marek.ebiznes@gmail.com

Genesis Mining

Zarabianie w Internecie

Podczas zakupu mocy obliczeniowej wpisz ponizszy kod rabatowy ktory daje rabat w wsysokosci 3%

www.genesis-mining.com

kod rabatowy:

SfY5Kn

Mining oferuje inteligentny i prosty sposób na zainwestowanie pieniędzy. Nasz system wydobywania bitcoinów jest odpowiedni zarówno dla początkujących w dziedzinie kryptowalut, jak i ekspertów oraz poważnych inwestorów. Genesis Mining to pierwsza na świecie usługa wydobycia dużej skali obsługująca wiele algorytmów, która stanowi alternatywę dla osób pragnących zaangażować się w wydobycie bitcoinów i walut alternatywnych.Jesteśmy zespołem ekspertów branży walut cyfrowych, a nasz algorytm wydobywania bitcoinów został zaprojektowany w celu zapewnienia wynajmu najbardziej ekonomicznych i niezawodnych zestawów wydobywczych.

Zalety prowadzenia wydobycia z nami

Mamy wiele powodów, aby twierdzić, że żaden inny system wydobycia bitcoinów ani domowy zestaw nie mogą przebić naszej oferty. Oto lista zalet związanych z wyborem naszych wyjątkowych usług wydobywczych.

 

 

INTELIGENTNE I UNIKATOWE ROZWIĄZANIE

Do kwietnia 2014 r. specjalizowaliśmy się w specjalnych, niepowtarzalnych i inteligentnych technikach wydobywania Bitcoin. Wydobywaliśmy (i nadal wydobywamy) najbardziej zyskowne portfolio walut alternatywnych, które następnie są wymieniane zgodnie z potrzebami na bitcoiny. Dzięki temu zamiast prowadzić wydobycie na przepełnionym rynku Farma Bitcoin, wyspecjalizowaliśmy się w wydobyciu walut alternatywnych, które następnie wymieniamy na bitcoiny. W ten sposób odpowiedzieliśmy na problem bardzo szybko rosnącej trudności wydobycia.

However, due to the increasing demand on our clients’ side, we decided to enable the direct mining of Bitcoin. In August 2014 we became the World’s first large scale multi-algorithm cloud mining service!

OPŁACALNOŚĆ WYDOBYWANIA KRYPTOWALUT

Bez względu na wybrany pakiet zawsze wynajmujesz najnowszą technologię, co gwarantuje najdłuższy okres opłacalności. Dodatkowo wynajmowane zestawy mają niski pobór mocy i są wydajnie chłodzone dzięki optymalnemu wyborowi lokacji naszych farm. Poza tym nie czekasz na dostawę ani nie doświadczasz przerw w czasie pracy, więc nie tracisz ani sekundy z czasu wydobycia.

Na rynku bitcoin czas to naprawdę pieniądz! Więcej informacji można znaleźć w sekcji Cennik.

WYDOBYCIE STAJE SIĘ PRZYJEMNE

Przede wszystkim zawierając z nami umowę możesz zapomnieć o skomplikowanej konfiguracji i konserwacji zestawu wydobywczego. Poza tym prowadzisz wydobycie online bez instalacji w domu głośnego sprzętu zajmującego znaczną przestrzeń i wymagającego intensywnego chłodzenia.

Aby jeszcze bardziej ulepszyć ofertę, udostępniamy ładny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika, który doceniają zarówno klienci, jak i branżowi recenzenci.

PRAWDZIWA FIRMA I LUDZIE

Widzimy wiele innych firm, nawet tych dobrze znanych, które przy intensywnej reklamie oferują niemożliwie niskie stawki bez podawania informacji na temat swój ani swoich założycieli.

Prowadzimy przejrzystą działalność i mamy nadzieję, że klienci doceniają nasz wkład w różne fora i konferencje branży.

Najważniejsze jest dla nas pokazanie, że nie mamy niczego do ukrycia!

REGULARNE PROMOCJE

Dostępne są regularne promocje, dzięki którym nasi oddani klienci uzyskują automatyczne rozszerzenia oraz kody promocyjne dodające moc obliczeniową lub rabat dla ceny umowy. Mamy także program partnerski, w którym można zdobyć rozszerzenie mocy obliczeniowej przez zapraszanie znajomych do usługi.

PROSTY PLAN CENOWY

Brak opłat puli. Nie musisz płacić za dostawę ani na nią czekać. Nie tracisz nawet sekundy z czasu wydobycia. Możesz zacząć natychmiast. Brak przerw w pracy z powodu awarii systemu.

Kupujesz moc obliczeniową w umowie wieczystej.

WPIERANIE WALUT ALTERNATYWNYCH

Sądzimy, że waluty alternatywne są bardzo ważne, dlatego wspieramy innowacyjność. Różnorodność walut wraz z ich silnymi społecznościami są nieodłączną cechą branży walut cyfrowych, więc wspieramy ją z całych sił.

Od czasu do czasu rozszerzamy listę walut, które mogą wydobywać nasi klienci. Ogłaszamy pule na naszym profilu w serwisie Facebook, gdzie każdy może głosować na walutę do dodania jako następną.

WYDOBYWANIE RÓŻNYCH WALUT W TYM SAMYM CZASIE

Klienci mogą określić waluty wydobywane za pomocą ich zakupionej mocy obliczeniowej.

Przydział mocy obliczeniowej do różnych walut jest elastyczny i dzięki naszemu wspaniałemu interfejsowi użytkownika także bardzo prosty.

 

 

 

———


Pamiętaj! : Blog, Fanpage, Video oraz materiały które znajdujesz, jak i treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy wreszcie biznes online lub kryptowaluty nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam.

Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam z większym lub mniejszym sukcesem finansowym.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty, bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.