marek.ebiznes@gmail.com

Proste do 900 zł od banku

Zarabianie w Internecie

Proste do 900 zł od banku

W tym artykule opiszę 3 promocje bankowe, z czego wy możecie sobie wybrać 2, które w połączeniu dają nawet do 900 zł BONUSU

Promocje bankowe są bardzo polarne ze względu na to, że banki, zamiast płacić za reklamę obdarowują swoich nowych klientów bonusami, ostatnio często są to bonusy w formie cashback, ale ja dla was znalazłem oferty gdzie otrzymacie pieniądze na konto + ewentualnie jakieś cashback lub bony, te promocje z hajsem szybko się kończą i bonusy te są zwolnione z podatku.

Nagroda w Promocji jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.
Nagroda stanowi nagrodę uzyskaną w związku ze sprzedażą premiową i stosownie do art. 21 ust. 1
pkt 68 Ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jednolity Dz.
U. z 2021 poz. 1128 z późn. zm.), jest zwolniona z podatku dochodowego, co oznacza, że Klient nie
ma obowiązku odprowadzenia podatku.

Pierwsze 2 promocje do wyboru dla Ciebie BNP PARIBAS – do zdobycia nawet 420 w gotówce lub 200 i 250 PLN w e-bonach złotych.

2 promocja to Alior Bank gdzie do zgarnięcia jest do 450 złotych

BNP PARIBAS – do 420 PLN na konto

BNP PARIBAS – do 200 pln na konto i 250 złotych w e-bonach

Opis poszczególnej promocji znajdziesz na tej stronie lub poniżej w tym artykule

Alior Bank – do 450 złotych

Opis poszczególnej promocji znajdziesz na tej stronie lub poniżej w tym artykule


Opis promocji Aior Bank gdzie bonus to nawet 450 złotych

Promocja „Bankuj mobilnie” – 450 zł premii dla uczestników Dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych. Promocja „Bankuj mobilnie” jest dostępna zarówno dla nowych klientów Alior Banku, jak i tych, którzy powracają. W szczególności akcja skierowana jest do osób, które w ciągu dwóch lat od złożenia wniosku nie posiadały konta osobistego w Alior Banku (w złotówkach i/lub walutach), karty kibica Alior Banku lub konta w ramach T-Mobile Usługi Bankowe.

Na przykład, jeśli złożycie wniosek 15 maja 2023 roku, wystarczy, że wcześniej zamknęliście swoje poprzednie konto przed 15 maja 2021 roku.

Warto zaznaczyć, że posiadanie innych produktów (takich jak konto oszczędnościowe, konto firmowe, konto oszczędnościowe walutowe lub konto w Kantorze Walutowym Alior Banku) pozwala również na udział w tej promocji!

Pełną informację o ofercie banku znajdziecie na stronie po kliknięciu w przycisk

„Otwórz rachunek”

Promocja darmowego konta osobistego w Alior, która oferuje premię startową w wysokości 450 zł.

Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełniono warunki. Szczegóły dostępne w Regulaminie sprzedaży premiowej „Bankuj mobilnie – edycja VIII” oraz w  Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego.

Nie zwlekaj! Złóż online wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą do 31 maja 2023 roku.

Jak skorzystać z promocji i otrzymać premię za nowe konto?

Aby skorzystać z promocji, należy w okresie od 1 marca 2023 roku do 31 maja 2023 roku złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji. Oprócz Konta Jakże Osobistego zawnioskujcie również o kartę debetową Mastercard, a także wyraźcie zgody marketingowe, w tym między innymi na otrzymywanie informacji marketingowych z użyciem wiadomości elektronicznych oraz połączeń głosowych.

Wniosek możecie wypełnić zarówno na komputerze, jak i na smartfonie. Im szybciej złożycie wniosek, tym szybciej premie powędrują na wasze konta! W tej edycji promocji, premiowane jest założenie konta z wykorzystaniem opcji VideoSelfie.

Za założenie konta w ten sposób otrzymacie 50 zł premii na start, które zostanie wypłacone w miesiącu następującym po założeniu konta. Aby skorzystać z tej opcji, na końcu wniosku zostaniecie poproszeni o zainstalowanie aplikacji mobilnej i zweryfikowanie się za jej pośrednictwem.

Miejcie wtedy przy sobie dowód osobisty. Jeśli nie chcecie korzystać z otwierania konta „na selfie”, możecie wybrać inne opcje i zadowolić się bonusem na poziomie 400 zł zamiast 450 zł. Jeżeli podczas składania wniosku pojawi się jakiś błąd uniemożliwiający dokończenie procesu lub aktualnie posiadacie aktywną bankowość elektroniczną Alior Banku, wybierzcie opcję kontaktu telefonicznego ze strony konsultanta banku.

W ten sposób podczas rozmowy dokończycie składanie wniosku, a przy okazji pozostaniecie w promocji z premią. Na podpisanie umowy o konto i kartę debetową macie maksymalnie 30 dni od momentu złożenia wniosku.

