marek.ebiznes@gmail.com

🇹🇭 Zwiedzamy niesamowite! Sanktuarium Prawdy – Sanctuary of Truth #17

Zarabianie w Internecie

🇹🇭 Zwiedzamy niesamowite! Sanktuarium Prawdy – Sanctuary of Truth #17

Sanktuarium Prawdy to niedokończone muzeum w Pattaya w Tajlandii zaprojektowane przez tajskiego biznesmena Lek Viriyaphan. Struktura muzeum jest hybrydą świątyni i zamku, której motywem przewodnim jest Królestwo Ayutthaya oraz wierzenia buddyjskie i hinduistyczne

Znajduje się Laem Ratchawet na Na Klua Road, North Pattaya.

Sanktuarium Prawdy to drewniane sanktuarium zbudowane przez pana Leka Viriyaphana, założyciela starożytnego miasta i muzeum słoni Erawan. Sanktuarium Prawdy jest największym drewnianym budynkiem w Tajlandii, do którego budowy używa się wyłącznie drewna, zgodnie ze starożytnym tajskim stylem stolarskim.

Wewnątrz tego sanktuarium znajdują się drewniane posągi i rzeźby w drewnie, które opowiadają o filozofii życia. Styl artystyczny zastosowany w sanktuarium jest życzliwy, który należy nazwać jednym z arcydzieł tej epoki.

Sanktuarium Prawdy jest jedną z atrakcji turystycznych, która w 2008 roku otrzymała nagrodę za najlepszą branżę turystyczną w Tajlandii. Oprócz sanktuarium w okolicy jest wiele atrakcji, w tym przejażdżki powozem, jazda na słoniach, wycieczki ATV, wycieczki statkiem po linii brzegowej, Pokaz sztuki i tradycji, Pokaz sztuk walki i pokaz delfinów.

Odwiedź stronę internetową po więcej informacji. http://www.sanctuaryoftruth.com/

Zapraszam na film!

https://youtu.be/qjdfJpDJMac

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *