marek.ebiznes@gmail.com

HajsoHolicy PRO

Zarabianie w Internecie

Czym jest wartość?

Ważne jest, aby pamiętać, że wiele osób nie zrozumie różnicy między CENĄ a rzeczywistą WARTOŚCIĄ. Z tego powodu, często skupiają się na negocjowaniu ceny.

Wartość oznacza, że produkt jest godny swojej ceny, a więc cena nie jest tutaj najważniejszym czynnikiem. Wartość opiera się na rzeczywistych korzyściach, jakie produkt oferuje, a nie tylko na jego cenie.

Wartość oznacza, że to jest tego warte, więc cena nie ma tu żadnego znaczenia.

Od czego jest grupa PRO?

Zależy mi na tym, żebyśmy mogli podejść do tematu w pełni profesjonalnie. Chcemy, żeby każdy mógł liczyć na nasze indywidualne wsparcie. Dlatego na wstępie napisz coś proszę o sobie. Czym się zajmujesz, jaką obecnie masz mniej więcej sytuację finansową, czy kiedykolwiek inwestowałeś gdzieś pieniądze, jeżeli tak to z jakim skutkiem, czy zarobiłeś coś kiedyś w internecie, jeżeli tak to w jaki sposób?

Jakie są Twoje oczekiwania względem grupy i w czym możemy Ci pomóc?

Przygotuj się z nami na kolejną HOSSE!

Chcesz być przygotowany na kolejną HOSSE i mieć wiedzę o aktualnych trendach na rynku kryptowalut? Nie chcesz już tracić czasu na samodzielne poszukiwania informacji w internecie?

Dołącz do naszego Discorda i zdobądź wiedzę zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. W naszym serwisie znajdziesz wiele informacji, które są poukładane i uporządkowane, dzięki czemu łatwo się w nich orientujesz.

Działy tematyczne pomogą Ci wdrożyć się w świat kryptowalut i poznać jego tajniki.

Jeśli poszukujesz bardziej zaawansowanej wiedzy, to mamy dla Ciebie opcję HsH PRO, którą prowadzimy z sukcesem od początku 2021 roku. Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności.

Chcesz wiedzieć, co w trawie piszczy, szukasz informacji, nowinek, możliwości, nie chcesz na ślepo błądzić w internecie?

Zapraszamy Cię na naszego Discorda, gdzie za DARMO znajdziesz wiele informacji zarówno z rynku kryptowalut, jak i innych, które przy odpowiednim podejściu nie tylko sprawią Ci radość, a zaskoczą, gdy zobaczysz, jakie można osiągać wyniki.

Po szukaniu miejsca, gdzie w klarowny i poukładany oraz szybki sposób możemy dzielić się informacjami, wybór padł na Doscord został on stworzony dla początkujących, jak i tych zaawansowanych, wiedza została poukładana w poszczególne kroki, a także działy, które pomogą Ci wdrożyć się w ten pozornie skomplikowany świat krypto, wierz nam, to nic trudnego!

Czego wymagamy?

dwie rzeczy, których wymagamy od członków grupy PRO. Pierwsza to zaangażowanie i chęć do działania, zadawania pytań, nauki, a druga to robienie tego, co mówimy i jak mówimy, a nie po swojemu. Szczególnie jeżeli być może jesteś osobą początkującą, ponieważ dajemy wiedze, która dla nas się sprawdza od lat.

Mamy sprawdzone strategie działania, wiemy, co działa, a co nie i dzielimy się tym, tylko po to, żeby ludzie przestali się kręcić w kółko. Bo na tym nam głównie zależy – żeby pomóc.

Dla nas najważniejsze jest to, żeby każdy zrozumiał podejście długoterminowe i w taki sposób działał, żeby budować swoje zasoby na lata, a nie na chwilę na tu i teraz, żeby sobie kupić jakąś zachciankę. Chodzi o dywersyfikację kapitału, zabezpieczenie się na różne życiowe sytuacje i zbudowanie kilku stabilnych źródeł dochodu, a nie tylko jednego, bo jeden to za mało w tych czasach na spokojne życie.

Jeśli ktoś nie ma pieniędzy na działanie dowie się jak je znaleźć. Nie chcemy słyszeć wymówek, bo dopiero kiedy sami się ich wyzbyliśmy zaczęły się u nas pojawiać efekty. Musicie się dociskać jak chcecie coś więcej osiągnąć.


Widzimy, że ludzie robią różne rzeczy na czuja, bez przygotowania i planu, a to nie o to chodzi. My dajemy plan działania i trzymanie się go doprowadzi was do efektów. Jak chcesz się tylko przyglądać to długo z nami nie zostaniesz, bo z samego przyglądania się nic się nie zmieni.

A jesteśmy przekonani, że każda osoba wyniesie z tej grupy dużo więcej niż tylko sposoby zarabiania.

Nawet jeżeli nie masz obecnie gotówki na opłacenie strategii tak załóż konto z linku powyżej.

Dzięki temu razem z ekipą będziemy widzieć, że jesteś zaangażowany i chcesz działać. A strategię będziesz mógł wykupić w dowolnym momencie, rejestracja do niczego nie zobowiązuje.