Umowę możecie zawrzeć na trzy sposoby:

VideoSelfie – proces ten dokończycie w aplikacji mobilnej banku. Przypomina on otwieranie konta w fintechach typu Revolut – korzystając z tej opcji otrzymacie 50 zł premii na start

Kurierem – może on dostarczyć umowę do waszego domu, ale również miejsca pracy lub szkoły

Przelew weryfikacyjny – w tym przypadku należy wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę ustaloną przez Alior Bank (na przykład 1 zł) z konta w banku, w którym posiadacie już zweryfikowany rachunek (przelew podlega zwrotowi).

Pamiętajcie, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku i w dowodzie osobistym. Przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał wasz wzór podpisu).

Przelew zostanie wykonany poprzez bramkę BlueMedia.

Oprócz tego, po zawarciu umowy o konto, istnieje możliwość wyboru przynajmniej dwóch „korzyści” w Koncie Jakże Osobistym poprzez bankowość elektroniczną lub mobilną.

Jak otrzymać premię w wysokości 400 zł?

Po otrzymaniu pierwszej premii w wysokości 50 zł za otwarcie konta za pomocą VideoSelfie, przyszedł czas na zdobycie kolejnych 400 zł premii. Aby tego dokonać, należy spełnić następujące warunki przez kolejne 8 miesięcy kalendarzowych od założenia konta:

  1. Zalogować się do aplikacji mobilnej banku co najmniej raz w miesiącu.
  2. Wykonać minimum 1 płatność kartą na dowolną kwotę.

Warunki te należy spełniać od kolejnego miesiąca po zawarciu umowy. Jeśli umowa zostanie sfinalizowana w maju 2023 roku, warunki powinny być spełnione w czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu 2023 roku oraz w styczniu 2024 roku.

Za każdy miesiąc, w którym warunki zostaną spełnione, otrzymasz premię w wysokości 50 zł. Jeśli w danym miesiącu nie zostaną spełnione warunki, nie otrzymasz premii za ten okres, ale nadal będziesz mógł korzystać z promocji w kolejnych miesiącach.

Wypłaty premii będą dokonywane do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków, za warunki spełnione w czerwcu 2023 roku, premia zostanie wypłacona w lipcu 2023 roku, i tak dalej.

W dniu wypłaty premii konieczne jest posiadanie aktywnego konta i karty debetowej.

Jak i gdzie możesz wykonywać transakcje:

W przypadku płatności kartą, pamiętaj, że możesz je dokonywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie. Możesz również skorzystać z płatności za pośrednictwem karty wirtualnej, w tym z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay.

Jakie płatności zostaną wykluczone?

Promocja wyklucza jedynie „mniej typowe transakcje kartą” określone według kodów MCC:

7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

4111 – określający m.in. usługi transportowe,

6012 – określający instytucje finansowe,

6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,

6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

4829 – określający internetowe przekazy pieniężne (na przykład doładowanie Revoluta),

4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne (a tak naprawdę płatności rachunków domowych kartą poprzez pośredników płatniczych typu Moje Usługi, czy Blue Media).

O czym jeszcze warto wiedzieć?

Warto zauważyć, że niezrealizowanie warunków promocji w jednym miesiącu nie wyklucza możliwości ubiegania się o premię w kolejnych miesiącach. To sprawiedliwe podejście, które motywuje do działania i eliminuje obawy przed utratą premii w przypadku nieprzewidzianych sytuacji życiowych po kilku miesiącach wysiłku.

Pamiętaj, że do momentu otrzymania ostatniej premii nie możesz wypowiedzieć umowy o konto i kartę ani zrezygnować z korzyści, które są związane z kontem.

A teraz dobra wiadomość – premie otrzymane w ramach tej promocji są zwolnione z opodatkowania.

Inne interesujące oferty Alior Banku Przy zastanawianiu się nad udziałem w tej promocji, warto zwrócić uwagę na warunki prowadzenia Konta Jakże Osobistego oraz promocyjne oprocentowanie na Koncie Mega Oszczędnościowym.

Konto Jakże Osobiste może być warunkowo darmowe. Jeśli zapewnisz regularne wpływy w wysokości co najmniej 1500 zł, to konto będzie całkowicie bezpłatne. W przeciwnym razie, opłata za prowadzenie rachunku wyniesie 10 zł.

Unikniesz również opłat za kartę, jeśli wydasz kartą co najmniej 300 zł miesięcznie.

Jest to jeden z niewielu rachunków, które umożliwiają częściową konfigurację za pomocą tzw. korzyści. Bez żadnych dodatkowych opłat możesz wybrać dwie korzyści, a każda kolejna (opcjonalna) będzie kosztować 3,50 zł miesięcznie. Wybór konkretnych korzyści zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Jak otworzyć konto przez VideoSelfie?

Jeśli chcesz otrzymać pełną pulę nagród, otwórz konto poprzez VideoSelfie instrukcja poniżej:

Dodatkowe BONUSY

Zgarnij BONUS 50€ od LUNO


Next Block Expo w Warszawie!
z hasłem HAJSOHOLICY -20% Rabat


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. 

Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *