fbpx
marek.ebiznes@gmail.com

Rockwall Investments

Zarabianie w Internecie

ROCKWALL INVESTMENTS

 
 
W skrócie to Kopalnia kryptowalut z pakietami pasywnymi, które umożliwiają nam na uczestniczenie w jej zyskach. Kopanie kryptowalut odbywa się różnymi dostępnymi metodami takimi jak: PoW – Proof of Work, PoS -Proof of Stake oraz MasterNode co daje szerokie spektrum działania. Dodatkowo firma uzyskuje zyski na rynku kryptowalut, zarabiając na różnicy cen. Pozwala nam ona także korzystać z wielopoziomowego programu partnerskiego.
 
Właścicielami są Polacy. Platforma ta Jest jedną z nielicznych, która daje możliwość zarabiania, bez żadnej specjalistycznej wiedzy, można zarabiać tutaj pasywnie, jak i aktywnie.
Nie musisz już kupować całej koparki, wystarczy opłacenie odpowiedniego planu, by mieć moc obliczeniową i czerpać korzyści z kopania kryptowalut. Nie musisz znać się również na innych skomplikowanych sposobach na zarabianie np. tradingu – Firma inwestje swoje pieniądze w doświadczony sposób, po czym podzieli się z tobą zyskiem w zależności od wykupionej usługi, a ty otrzymasz procent z realnie wypracowanego zysku.
 
Jak widzisz, portal łączy w sobie wiele dochodowych możliwości, które dają nam możliwość dywersyfikacji środków. Korzystając z platformy, nabędziesz dodatkową wiedzę, która pomoże Ci płynnie poruszać się po możliwościach zarobku w sieci, jak i w kryptowaluty, a co za tym idzie zarabiania pieniędzy przez internet.

Impulsem to stworzenia firmy był fakt, że na rynku pojawiało się coraz więcej projektów, które szybko kończyły swoje działanie i zostawiało ludzi z niczym.
Właściciele postanowili, że stworzą bezpieczny i realny projekt oparty na klarownych zasadach. Twórcy platformy od lat zajmują się marketingiem sieciowym, a także wydobywaniem i giełdą.

 

JAKIE DAJE MOŻLIWOŚCI?

Mining Kryptowalut

Polega to na tym, że kupujesz moc wydobywczą wyrażoną w MegaHash. Ceny zaczynają się już od 25$-28$  za 1 Mhs. Jest to podobne do CloudMiningu – czyli wydobywania w chmurze bez udziału naszego miejsca i bez kosztów utrzymania. Tutaj interesuje nas tylko to, którą kryptowalute ustawimy sobie do kopania na koparkach firmy, wygenerowane kryptowaluty i zyski wypłacasz na swój portfel.

Integra/ Passive (Dochód pasywny z zysków firmy oraz udział w zyskach z tradingu na kryptowalutach)

Kupując tutaj pakiet Integra – który zaczyna się już od min. 50$ i trwa do czasu aż wypracuje 140%. Polega na tym, że Firma inwestuje swoje pieniądze w doświadczony sposób, po czym podzieli się z tobą zyskiem w zależności od wykupionej usługi, a ty otrzymasz procent z realnie wypracowanego zysku. Jako że wykupiłeś pakiet i masz możliwość uczestniczyć w zyskach firmy i korzystać z ich umiejętności. Naliczenia są codzienne max do 1,6%. Zależnie od tego jaki pakiet Integra zakupimy. Można tutaj reinwestować wypracowany zysk oraz skorzystać z mocy “procentu składanego”

Tarcze 3 x 3

Plan wynagrodzeń z zespołu – My, jako że korzystamy z usług firmy, możemy pochwalić się i pokazywać program innym osobom. Jeśli do twojego zespołu dołączą aktywni użytkownicy i budujesz tu swój zespół i zyskujesz aż 8% prowizji z każdego bezpośredniego zakupu tarczy przez Twoich poleconych. Co więcej, jeśli zamkniesz całą tarczę, to otrzymasz  aż 20-krotność jej wartości w dolarach. Korzystanie z matryc nie jest obowiązkowe jedynie to każdy użytkownik, który chce z programu korzystać, to powinien mieć kupioną jedną główną tarczę w odpowiedniej kwocie, którą chce budować. Plusem jest to, że z czasem każdy użytkownik korzystający z fusion będzie posiadał taką tarczę.