Skontaktuj się ze mną tutaj na Messenger, Aby ustalić szczegóły

Możesz dołączyć do naszego kanału na Telegramie

Dołącz do naszego Discorda

Kliknij baner

3 zasady, którymi powinieneś się kierować i pomyśleć, zanim zainwestujesz w coś swój czas i pieniądze:

Co mogę zyskać

Co mogę stracić

Czy mogę sobie pozwolić na stratę

Z góry załóż że to stracisz. Jeśli perspektywa zysków jest obiecująca i możesz sobie pozwolić na stratę to możesz to zrobić

Twoje szanse na to, że wszystko będzie dobrze rosną Wprost proporcjonalnie do przygotowania na to, że wszystko będzie źle

Pomyśl …

Co jesteś w stanie zrobić, aby się dostać do grupy PRO

My od siebie dajemy wsparcie grupy 24/7 na chacie, grupie, telegramie oraz discordzie.

Grupę HsH prowadzimy od 2016 roku, jednak postanowiliśmy iść krok dalej i od 2021 prowadzimy też grupę PRO, która jest grupa na „sterydach” tam nie ma nudy, zawsze coś się dzieje!

💻 Co daje Ci PRO?

PRO oferuje Ci konsultacje online, w grupie i indywidualne, w wielu dziedzinach, w tym:

💰 Kryptowaluty: wsparcie 24/7, oszczędzanie, budowanie portfela, kopanie, stakowanie, farming, yield, bonusy, airdropy

📈 Akcje: research, budowanie portfela, wartość, dywidendy.

💎 Metale: pomoc, edukacja, srebro, złoto, platyna.

🍸 Inwestowanie w alkohole: know-how, przykłady, pomoc w zakupie/sprzedaży, whisky, rum.

💹 Trading (edukacja i wdrożenie, trading manualny, automatyczne narzędzia, pasywne rozwiązania dla tradingu)

💼 Marketing i afiliacja (wsparcie w działaniu, pomysły, rozwiązania dla każdego, kto chce zarabiać online, miejsca gdzie można rozpocząć bez wiedzy

💪 Rozwój osobisty: książki, audiobooki, kursy, szkolenia.

💡 Budowanie marki: budowanie wizerunku, brandu, zwiększanie zasięgów, budowanie autorytetu.

📱 Budowanie Social Media i reklama: Facebook, Instagram, Tiktok.

Dla kogo jest grupa?

Grupa jest dla wszystkich, zwłaszcza dla osób początkujących, które chcą uzyskać wiedzę na temat strategii działania i zarabiania.

Mamy sprawdzone sposoby, które działają, aby pomóc ludziom uniknąć błędów i kręcenia się w kółko. Naszym głównym celem jest edukowanie i pomaganie w podejściu długoterminowym do zarządzania swoim kapitałem, abyś nauczył się oszczędzać i budować kilka stabilnych źródeł dochodu.

Grupa jest dla wszystkich, a szczególnie jeżeli być może jesteś osobą początkującą, ponieważ dajemy wiedze, która dla nas się sprawdza od lat.

Dla nas najważniejsze jest to, żeby każdy zrozumiał podejście długoterminowe i w taki sposób działał, żeby budować swoje zasoby na lata, a nie na chwilę na tu i teraz, żeby sobie kupić jakąś zachciankę.

Chodzi o dywersyfikację kapitału, zabezpieczenie się na różne życiowe sytuacje i zbudowanie kilku stabilnych źródeł dochodu, a nie tylko jednego, bo jeden to za mało w tych czasach na spokojne życie.

Jeśli ktoś nie ma pieniędzy na działanie dowie się jak je znaleźć.

Widzimy, że ludzie robią różne rzeczy na czuja, bez przygotowania i planu, a to nie o to chodzi.

My dajemy plan działania i trzymanie się go doprowadzi was do efektów. 

Jak chcesz się tylko przyglądać to z samego przyglądania się nic się nie zmieni.

A jesteśmy przekonani, że każda osoba wyniesie z tej grupy dużo więcej niż tylko sposoby zarabiania.

Co otrzymujesz za to, że dołączysz do PRO

Członkostwo w Grupie PRO oferuje wiele korzyści, w tym:

 1. Dostęp do zamkniętej społeczności
 2. Aktualne tematy i ich omówienia
 3. Forum dyskusyjne
 4. Dostęp do chatu grupowego
 5. Wprowadzenie w system naszego działania
 6. Pomoc i wsparcie 24/7
 7. Pomoc w rozwiązywaniu problemów
 8. Podstawy bezpieczeństwa w świecie kryptowalut
 9. Przygotowanie portfela
 10. Różne strategie dostosowane do Twoich potrzeb
 11. Omówienie i sposoby na zarabianie pasywnie dzięki kryptowalutom
 12. Jak unikać błędów i nie dać się oszukać
 13. Gdzie i jak opłacić podatki
 14. Optymalizacja
 15. CryptoSalvation – eksperyment „emerytura krypto”
 16. Jak korzystać z wybranych giełd
 17. Jak poprawnie założyć i zabezpieczyć konta na giełdach
 18. Dostęp do zamkniętych grup na Telegramie, Discordzie i Facebooku
 19. Część praktyczna
 20. Indywidualne konsultacje
 21. Gemy – perełki i projekty które mamy w portfelu na longterm
 22. Możliwość udziału w projektach na poziomie „Seed”
 23. Sposoby na zarobienie kilku stówek
 24. Krypto-słownik
 25. Projekty do DCA (systematycznego inwestowania)
 26. Pełna historia naszej działalności od lutego 2021.

