polsce trwa promocja! Twisto jest to dobrze rozwijający się FinTech, który przywędrował do nas z Czech  i tam sobie radzi całkiem dobrze. Oferuje on szybką i wygodną metodę płatności za zakupy internetowe. FinTech  planuje dynamiczny rozwój na polskim rynku. Wprowadzi u nas  aplikację z bezpłatnym limitem kredytowym oraz kartę wielowalutową, z najkorzystniejszym (jak sami twierdzą) kursem wymiany walut.

Już teraz można się rejestrować, aby zdobyć te produkty. Żeby jeszcze bardziej nas zachęcić do korzystania z Twisto, uruchomili oni program poleceń, w którym zarówno osoba polecająca, jak i osoba, której usługę polecamy, dostają po założeniu konta po 60 zł do wydania na zakupy internetowe. I na tym właśnie powinniśmy się skupić, jeśli chodzi o możliwości zarabiania.

Poza aspektem finansowym, w którym można zarobić niemałe pieniądze, możecie też wziąć udział w konkursie dla najbardziej aktywnych użytkowników programu partnerskiego. Pula nagród to urządzenia Apple, a nawet możliwość darmowego wypożyczenia Tesli!

Aby zapłacić za zakupy z Twisto wystarczy tylko jedno kliknięcie. Twisto zapłaci za nas. A my dzięki temu zyskujemy aż trzy tygodnie na przetestowanie produktów i przemyślenie czy chcemy je zatrzymać lub zwrócić. W tym czasie pieniądze nie opuszczają naszego konta i czekają na akceptację zakupu z naszej strony. Dodatkowo  mamy dłuższy okres na zwrot towaru do sklepu bez podawania przyczyny. Standardowo to 14 dni za to dzięki Twisto zyskujemy możliwość odroczonej w czasie płatności, o 21 dni, pozwala  nam to zrobić nam większe zakupy, jak i cieszyć się nimi, nawet jeśli do wypłaty jeszcze trochę zostało.

Dlaczego ta cała promocja i taka jej forma?

Twisto zorganizowało promocję i konkurs, chociaż tak naprawdę jest to bardziej kampania reklamowa, w której firma woli wynagrodzić i zapłacić za reklamę użytkownikom, którzy w przyszłości chętnie będą korzystać z jej usług, niż wydać te pieniądze na reklamę, która nie koniecznie przyniosłaby taki efekt. Jak już można zauważyć, bardzo fajnie się przyjęła ta forma dystrybucji usług tej firmy.

Co ja tutaj dla was wymyśliłem?

System to nic innego jak proste skorzystanie z możliwości, jakie daje nam firma, wszystko, co należy zrobić to samemu założyć konto i otrzymać 60 złotych na start, po czym zapisać swoją drugą połowę lub kogoś znajomego a tym sposobem otrzymacie dodatkowe pieniądze!

Pamiętajcie, że możliwości nie zamykają się na samych 180 złotych, ponieważ za każdą osobę, która skorzysta z tego programu partnerskiego- otrzymujecie 60 złotych w punktach Twisto na wykorzystanie! Nie ma ograniczeń może zebrać 100/200/500, a nawet 1000 złotych.

Instrukcja krok po kroku.

Twisto – ponawiam informację warto się spieszyć 🙂

💸 BONUS OD TWIST 60 PLN

Promocja Twisto – jak odebrać premię 60zł?

  1. Rejestracja w Twisto

https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=MAREKP9

  1. Wypełnienie formularza
  2. Wybór planu (Space/Online)
  3. Weryfikacja tożsamości
  4. Odbierz bonus 60zł! Za samego siebie!
  5. Zapisujesz partnerkę lub partnera, zgarniasz kolejny bonus
  6. Partner za wykonanie kroków zgarnia bonus dla siebie
  7. Pokazujesz, jak zgarnąć sianko swoim bliskim i zgarniasz kolejny bonus

I w ten sposób możecie zarobić całkiem fajną sumkę, która się zawsze przyda.

Możliwości spłaty są bardzo proste:

Można to zrobić punktami promocyjnymi, które otrzymaliśmy za rejestrację. Jeśli na naszym koncie widnieją punkty Twisto (przyznawane podczas rejestracji oraz za polecanie usługi znajomym) możemy ich użyć do spłaty rachunku.

Środkami ze swojego banku, to nic innego jak zapłacenie za zużyty limit karty Twisto za pomocą swoich środków, które posiadamy na koncie bankowym.

Opłacenie zakupów w ciągu 21 dni nie wiążę się żadnymi konsekwencjami po stronie kupującego. Przekroczenie terminu 21 dni na spłatę zobowiązania, powoduje obowiązek spłaty odsetek w wysokości 14% w skali roku. Każdy użytkownik, który nie chce płacić odsetek, powinien opłacić swoje zakupy w ciągu 21 dni.

Podsumowując: Twisto jest ciekawą i wygodną formą płatności, która nie jednokrotnie może się nam przydać. Ja na pewno będę aktywnie z niej korzystał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.