marek.ebiznes@gmail.com

Crypto Advice & QuickX – Jak tutaj zarbiać?

Zarabianie w Internecie

Crypto Advice & QuickX

 

 

Market Making & Blockchain Trading Platform
Ceo Quickx – Kshithij i Vaibhav Adhlakha
CEO CryptoAdvice – Jordan Lucas
O nim samym niewiele można wyczytać w internecie.

O samej firmie CA też niewiele znajdziemy, natomiast jest pompa nawet w Polsce na samego QuickX i ludzie którzy działają w CA często błędnie myślą że wszystko robią w ramach QuickX

Sam QuickX nie ma swoich produktów tylko produkty innej firmy, brandowane na swoje, nawet strona z produktami jest skopiowana. Ogólnie cała otoczka wokół QuickX myślę że to również mało wiarygodne aczykolwiek POMPA jest

Sposoby, w jakich zarabia firma:
-Arbitrage
-Crypto Trading
-Margin Lending
-ICO’s
-Dice Bankroll
-Crypto Bands

 

Jak tu zarabiać? 
– jak wszędzie potrzebni są ludzie, więc możemy uczestniczyć w budowaniu tego projektu.
— zyski ze „stakowania” a w tym przypadku bardziej jako pożyczki dla firmy to 4-10% miesięcznie w tokenach QCX
– token możemy zakupić na dwóch giełdach, co jest ważne, możemy go również SPRZEDAĆ !! cenę dyktuje rynek, a nie „jeden właściciel na zamkniętej platformie”
– obecna cena tokena na giełdzie Bitmax to około 10 centów
– depozyt tylko w tym tokenie, od ilości 100 sztuk, wówczas dostaniemy z tego 4% miesięcznie – od 5000 jednostek czyli kwoty około 500$ dostaniemy 7% miesięcznie.
– własne działające produkty.

– własne działające produkty ze współpracy z QuickX
-Community Reward czyli Binarka -> 10% ze słabszej nogi
-Community Level Reward: 5 Levels -> ( 10% | 8% | 4% | 2% | 1% )

O tyle, co wszelkie postacie stojące za projektem QuickX, jak i sam projekt są mega przejrzyste i mi się podobają, to jeśli chodzi o Crypto Advice mają fajnie ułożony plan marketingowy oraz binarke ( NIE ZA DUŻO DAJĄ ), ale takim dużym minusem jest słaba rozpoznawalność CEO.

Reflink: http://login.cryptoadvice.com/referral-signup/ad11

Co i jak zrobić krok po kroku:

Temat jest bardzo prosty, wszystkiego, co wymaga od nas to zakupu tokenów na giełdzie, po ich kupieniu wysyłamy je na platformę i wykupujemy odpowiedni plan „stakingowy” czyli taki który zaoferuje nam bonusy za to, że wykupiliśmy ten plan.

 

Tokena, o którym mowa wyżej możemy zakupić na tej giełdzie. Giełda nazywa się BitMax, jeśli nie masz tam jeszcze konta to możesz założyć.tutaj:

Reflink: https://bitmax.io/#/register?inviteCode=SAPKIUJ7

1. Pierwsze co należy zrobić zaraz po utworzeniu konta na giełdzie to włączyć 2FA, czyli Google Authenticator – będzie nam to potrzebne do wypłat z giełdy, a można to zrobić po 24h od zabezpieczenie te jest potrzebne, bo bez tego nie przelejesz BTC na giełdę. Następny krok to zakup tokena QCX (QuickX). Jeśli świeżo założyłeś konto – to przelew z giełdy na zewnątrz (do platformy) możesz zrobić dopiero po 24 godzinach od założenia konta.

2. Wpłatę tokenów na platformę Crypto Advice robimy przy pomocy zakładki, która jest umieszczona po lewej stronie w menu (Unit Wallet) —> New Deposit. Pojawi się nam okno, gdzie wpisujemy kwotę depozytu w $ a system automatycznie nam przeliczy, ile należy przesłać tokenów, aby otrzymać odpowiednią ilość Unitow (jednostek) ($) na swoje konto CA.