… Wiele, wiele więcej

Cel:

Grupa PRO została stworzona, aby zaspokoić braki na rynku i oferować miejsce, gdzie każdy może poczuć się swobodnie i otrzymać wsparcie nie tylko w dziedzinie kryptowalut, ale także w innych dziedzinach. Jest to klub inteligentnego inwestora i miejsce dla osób, które chcą się uczyć na bazie sprawdzonych i działających narzędzi, których nie można ot, tak w internecie lub dostęp jest ograniczony.

Co i jak można robić w świecie kryptowalut?

Jeśli chcesz rozwijać swoją wiedzę i doświadczenie w świecie kryptowalut, z pewnością masz kilka opcji.

 1. Możesz robić coś sam, co kończy się różnie. Możesz spróbować uczyć się samodzielnie, jednak nie gwarantuje to tego niczego, w grupie możesz uchronić się przed popełnianiem błędów.
 2. Możesz kupować szkolenia za 5000zł, z których statystycznie ludzie nic nie wyciągają, a jeszcze są rozczarowani.
 3. Możesz robić coś z innymi grupami płacąc za sygnały tradingowe w cenie 200-300$ miesięcznie, co może być nieopłacalne.
 4. Z naszą Grupą PRO, masz inne rozwiązanie! Za niewiele ponad 100 euro miesięcznie przez pierwszy rok, możesz czerpać korzyści z naszej wiedzy i doświadczenia, a także z naszej wsparcia i pomocy. Dołącz do nas przestać błądzić i ciesz się rozwojem swojej wiedzy i w świecie kryptowalut!

Jaki to koszt, aby dołączyć do grupy?

Koszty, jakie trzeba ponieść to jednorazowe wpisowe 800€ + 400€ roczna składka członkowska płatność na rok z góry, jeśli nie masz takiej możliwości możemy coś pomyśleć i rozłożyć to na kilka płatności.

Wychodzi 100€ miesięcznie przez pierwsze 12 miesięcy, a następnie po tym okresie należy płacić tylko składkę członkowską.

Czy mogę dołączyć na 1 miesiąc?

Niestety, nie jest możliwe dołączenie na 1 miesiąc. Minimalny okres współpracy to 12 miesięcy, co obejmuje szkolenie i uczestnictwo w grupie.

Dołącz do Telegrama lub discorda, skontaktuj się ze mną przedyskutujemy temat i mam nadzieję, że widzimy się w grupie PRO?

Chcesz wiedzieć co mówią o nas inni ?

Z uwagi na to, że nie robimy marketingu w stylu ”g*wno ubrane w fajny papierek, poniżej umieściłem wnioski ludzi płynące ze współpracy z nami. Przeczytaj i oceń sam czy grupa HsH to coś dla ciebie napisz co myślisz.

Co nauczył się Filip

No dobra moi drodzy to i ja wrzuce coś od siebie… na rynku nalazłem się w hossie na początku 2021 roku, nie kumałem kompletnie nic. Moją jedyną strategią było oglądanie tiktoka i stamtąd czerpałem info o kupić i wedle mojego uznania nigdy nie sprzedać 😅  a że wtedy wszystko rosło z dnia na dzień, po kilku tygodniach miałem się za Boga inwestorów. Byłem też zrzeszony z inną grupą, która była nastawiona na sygnały BTC na czym też coś tam zarobiłem, co tylko umocniło mnie w moich przekonaniach co do siebie. Moja słodka przygoda trwała do ATH BTC w maju, gdzie jak wiemy rynek zesrał się poraz pierwszy. Przyszły spadki, niby najniższy dołek, pamiętam, że pożyczyłem wtedy pieniądze, żeby kupić ICP po 100$ za sztukę 😂  masakra… miotałem się codziennie, tracąc pieniądze na każdej transakcji… nie chce się rozpisywać, bo popełniłem w tamtym roku chyba każdy możliwy błąd. Głowa poprostu do wymiany. Ogólnie na szybko podsumowując straciłem wszystkie zarobione – odłożone pieniądze przez cały rok… pod koniec roku czułem się totalnie bez wartości, zrezygnowany, poprostu przegrany… gdzieś od jakiegoś czasu widziałem posty HSH, Marka, coś tam skomentowałem, napisałem na priv kilka razy i tak się zaczęło. Dołączyłem pod koniec roku z wiedzą jaką opisałem.

