marek.ebiznes@gmail.com

WealthSeed – Zgarnij darmową akcję

Zarabianie w Internecie

WealthSeed – Zgarnij darmową akcję

Aplikacja podobna do trading 212, która na początek współpracy daje w prezencie akcje ETF za darmo. Aplikacja jest darmowa i umożliwia naukę w oparciu o instrumenty finansowe. Aby zdobyć bonus wystarczy kilka prostych kroków, które opisałem niżej.

PROMOCJA DAMRMOWY ETF SIĘ ZAKOŃCZYŁA
DNIA 31.01.2023

Jednak śmiało można rzucić okiem tego maklera i jego aplikację, powinna się spodobać prostota jej obsługi i można zacząć przygodę z produktami finansowymi.

Jak poprawnie otworzyć rachunek?

 • Zarejestruj się z linku tutaj
 • Zweryfikuj konto
 • Dodaj środki
 • Zacznij używać

Kim jest Wealth Seed?

WealthSeed jest znakiem towarowym Fair Place Finance S.A. z siedzibą w Łodzi, ul Inżynierska 1/3, 93-569 Łódź, Polska, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Łodzi pod numerem KRS 0000481261, z numerem NIP 7252071598 oraz numerem REGON 101691279, o kapitale zakładowym 10 000 000 PLN.

WealthSeed prowadzi działalność maklerską podlegającą nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

4 komentarze

 1. powdell2018 pisze:

  Czy mozna dokonac wplaty z revoluta ?

  • Marek pisze:

   Można sprawdzić, jednak lepiej zrobić to z banku, nie z aplikacji gdzie mamy kartę przedpłaconą. Jeśli przetestujesz, daj znać czy akceptują

 2. bolas pisze:

  czy są tutaj linki referencyjne?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.