Program Partnerski
Program partnerski, który umożliwia uzyskanie dodatkowych korzyści finansowych, dzięki zapisanym pod nami znajomym. Dotyczy on pakietów kopalni i fusion. Prowizje ze struktury wypłacane są do 5 poziomu.  W zależności od twojego obrotu (inwestycja + reinwestycja) bądź obrotu całej drużyny osiągasz nowe rangi. W zależności od rangi masz odpowiednie benefity z ich tytułu.

 

JAK ZACZĄĆ ?

1.  Zarejestruj się w firmie Rejestracja

2. Obejrzyj panel, uzupełnij profil.

3. Zdecyduj, który plan na zarabianie najbardziej Ci się tu podoba i wybierz.

Kopanie kryptowalut: kup odpowiednią moc obliczeniową (od 25$ za 1 MH), pamiętając, że więcej MH = więcej mocy kopania.

Integra zrób depozyt na min 50$, aby dostawać do max 1,6% dziennie z realnych zysków.

Tarcze  3×3(matryce) : kup wybraną matrycę (wkrótce otrzymasz do niej ciekawe produkty) i polecaj program innym, budując swoje drzewko matrycowe.

Możesz też wykorzystać wszystkie te 3 możliwości i zwiększyć zyski.

Event na Rocznicę działania i kopalnia:

Rockwall jak wpłacać co jak działa:

Najlepszą opcją, jaką można wybrać, jest wplacic poprzez BTC, LTC, ETH oraz inne kryptowaluty, które są dostępne przez bramkę płatniczą coinpayments, nie trzeba zakładać konta, wystarczy swój portfel czy też wysyłka prosto z giełdy.

Aby to zrobić, należy wykonać następujące krotki:

Wchodzimy w Statistic—> przechodzimy na sam dół strony i patrzymy na lewo, klikamy w top up balance -> podajemy kwotę -> wybieramy opcje a dokładnie znaczek coinpayments pierwszy po prawej.

Zobaczymy bramkę płatniczą coinpayments, wybieramy, jaką waluta chcemy wpłacić i przesyłamy dokładna ilość, która została podana. (pamiętaj, by uwzględnić fee przy wpłacie i wysłać o tyle więcej.) Po zaksięgowaniu kwota pojawi się na balance i można robić zakupy.

 

Zakupy robimy poprzez wybranie zakładki BUY po prawej na glownej stronie naszego panelu uzytkownika.

Wybieramy Passive lub mining, wpisujemy kwote i kupujemy dana usługę.

Passive zaczyna pracować po 5 dnich i nalicza nam codziennie po godzinie 12.00 do czasu uzyskania naliczeń równych 140% nie ma wyznaczonego okresu aby to uzyskać lecz z danych istorycznych wynika że naliczenia są na poziomie 0,7-1% i zwrot takiego pakietu może potrwać 150-200 dni maksymalnie nalicznie może wynieść do 1.6% z naszego pakietu w zależności który pakiet Integra posiadamy

.

Z praktyki jest średnio to (0.7-1%) co daje o około 40% więcej niż kwota zakupionego pakietu (kupujemy pakiet za 1000$ po około 150-250 dniach wypracowuje on okolo 1400$)

Mining, czyli wydobycie kryptowalut aktywowane jest po 20 dniach. Wydobycie jest naliczane co 2 tygodnie przez okres 730 dni. Ja skupiłbym się nad miningiem na kartach graficznych, czyli GPU (eth, etc, ubiq, zcash) poniewaz te kontrakty nie mają opłat serwisowych.

 
 

Najważniejsze pytania i odpowiedzi:

1. Jakie kryptowaluty możesz wydobywać/kopać w Rockwall?
Aktualnie: ETH, ETC, Zcash (wkrótce dojdą kolejne nowe).
Każdy wykupiony kontrakt pracuje dla nas przez 730 dni.