A dzisiaj, po trochę ponad roku… jestem totalnie inny człowiekiem. Oczywistym jest to, że zbudowałem kapitał, umiem go pomnożyć, szukać informacji, obsługiwać CEXy, DEXy, Bridge, zrobić każdy testnet, postawić noda, kiedy kupić, kiedy nie kupić, jak sprzedać, gdzie itd. zbudować farmę czy staking od zera, jak się bronić przed scamem, czy kiedy zawinąć z kapitałem itd. Wymieniać można w nieskończoność. Ale… moim największym osiągnięciem jest to jak wsparcie Marka, Michała, Kuby, Tomka, Loro i Was wszystkich tutaj wpłynęło na moje życie. To nie tylko wiedza czysto techniczna. To przede wszystkim braterstwo, wsparcie i trzymanie się razem niezależnie od wszystkiego. Przeszliśmy razem niejedną ch*** sytuację przez ostatni rok i jakby nie było każdy z nas wyszedł z niej z podniesioną głową. I to jest dla mnie największa wartość i za to jestem Wam wszystkim najbardziej wdzięczny.

—-

Opinia Łukasza

Hej Marka poznałem 21.08.2018 czyli jak widać znamy się już długi czas 🙂 Wszedłem z Markiem w biznes który upadł no cóż zdarza się 🙂 Zaczynałem nawet robić DCA ale nie miałem tyle uporu aby dalej to kontynuować  i zaprzestałem chyba po pół roku sporo straciłem 😦 ale nie poddawałem się i zawsze Marek był na tapecie i podpatrywałem go co  robi. Różnie to bywało raz lepiej zysk  a raz w  pysk 🙂 A teraz już w grupie jest inaczej samo patrzenie że ktoś ma coś a co ja nie mam więc mam i ja 🙂 kupuję sobie metale nawet systematycznie 🙂 w grupie nauczyłem się że jak coś robić to systematycznie i tak od ponad dwóch lat  systematycznie co msc kupuje krypto a od dwóch lat skupuje akcie. Teraz żałuje tylko jednego mam 40 lat i żałuję że nie zrobiłem tego wcześniej bo była możliwość ponieważ w świecie krypto już wcześniej działałem. Ale i tak lepiej zacząć później niż wcale 🙂 Duży progres z mojej strony choć nie zawsze się chce cokolwiek robić w końcu jesteśmy tylko leniwymi istotami 🙂 Uczymy się cały czas a w tej grupie jest inaczej choć nie udzielam się na zoomach to słucham i staram się być na każdym ponieważ od słuchania nabieram chęć żeby wstać i kupić to czy tamto 🙂  Podsumowując jak bym nie był w  grupie to siedział bym i nic nie robił, pewnie dalej bym się bawił w  krypto ale na pewno nie z takim rezultatem jak tutaj  🙂 Dlatego jeśli myślisz że to nie dla ciebie to odpowiedz sobie  to dla kogo ? 🙂 Pracuję na etacie i nie przeszkadza mi to ponieważ zmieniło to moje myślenie co do możliwości zarabiania online bo reszta współpracowników to śmieje się ze mnie 🙂

——

Grzegorz, jest z nami od kwietnia 2022

Witam , dołączyłem do grupy w kwietniu 2022 dzięki  Michałowi  które kilka miesięcy wcześniej wspomniał o live HSH. Napisałem do Marka  po kilu wiadomościach umówiliśmy sie na interview. I tak udał mi sie dostać do grupy pro. Jestem za to bardzo wdzięczny Markowi ze mogłem dołączyć tutaj .

Nawet przez sekundę nie miałem zwątpienia co ja robię tutaj   . Zainteresowałem sie crypto w 2017 pod koniec hossy ale jeszcze zdążyłem wtopić  bardzo dużo kasy w soczyste IPO które  popadały całkiem  albo spadły o jedyne 99.99% jeszcze jest szansa na ich odbicie😂.  Po tym jak to. Wszystko walnęło to dałem sobie spokój z crypto obraziłem się. Nic nie sprzedałem zostało na portfelach albo na giełdach  . W połowie 18 roku zaczęłam za drobne  z zakupów płacąc revolutem  kupować btc i eth przez jakieś pół roku i tak wydając kilka stówek w najlepszym okresie było nawet 10000£. W 2020 kolega mnie namawiał ale powiedziałem ze nie wracam. Zainteresowałem sie akcjami  i nieruchomościami i w tym jestem do dzisiaj . 2022 znowu  krypto cronos luna kasa rosła jak szalona az do czasu.               Co dała mi grupa  dużo się nauczyłem nowych rzeczy wcześniej to poznałem tylko jakieś tam podstawy. Doszło do mnie ze trzeba realizować zyski a nie czekać az z  powrotem spadnie. Przestałem skakać z jednego coina na drugiego w nadzieji ze ten drugi da więcej zarobić w 90% to nie działa. I kupować wszystko co ktoś powie.  W jakiś problemów pomoc od chłopaków i Marka  . No i ludzie w gronie moich bliższych znajomych są tylko normalni ludzie to znaczy praca wieczorkiem telewizor i piwko i nic poza to . A ja jestem nie normalny dlatego tutaj sie bardzo dobrze odnalazłem z wami😜. Robie crypto emerytura od początku skupuje większość projektów  robię tesnety niektóre ale zaczynam coraz częściej a to wszystko z braku czasu bardzo dużo pracuje a to wszystko przez to ze zostało mi jeszcze 3.5 roku żeby uniezależnić sie od pracy  zawodowej dałem sobie 5 lat ,akcje , alkohole , srebrne monety  i nieruchomości

