marek.ebiznes@gmail.com

HajsoHolicy PRO

Zarabianie w Internecie

Od czego jest grupa PRO?

Zależy mi na tym, żebyśmy mogli podejść do tematu w pełni profesjonalnie. Chcemy, żeby każdy mógł liczyć na nasze indywidualne wsparcie. Dlatego na wstępie napisz coś proszę o sobie. Czym się zajmujesz, jaką obecnie masz mniej więcej sytuację finansową, czy kiedykolwiek inwestowałeś gdzieś pieniądze, jeżeli tak to z jakim skutkiem, czy zarobiłeś coś kiedyś w internecie, jeżeli tak to w jaki sposób?

Jakie są Twoje oczekiwania względem grupy i w czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się ze mną tutaj na Messenger

Są dwie rzeczy, których wymagamy od członków grupy PRO. Pierwsza to zaangażowanie i chęć do działania, zadawania pytań, nauki, a druga to robienie tego co mówimy i jak mówimy, a nie po swojemu. Szczególnie jeżeli być może jesteś osobą początkującą, ponieważ dajemy wiedze, która dla nas się sprawdza od lat.

Mamy sprawdzone strategie działania, wiemy co działa, a co nie i dzielimy się tym, tylko po to, żeby ludzie przestali się kręcić w kółko. Bo na tym nam głównie zależy – żeby pomóc.

Pierwszym celem, jakiego wymagamy od każdej osoby na grupie jest to, żeby każdy z was miał odpaloną co najmniej jedną strategię w firmie proptradingowej, z którą współpracujemy całą ekipą. Nie wymagamy tego od razu. Jeżeli ktoś nie ma na to pieniędzy to my pomożemy mu je zarobić. Finalnie każdy na grupie w ciągu roku musi mieć co najmniej jeden pakiet. To będzie warunek konieczny do pozostania z nami dalej za kilka miesięcy i punkt wyjściowy do pokazania wam kolejnych możliwości zarobkowych.

Czemu naciskamy na strategie? Bo umożliwia ona po pierwsze zarabianie bez angażowania naszego czasu, a po drugie firma każdej osobie, która z nimi współpracuję daje masę wiedzy i dzieli się doświadczeniem, które pozwoli wam zarobić kolejne pieniądze w kolejnych miejscach razem z naszą ekipą, bo zrozumiecie dużo więcej.

Dla nas najważniejsze jest to, żeby każdy zrozumiał podejście długoterminowe i w taki sposób działał, żeby budować swoje zasoby na lata, a nie na chwilę na tu i teraz, żeby sobie kupić jakąś zachciankę. Chodzi o dywersyfikację kapitału, zabezpieczenie się na różne życiowe sytuacje i zbudowanie kilku stabilnych źródeł dochodu, a nie tylko jednego, bo jeden to za mało w tych czasach na spokojne życie.

Jeśli ktoś nie ma pieniędzy na działanie dowie się jak je znaleźć. Nie chcemy słyszeć wymówek, bo dopiero kiedy sami się ich wyzbylismy zaczęły się u nas pojawiać efekty. Musicie się dociskać jak chcecie coś więcej osiągnąć.
Widzimy, że ludzie robią różne rzeczy na czuja, bez przygotowania i planu, a to nie o to chodzi. My dajemy plan działania i trzymanie się go doprowadzi was do efektów. Jak chcesz się tylko przyglądać to długo z nami nie zostaniesz, bo z samego przyglądania się nic się nie zmieni.

A jesteśmy przekonani, że każda osoba wyniesie z tej grupy dużo więcej niż tylko sposoby zarabiania.

Jeśli masz możliwość zakupu strategii od razu to zrób to. Te pieniądze będą już pracować, a my i tak je odrobimy na innych rzeczach, którymi będziemy się z wami dzielić na grupie. Nam chodzi tylko o to, że wspólnie z ekipą pomożemy wam zarabiać pieniądze z internetu.

Wrzucam wideo poniżej, zapoznaj się z nim proszę. Dowiesz się, o jaką firmę chodzi i co ona daje.

Konto jest darmowe i mozna założyć z tej strony, na samym dole jest rejestracja

Nawet jeżeli nie masz obecnie gotówki na opłacenie strategii tak załóż konto z linku powyżej.

Dzięki temu razem z ekipą będziemy widzieć, że jesteś zaangażowany i chcesz działać. A strategię będziesz mógł wykupić w dowolnym momencie, rejestracja do niczego nie zobowiązuje.

Skontaktuj się ze mną tutaj na Messenger

Widzimy się na grupie HSH PRO