marek.ebiznes@gmail.com

Haruinvest – bonus dla nowych użytkowników

Zarabianie w Internecie

Haruinvest – bonus dla nowych użytkowników

Aplikacja HARU jest niczym innym jak aplikacją CEFI, która działa na tej samej zasadzie co NEXO i wiele innych.

W chwili obecnej zorganizowali promocje gdzie można zdobyć BONUS w wysokości 50$ za przetestowanie aplikacji przez minimum 15 dni.

Jak można zauważyć rynek krypto w dalszym ciągu prężnie się rozwija, a firmy pracują nad swoimi rozwiązaniami pomimo tej ogłoszonej przez niektórych bessy na rynku.

Ja, iż lubie tego typu akcje promocyjne, staram się z nich korzystać i akumulować sobie kryptowaluty na „lepsze czasy”

Promocja już nie aktualna *Promocja 50$ ważna do 30 października 2022

Niżej znajdziesz więcej informacji na temat tej firmy, mam nadzieję że dzięki temu bardziej zrozumiecie czym się zajmuje.

Jak zdobyć bonus?

1. Rejestracja + KYC 

Dokument tożsamości + potwierdzenie adresu np. Wyciąg bankowy

Link do rejestracji https://haruinvest.com/signup?r=JKR0CN3X&utm_term=linkshare

Upewnij się, że podczas rejestreacji widać kod promocyjny

2. Aby zakwalifikować się i otrzymać bonus, należy wpłacić min 500$ (dobrze jest 2-5$ więcej, aby mieć pewność, że złapało nas na promocje. Depozyty można robić w XRP , USDT , ETH , BTC

Najstabilniej jest zdeponować stablecoin USDT z uwagi, iż depozyt jest po sieci ERC20 można go wpłacić bez opłat korzystając z aplikacji  FTX – https://link.blockfolio.com/9dzp/92c30faf niżej znajdziesz wideo.

3. Następnie przejdź do zakładki Earn, kliknij earn plus oraz ustaw staking na minimum 15 dni 

Bonus 50$ w BTC do wypłaty otrzymamy od razu po wykonaniu powyższych kroków

Aby zminimalizować opłaty to po spełnieniu warunków depozyt jak i bonusy można wymienić w aplikacji na XRP i wypłacić w inne miejsce.

*Promocja 50$ ważna do 30 października.

Wypłata

Tutaj wideo jak to zrobić

Czym jest aplikacja Haruinvest?

Haruinvest znana jest również jako Haru platforma została stworzona do obsługi cyfrowych utworzona 1 września 2019 r. Z siedzibą w południowo-wschodniej Azji. Platforma została uruchomiona przez Block Crafters.

Haru Invest oferuje „lokaty” kryptowalutowe jak inne aplikacje, ale też i zarządzanie portfolio kryptowalutowym. Firma uruchomiła również Switch, usługę, która umożliwia użytkownikom wymianę kryptowalut wewnątrz aplikacji i zdobywanie większych nagród poprzez dostarczanie płynności do puli Switch.

Produkty dostępne w tej chwili.

Crypto Savings Account

Te konta oszczędnościowe Crypto są oznaczone jako Haru Earn Explore i Haru Earn Plus. Dzięki tym programom możesz zarabiać odsetki na swoich zablokowanych kryptowalutach. Jest to w zasadzie program do stakowania oferowany w wielu protokołach i giełdac.

Jakie są różnice między Haru Earn Explore a Earn Plus? Po wykupieniu subskrypcji Earn plus możesz otrzymywać zarobki ze stałą RRSO w wysokości do 15%. Ponadto okres blokady wynosi od 15 do 365 dni. Z drugiej strony, można zarabiać do 25% APR ze stawkami zmieniającymi się co dwa tygodnie. Ponadto okres zamrożenia wynosi od jednego do trzech miesięcy.

Crypto Investment Accounts

Haru Invest oferuje również automatyczne oszczędności kryptograficzne, które zajmą się całym procesem inwestycyjnym za Ciebie.

Oczywiście pod uwagę należy brać ryzyko, które jest naturalnym aspektem rynków finansowych w tym także kryptowalut.

Więcej o Haru można przeczytać na ich oficjalnym blogu, jak widać byli ze swoim stanowiskiem w Singapurze na konferencji Token2049.


Ostatnie wpisy

Przydatne linki:

Twitter- https://mobile.twitter.com/haruinvest
MEDIUM – https://medium.com/haruinvest
Reddit – https://www.reddit.com/r/HaruInvest/
Telegram – https://t.me/HaruInvest

Mój krótki film informacyjny


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

4 komentarze

 1. GraniLuk pisze:

  Odebrałem właśnie bonus 50$, mam nadzieję, że Ty też dostałeś za mnie. Dzięki za info 😉

 2. Seba pisze:

  Zaczac staking musze do 30 pazdziernika czy do 30 pazdziernika musze wszystko ogarnac? po chlopsku czy moge to jeszcze zrobic od poczatku? czy dupa blada?

  • Marek pisze:

   Promocja zazwyczaj jest ograniczona, więc raczej zrobić należy jak najszybciej. Aktualnie już nie widzę możliwości dawania bonusu poleconym, więc chyba już po akcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.