Damian – jest z nami już 2 lata

Dołączyłem do grupy PRO na początku i była to bardzo dobra decyzja, już 2 lata mijają od tego czasu i pod względem kapitałowym czy mentalnym to widzę u siebie ogromną różnice. Jest tutaj bardzo dużo wiedzy która pomoże każdemu, wystarczy skorzystać. Z ogółu nauczyłem się tutaj oszczędzania, planowania, systematyczności i przynosi to efekty z czasem. Bardzo mi się podoba motywacja jaką daje ta grupa, że jest tutaj tyle osób którzy robią to samo co ty i w to wierzą, napędza to do dalszego działania, żeby nie zostać w tyle za innymi. Jestem na większości zoomów, staram się być jak tylko jest taka możliwość, pamiętam jeszcze jak z początku zoom potrafił trwać do 5 rano. Na grupie mało się odzywam, ale musicie wybaczyć, taki typ. Ogółem cieszę się że tutaj dołączyłem i mam nadzieje że jeszcze długo będziemy razem działać 💪🏻

—-

Co mówi Beata

Cześć,

Ja do grupy dołączyłam w okolicach czerwca 2022 jak uznałam, ze zwykle informacje nie są już dla mnie wystarczające i potrzebuje więcej wiedzy i wsparcia skoro to moj początek drogi. Miałam okazje się z Markiem spotkac i przegadać temat. Dzieki grupie układam sobie wiele rzeczy korzystając po trochę z doświadczeń każdego z was. Przede wszystkim wsparcie jakie daje grupa w trudnych momentach jest nieoceniona.

Discorda przeglądam kilka razy dziennie i cieszę się, ze na niego przeszliśmy bo jest tutaj wiekszy ład i można się odnaleźć. 

Live i Zoom każdy obejrzany bez wyjątków 🙂

Dzięki grupie i Markowi mogę tworzyć strategie, które mi najbardziej odpowiadaja i z ktorymi się najlepiej czuje.

Testnety staram się ogarniać mimo, ze jest ich bardzo dużo. Był moment przerwy przez ich natłok, ale staram się teraz większość nadrabiać zwłaszcza, ze wpadł mi Aptos wiec jest motywacja.

Mysle, ze bez grupy nie miałabym tak poukładane w głowie. Dzięki chłopaki ! 💪

—-

Jak to widzi Kazimierz?

Z Markiem pierwszy kontakt miałem w 2021 w lipcu albo sierpniu, juz nie pamietam dokładnie, generalnie moge napisać otwarcie ze po pierwszej rozmowie z nim wiedziałem że to jest to, to jest ta grupa, nim napisze dalsza część to powiem ze bardzo długo uprawiałem hazard ale związany z bukmacherką z tym ze dużą wiekszość traciła na tym kase ja zazywaczaj wychodziłem na 0 ewentualnie na jakiś + ale nie duży i zeby do tego dojść zajeło mi to troche czasu, dużo też przegapiłem ze swojego życia ale przy tym nauczyłem sie grać strategią i systemami o których nie wiedziałem jak zaczynałem z bukmacherka i też przerobiłem po drodze pełno grup które w zasadzie raczej wyciagały kase od ludzi niż im pomagało no ale cóż, teraz wracajać do tematu, po pierwszej rozmowie wiedziałem że to jest to no i co ? dostałem to zaproszenie do grupy PRO, jeszcze wtedy nie wiedziałem jakim człowiekiem jest Marek wiec w którejś wiadomości dostałem adres zeby opłacić składke, tak byłem jednym z tych których Marek obdarował zaufaniem wiec dostałem mozliwość rozbicia tej składki, raz że nie miałem jak wylożyć całosci a dwa że przechodziłem w bukmacherce przez rózne grupy które mnie oszukały wiec nie chciałem „tracić” wkładu na samym początku i stało sie najgorsze kase przelałem potwierdzenie wysłane i czekam.. i czekam.. i dalej czekam a tu cisza, nawet nie byłem zły na samego siebie bo już mnie takie sytuacje spotykały w życiu wiec napisałem niego wiadomość i odpisał…. 🙂 Od tamtej chwili już wiedziałem że jestem w swoim domu i nie moge nikogo zawieść w tej rodzinie, przychodzili i byli wczesniej w tej grupie ludzi których już tutaj nie ma dlaczego ? Nie wiem, nie mnie to oceniać dla mnie ważne jest to że jestem ja i nie zamierzam się ruszać z tej grupy. W całej tej historii brakuje mi tylko bo gdyby nie on to mnie by tutaj nie był, dzieki jego grupie i jego profilu na YT jestem tutaj. Także dziekuje że mogłem trafić na Twój kanał.

