marek.ebiznes@gmail.com

Aqru – Bonus dla nowych uzytkowników

Zarabianie w Internecie

Aqru – Bonus dla nowych uzytkowników

Mamy kolejną aplikację, która daje bonus dla nowych użytkowników za przetestowanie możliwości aplikacji. Wpłacamy depozyt na 30 dni.

Bonus jest o tyle ciekawy, że finalnie wynosi aż 85$, a zasady są takie same jak w Celsius, który pewnie znacie.

Wygląda jednak na to, że za rejestracje dostajemy 10$ a za to jeśli ktoś z naszego polecenia dokona depozytu i trzyma go 30 dni otrzymamy dodatkowe 75$, na stronie pisze tez, że i ta osoba otrzyma taki bonus. Jednak najpierw chcę to sprawdzić

Wiec opcja ta jest na pewno dla osób, które działają afiliacyjne z takimi tematami, a czy polecony otrzyma bonus sprawdzimy

Bonus AQRU – jak założyć konto

Aby skorzystać z promocji, przejdźcie na dedykowaną stronę promocji za pomocą linka polecającego (prześlę go Wam w wiadomości prywatnej – w tym celu piszcie do mnie poprzez zakładkę KONTAKT) i zostawcie zapytanie o link.

Depozyt najlepiej wpłacić z banku w Euro, a także później go w ten sam sposób wypłacić nie poniesiemy wtedy opłat, jesli zdecydujemy się na depozyt w krypto można zrobić to w BTC, ETH lub stable coin po sieci ERC20 np. poprzez FTX app praktycznie za 1$ – https://link.blockfolio.com/9dzp/5daur2i6

Jednak wypłata kryptowalut kosztować będzie 20$

Jak zacząć?


„Zarejestruj się” z linku powyżej. Wpisz swój adres e-mail i ustaw mocne bezpieczne hasło ze znaków – duże i małe litery oraz cyfry.

Zweryfikuj swój adres e-mail, wybierz walutę GBP, EUR lub USD i wejdź na platformę – otrzymasz natychmiast Twoje darmowe 10 USD (około 7 GBP lub 8 EUR) i zaczniesz zarabiać w czasie rzeczywistym.

Możesz kupić kryptowaluty za pomocą fiat za pośrednictwem platformy i zdobyć dodatkowo darmowe 75 $ za wpłatę równowartości 500 € + – Najlepiej tez wpłacić kilka € więcej powiedzmy tak 505€

Warto zaznaczyć, że wszędzie mówią o depozycie w EURO tj. jakieś 560$

Kurs można sprawdzić tutaj

Alternatywnie możesz wpłacić inne kryptowaluty na platformęaqru.

Aby dokonać wypłaty, musisz zweryfikować konto- wykonać KYC


Aqru to aplikacja mobilna, która oczywiście po sukcesie kryptowalutowych kont odsetkowych, takich jak BlockFi, Celsius i Nexo, Accru Finance Ltd jest londyńską firmą z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która płaci 12% RRSO (roczna stopa procentowa) na stablecoinach i 7% na zasobach BTC lub ETH.

Założona w 2019 r. w grudniu 2021 r. uruchomiła platformę kont oszczędnościowych Aqru na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne.

Platforma ta jest dla początkujących inwestorów, którzy chcą zarabiać wysokie odsetki na krypto bez konieczności wpłacania dużych kwot,

Oznacza to, że 7% lub 12% dotyczy całego salda portfela, a nie tylko kwot powyżej pewnego progu, więc inwestorzy z ograniczonym budżetem nie mają dużego zaangażowania z góry lub ryzyka.

Użytkownicy mogą wpłacać walutę fiducjarną w GBP, EUR lub USD lub wpłacać za pomocą krypto i wymieniać między nimi w ramach platformy. .

W przypadku oprocentowania stablecoinów Aqru trzyma Twoje środki w postaci mieszanki Stable Coin – Tether (USDT), USD Coin (USDC) i DAI, aktywa cyfrowe, które są powiązane z wartością dolara amerykańskiego i nie są niestabilne, jak Bitcoin i Ethereum. To stabilne 12% lepiej nadaje się dla inwestorów niechętnych do ryzyka.

Jednak zdarzają się również krachy na rynku – Bitcoin został otwarty w 2022 r. w cenie 46 000 USD. Trzymanie monet na kryptowalutowym koncie oszczędnościowym w zamrożeniu zapobiega jednak panice ich sprzedaży lub siekaniu podczas prób handlu wahaniami rynku – większość traderów dziennych traci pieniądze.

Najczęściej zadawane pytania

https://aqru.io/frequently-asked-questions/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.