1 jednostka = 1$ (token QcX jest automatycznie po wpłacie przeliczany na jednostki kursem giełdowym danego momentu, który można zobaczyć w back office)

3. W rubryce (Tokens)* – wpisujemy wartość w $ np. 500$ i wybieramy W Activation Mode * QCX Token, po wybraniu pojawi się nam Kod QR z adresem, jak i ilością tokenów o wartości 500$ w danym momencie.

4. Wysyłamy z giełdy tę ilość tokenów na wskazany adres, po czy gdy tokeny zostaną zaksięgowane – otrzymamy 500 unitów dostępnych na naszym koncie.

Następnym krokiem to zakup pakietu, który zamrozi nam nasze tokeny i będziemy otrzymywać z tego %.

 

5. Aby zakupić pakiet należy przejść do zakładki – Staking (Holding Benefits) -> Staking Batches wybieramy odpowiednią usługę, gdzie przedział oznacza ilość $ jaką chcemy na niego przeznaczyć. Wpisujemy kwotę w odpowiednim pakiecie, klikamy „add to chart”  po prawej stronie znajdziemy „Checkout” klikamy i kupujemy odpowiednią usługę.

W zależności ile przeznaczymy środków/tokenów będziemy mieć mniejszy lub większy zwrot miesięczny.

Tokeny te blokowane są na rok, a my dostajemy miesięczne profity, które możemy wypłacić na giełdę i sprzedać albo przeznaczyć na zakup kolejnej usługi. Można też zwiększać swój pakiet, dopłacając tylko różnicę, w ten sposób możemy przeskoczyć na wyższy procent.

 

Moja strategia:

Zakup tokenów za kwotę X obecnie jest to 500$. (chcę sprawdzić ich wallet)

1.thumb.jpg.65ad22810e3da2fa59bbbea1a826ad3d.jpg

Reinwestycja 3 miesiące może dłużej (Zobaczy się), zwiększając zyski, w tym okresie, po upływie 3 miesięcy odzyskujemy wkład, a depozyt niech sobie pracuje już na nasz plus.

Jeśli cena tokena będzie rosła – to zwrot kapitału powinien nastąpić szybciej niż szacujemy z miesięcznego procentu.

 

Dodatkowo możemy skorzystać z ich oferty na produkty: 

Od zakupu pakietu za 500 jednostek* (czyli jest to 500$) Otrzymamy możliwość zakupu w backoffice –  sprzętowego portfela na kryptowaluty

 

Zakup pakietu za więcej niż 5000 jednostek (5000$+) kwalifikuje nas do otrzymania karty Mastercard z limitem dziennym 6000$ zasilaną kryptowalutami.

Ja sam zamówiłem sobie ich portfel na kryptowaluty.

QuickX Touch – sprzętowy portfel

Właśnie dokonałem zamówienia dla testów.
Krótka charakterystyka:
– odporny na ataki z zewnątrz
– typ: portfel „zimny” / portfel sprzętowy
– typ karty NFC
– zgodność dla smartfonów
– kompatybilność z PC przez KeyWallet Reader
– nie wymaga baterii
– arkusz kopii zapasowej / odzyskiwania
– obsługa wielu kryptowalut
– autoryzacja U2F z certyfikatem FIDO, zabezpieczenia PIN
– łatwość przechowywania (wielkość „karty kredytowej”)

Przy pakiecie za 500$ w projekcie Cryptoadvice portfel dostajemy gratis, ponosimy tylko koszt wysyłki, który możemy opłacić w BTC i wynosi 55$. Portfel można niezależnie zakupić na stronie producenta za 149$: https://www.quickxtouch.com/

 

———

Pamiętaj! : Blog, Fanpage, Video oraz materiały które znajdujesz, jak i treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam!

Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam z większym lub mniejszym sukcesem finansowym.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty, bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.