Od poczatku jak trafiłem do grupy staram się być na każdym naszym spotkaniu, chyba że nie moge to zawsze nadrabiam tak samo z live we wtorki. Stan gry pisze do 2-3 miesiące, jedyny problem to taki że przestałęm pisać do Marka mojego progresu, ale to sie zmieniło od kiedy poszliśmy w DC, materiału na grupie jest tyle że jestem w szoku,myśle też ze progres który poczyniłem jest duży i nie zawidłem tym Marka, z tym że każdy z nas ma inne cele zakupowe i co robi, sam sobie jestem winny że nie zgarnałem hajsu za aptosa bo mogłem zrobić minta nft, uznałem inaczej i wiem że to nie bedzie jedyna moja porażka to bedzie ich wiecej, i to nie jest żadne usprawiedliwienie, to pokazuje tylko jak wielkie bedzie zwyciestwo nad ta porażka. strategie DCA złapałem od strzała bo w sumie to nie była jakaś trudna sprawa, na wiekszość rzeczy nie moge sobie pozwolić, ale przyjdzie ten dzień gdzie już nie bede patrzał czy moge czy nie moge. Mam nadzieje że bede mogł być w naszej rodzinie do końca!

Z Pawłem znamy się od 2017 roku

Marka znam od 2017 roku. Ten rok był mocno burzliwy szybkie zarobek i równie szybkie straty. Brak edukacji i planu jak inwestować co robić z zyskami… O tyle, że nauczyłem się budować koparki kryptowalut i stało się to moim hobby ( naprawa i budowa koparek). Później przyszła bessa i człowiek nie wiedział co dalej coś tam trzymał się lekko krypto bo miałem ciągle styczność z koparkami. Coś tam próbowałem robić krypto emeryturę, ale szybko porzuciłem 😦 2020 rok początek kolejnej hossy wzbudziło znowu emocje związane z  crypto. Coś tam zacząłem odkładać inwestować. Ale dopiero dołączenie do grypy PRO i mobilizacja Marka i resztę ekipy spowodowały, że zacząłem co miesiąc kupować akcje i kryptowuty. Może nie są to zawrotne środku jednak nie ma obecnie wymówki odkładam kupuje według planu :⁠-⁠) kapitał dalej nie jest najwyższy jednak powiększa się z każdym miesiącem. Większość airdropów niestety mnie ominęła za mało kupiłem Atoma i reszty, ale z samego stakowania ilość coinow urosła :⁠-⁠) jeśli chodzi o webinary to jak mam możliwość to staram się być online.

Jednak jeśli nie uda mi się być to nadrabiam nagraniami bo dużo jeżdżę w pracy w trasy i mam wtedy czas by odpalić webinar zamiast jakiegoś audiobooka :⁠-⁠) W grupie staram się służyć pomoca jeśli jestem w stanie pomóc. Głównie pomagam z koparkami do crypto i udzielam się w działu gier crypto bo tam poczyniłem też rożne inwestycje i nie lubię jak środki stoją i nie mogę nic z tym zrobić to staram się śledzić ten temat i korzystać z okazji. 

Moim dużą wadą która staram się wyeliminować to, że nie umiem sobie powiedzieć kiedy zrealizować zyski z gry na dźwigni bo w większości wejścia mam dobre, jednak za długie trzymanie pozycji często powoduje, że zamykam pozycję blisko wejścia zamiast zrealizować zyski jak byłem na dużym plusie. Ale temat wałkowany na wielu webinarach i obecnie porzuciłem grę nie nauczę się grać i realizować zysków ( gram na dziwni po 2-5$ ) i więcej nie ruszam :⁠-⁠)

Konrad w PRO od 2021

Kiedy dołączałem do grupy PRO w 2021 roku, moja sytuacja finansowa była delikatnie mówiąc kiepska. Okazałeś mi wtedy zrozumienie Marku, za co bardzo Ci dziękuję. Już wtedy jakiś czas byłem w grupie podstawowej, siedziałem na rynku, lecz były to można powiedzieć początki poważnej zabawy z krypto. Sporo straciłem, ale też udało mi się zyskać parę aidropów, właśnie dzięki grupie. Niewiele sprzedawałem, stosowałem zasadę hold, więc też z niektórych pozostały niewielkie sumy. Grupa nauczyła mnie przede wszystkim stosowania strategii w swoich działaniach oraz finansach. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że tak jak całe życie miałem z tym problem, tak teraz potrafię rozplanowywać fundusze i się tego trzymać. Oczywiście cały czas się uczę i nie doszedłem do perfekcji, ale jest na pewno o wiele lepiej niż było rok temu. Pomimo bessy, 2022 był dla mnie w pewien sposób przełomowy, szczególnie pod względem mentalu. W 2023 planuję go jeszcze bardziej doszlifować, a dzięki grupie, a zwłaszcza ludziom obecnym na niej, którzy chcą czegoś więcej od życia, wiem, że jest to zrobienia. Dla mnie ta grupa jest potężnym motorem napędowym do działania. 

Na Discordzie jestem codziennie, ale odzywam się jedynie, gdy mam coś do powiedzenia, tym bardziej, że dość sporo czasu spędzam w pracy i często nadrabiam wiadomości. Kiedy coś znajduje, czego nie było, od razu się tym z Wami dzielę. Wykonuję z 95% testnetów od Michała, odebrałem Evmosa oraz połowę Aptosa i to również Wasza zasługa. Live nadrabiam, bo niedziela jest u mnie dniem ogarniania wszystkiego, często studia, praca, mieszkanie i zwyczajnie nie jestem w stanie być na czas. 

Cieszę się, że mogę być tutaj z Wami, mam nadzieję, że wspólnie dotrwamy do hossy, a przed tym będziemy dalej prężnie działać. Przejście na Discord było świetnym rozwiązaniem moim zdaniem i jeszcze chętniej przeglądam zakładki i wykonuję zadania, które wrzucacie. To w skrócie chyba tyle 😉

——

Co mówi Bartłomiej

Siema, to ja się wypowiem bo rzadko się odzywam 😉 

Do grupy dołączyłem po górce w grudniu 2021 miałem wtedy złudną nadzieję, że będzie jeszcze odbicie pójdzie jeszcze wyżej bo miało pójść na 100k 😅 No ale tak to jest jak osoba niedoświadczona wchodzi w drugiej połowie hossy i praktycznie wszystko rośnie 🙂

Powiem szczerze, że bardzo mało korzystałem z grupy przez ten okres. Przez to że ciągle wszystko leciało w dół, byłem zły na siebie, że tak to się u mnie skończyło i na jakieś pół roku prawie się wyłączyłem. Reaktywowałem się na jesieni, żeby wejść z nowym kapitałem. Przez ten czas naprawdę wiele się nauczyłem na własnych błędach i jak wiele osób mówi – ucz się na błędach innych u mnie nie zadziałało 😉 

Bogatszy o te doświadczenie wierze w to, że ta hossa zmieni moje życie i będę mógł jak Marek zimować w ciepłych krajach 😉

Ostanio nawet miałem zagwostkę czy przedłużać członkostwo. Ale po paru dniach stwierdziłem, że ta kwota zwróci mi się wielokrotnie i potrzebuje regularnej dawki wiedzy od kogoś bardziej doświadczonego. 

Więc: 

– odpaliłem wkońcu Discorda i powoli zaczynam go poznawać, bo wcześniej nie lubiłem go używać

– zaczynam regularnie oglądać LIVE’y

– staram się odbierać regularnie airdropy głównie z ATOMa

– testnety tylko niestety pojedyncze 

Czego jeszcze potrzebuje ogarnąć na tą hosse:

– strategie wyjścia poziomami 

– portfel stablecoinów – tu mam problem w głowie, bo co mam stable to od razu ładuje jakiś projekt

W końcu muszę się wybrać aby spotkać się i poznać was osobiście na jakimś spotkaniu w Warszawie (mieszkam 100km od W-Wy), bo niestety nie mam NIKOGO znajomego inwsetującego w krypto 🤷‍♂️

—-

Damian woli działać niż obserwować

Siema, jeśli o mnie chodzi to za wiele do powiedzenia nie mam bo krypto interesuje się od +/- roku, a do grupy PRO dołączyłem dopiero we wrześniu 2022. Świadomie nie biorę udziału w testnetach itp ponieważ zwyczajnie nie mam na to czasu, wiem przy tym że tracę okazję na ciekawe airdropy itp, ale cóż nie można mieć wszystkiego. Nie odzywam się za wiele bo zwyczajnie nie mam nic ciekawego do powiedzenia, stoję sobie z boku i obserwuję co ciekawego się dzieję, jeśli mógłbym komuś pomóc w jakiejkolwiek sprawie o której mam pojęcie to bym to robił, niestety takich okazji nie mam, korzystam z informacji na temat całego cosmosu (przed dołączeniem do PRO nie miałem w ogóle ekspozycji na ten ekosystem). Jestem osobą która kupuje jakiś dany projekt i czeka spokojnie na wzrosty żeby móc zrealizować zyski, nic specjalnego. Bardzo fajnie zrobiony jest weekly_update

—-

Tomasz widzi to tak

To może ja coś napiszę: właśnie mam swój stan gry przed nosem,który zrobiłem mniej więcej w pazdzierniku 21 i uzupełniałem srednio co kwartał to dość sporo celów zostało zrealizowanych. Oczywiście były jakies korekty,zmiany priorytetów itp. Dziś wiem, że ten nastrój jest gorszy (chyba głównie przez bessę) Te pierwsze poważne spadki były wręcz fascynujące i załowałem,że miałem wtedy tak mało siana na inwestycje, dziś jest inaczej, ale podchodzę do tego ostrożniej-dojrzalej? Czasem się zastanawiam nad tym co byłoby gdybym nie należał do gupy PRO, pomimo tego,że jestem na discord praktycznie codziennie to głownie wykonuję testnety i skupuje wybrane projekty. Airdrop Aptosa niestety mnie ominął,ponieważ akurat ten okres zwyczajnie olałem. I wstyd się przyznać ale gdyby nie odebrany drop za Evmos to dużo mniej kapitału miałbym przeznaczone na inwestycje w krypto. Cele osobiste powoli realizuje,ale żeby je zrealizować w 100% potrzebne jest sianko,a żeby było sianko inwestuję w krypto. To nie jest jakiś kolosalny kapitał, ale to jakieś 80% mojego portfela.


Przyznam się do tego nawet,że w ubiegłym tygodniu miałem spłacić pozostałą cześć pożyczki, oczywiście poszło w krypto (na szczęście żona nie wie 😆 ) Tak to jest nie rozsądnie i wspominaliście o tym na zoomach i live, ale ciężko jest dzielić swój kapitał na kilka portfeli, gdy nie dysponuje się większym sianem. U mnie jest zasada,albo grubo,albo wcale. Głowy też do końca jeszcze nie przerobiłem bo często włącza mi się tryb hazardzista, dlatego mam zapisane w planie na hossę,że część kapitału odkładam na zagrania bardziej ryzykowne. Bo już doszło do tego,że raz wyczysciłem swój portfelik. Trochę się rozpisałem. Co sądzę o grupie? Na początku ze znajomym sądziliśmy, że grupa ładnie pięknie działa, a bywały takie odczucia,że chodziło tylko o kasę. Dziś już mam zupełnie inne zdanie, a znajomy już dawno opuścił grupę. Trochę szkoda mi Marka i reszty chłopaków,którzy wkładają w to tyle serducha a w huk ludzi ma to w dupie. Olałbym ich, a w czasie bessy zwyzywał od biedaków. Poza krypto staram się co drugi miesiąc kupować po jednej monecie (na razie trzymam się planu) dodatkowo zbudowałem (prawie) drugi wallet keplr. Mam cały czas dziwne uczucie,że mógłbym zdecydowanie więcej ale ta sytuacja na rynku i moje lenistwo sprawiają,że ciężko realizuje niektóre założenia. Na zoomach jestem praktycznie co tydzien (opuściłem kila w sezonie letnim i teraz na świeta) ale nadrabiam jeśli chodzi o Live to często zdarza się,że odsluchuję na następny dzień. Będąc tutaj żałuję tylko swoich decyzji podejmowanych pod wpływem emocji (prawie zawsze wygrywa chciwość) Nad tym czeka mnie jeszcze sporo pracy.

Co do składki to uważam,że cena jest ok i jestem zadowolony z możliwości spłaty  w ratach. Na koniec korzystając z okazji chciałbym poinformować,że mam ładny motocykl do sprzedania (Kawasaki ZRX1200R) Osoba,która zdecyduje się na zakup pomoże mi w dalszych inwestycjach w krypto (oczywiście żona też nic nie wie😆 ) Pozdro Grupa!! 🙂

—-

Bartek już rok z nami, ci się nauczył

Siema,

Jestem na grupie, od roku. Ciesze sie ze dolaczylem do HSH Pro. Jest tutaj  duzo wiedzy, podoba mi sie jak chlopaki sie uzupelniaja wzajemnie, Michal spec od testnetow, Kuba fajnie ogarnia wykresy i dzieli sie swoimi obserwacjami rynku a Marek to taki zajebisty motywator, jak szef w pracy ktory goni Cie ze ma byc cos ogarniete i cisnie a po za tym ma mega doswiadczenie ktorym sie znami dzieli. Jest wiele innych osob ktore duzo pomagaja na grupie I dziela sie swoja wiedza. Sami bysmy tego nie ogarneli dlatego bycie czlonkiem takigo klubu to fantastyczna sprawa. 

Co udalo mi sie ogarnac: 

Emocje I FOMO juz mnie tak nie lapie, potrafie nad tym zapanowac choc nie ukrywam ze jest ciezko.

Mam prakrycznie wszystkie projekty zakupione na bessie jakie chcialem miec.

Staking na Cosmos, fajnie patrzec jak nabija sie darmowe sianko😉

Kupilem kilka monet srebra. 

Czego chcialbym sie jeszcze nauczyc:

Realizacji zyskow na hossie.

Tradingu choc troszeczke.

I nie odpuszczac testnetow bo jednak ten APTOS boli😆

No I chyba tyle. Napewno cos mi umknelo ale wiekszosc rzeczy ktore mialem na mysli chyba ujalem we wpsie.

——

Wojtek i jego opinia

Siema,  to wjeżdzam teraz ja 🙂 

jestem w grupie prawie rok. Znalazłem się w niej dlatego, że  działania, energia i  przekazywanie wiedzy tu w grupie mi odpowiada. Nie ma ściemy wałów niedomówień, wszystko jest dla mnie jasne i klarowne. 

To co robię: 

-DISCORD odpalony codziennie

-ZOOMy – myślę ze obecność jakieś 70%

-LIVE – 50 % odsłuchanych 

-DCA – mam 5 projektów które skupuje regularnie 

-PROJEKTY GODNE UWAGI – skupuje za drobne, może kiedyś to odda. 

-TESTNETY – temat do poprawy. Przegapiłem aptosa i boli zadek. Na pewno robiłem ich zdecydowanie za mało. 

-COSMOS – trochę się zasiedziałem w tym ecosystemie nie wiem czy nie za bardzo. Stakuje tam sporo tokenów/ Lp poole to co każdy. Popełniłem mnóstwo błedów. Liczę na to ze nie jebnie jak Luna. 

-SREBRO – zacząłem skupować srebrne monety. 

Poza tym robię co mogę. Buduje swój portfel. Liczę na to że długo będziemy mogli skupowac po niskich cenach.  

Co do CORE to krótko – mocna zajawka.

Piona!


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!