2. Ile na początek by można zacząć kopanie?
Cena 1 kontraktu, czyli za 1 MH to cena 25$-28$. 1 MH ne daje nam wiele, ale od czegoś można zacząć i nie musisz mieć od razu kilkunastu tysięcy złotych na koparkę.

3. Jak wypłacamy?
Podajesz swój adres wallet – portfela do danej kryptowaluty (np. Etc, Eth, itd.) i na ten portfel przelewane jest to, co ukopiesz. Wypłata robiona jest w kopanej kryptowalucie.

4. Ile możesz zarobić na takim kopaniu?
To zależy od tego, jak wiele kontraktów na MH (megahash – moc obliczeniowa do kopania) będziesz miał kupionych i jaki będzie aktualny kurs danej kryptowaluty, gdy zrobisz wypłatę swojego urobku.

5. Gdzie są koparki Rockwall?
Rockwall na bieżąco kupuje koparki i karty graficzne – i ma je we własnej, fizycznej kopalni (docelowo będzie ich kilka), ale ze względów bezpieczeństwa adresy nie będą podane publicznie. Właściciele planują również kopalnię pokazową, do której będzie można przyjechać i wszystko zobaczyć.

6. Czy w programie jest jakaś gwarancja zysków?
Nie. Program nie daje Ci gwarancji zysków. W planie miningu Twój zysk jest uzależniony od trudności kopania i kursu kryptowaluty, a w planie fusion – od tego, co firma faktycznie zarobi z rynku kryptowalut, naliczenia są wyłącznie z zysków realnych. Żadnych rzeczy bez pokrycia.

Jakkolwiek: właściciele informują, że w Planie Integra, jeśli po 250 dniach nie zwróci Ci się wkład (to najczarniejsza opcja), wówczas oni zwrócą Ci środki do wysokości wkładu, a rozpoczęte pakiety będą i tak pracować do uzyskania 140%

 

7. Czy musisz polecać program?
Nie, nie musisz. Możesz wybrać dla siebie wyłącznie działanie oparte na własnych zakupach czy to w planie kopania kryptowalut, czy w Integra.

8. Jakie są formy płatności?
Aktualnie: Bitcoin, LiteCoin, Perfect Money oraz AdvCash.

9. Czy w programie jest reinwestycja?
Tak. Aktualnie reinwestycja dotyczy wyłącznie planu Integra i prowizji otrzymywanych z poleconych. Wynosi ona 50%, w tym 5% jest przeznaczane na balans do zakupu tarcz, których jeszcze nie posiadasz (procent re inwestycji można sobie powiększyć, ale nie zmniejszyć). Docelowo re inwestycja będzie z czasem zmniejszana, ale na start jest 50%.

Przy planie kopania kryptowalut nie ma re inwestycji: wypłacasz 100% tego, co się wykopało.

10. Czy możesz dostać fakturę za kupiony mining lub inny produkt?
Tak, możesz. Wystarczy po dokonaniu zakupu (lub co miesiąc, co kwartał, raz na koniec roku – jak Ci wygodniej) – napisać na oficjalnego maila firmy i poprosić o wystawienie faktury.

11. Jakie jest minimum do wypłaty?
Minimum do wypłaty to 50$

12. Czy możesz mieć wiele kont w Rockwall?
Nie. Maksymalnie na jednym IP można zarejestrować 1 konto oraz posiadać 1 konto na gospodarstwo domowe.

13. Co ile dni są naliczenia wykopanych kryptowalut?
Aktualnie co 14 dni począwszy od 4 września 2017. Z czasem będą co tydzień, a docelowo codziennie.

14. Jeśli nie będzie już możliwe kopanie jakiejś kryptowaluty, to co wtedy z wykupionym kontraktem?

W tym przypadku kupiona przez Ciebie moc obliczeniowa zostanie przypisana do innej kryptowaluty, której kopanie umożliwia Rockwall.

 
 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione. WAŻNE: Portal nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, czy to będzie biznes tradycyjny, czy inwestycja, czy wreszcie biznes online nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji ci nie dam. Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam z większym lub mniejszym sukcesem finansowym.

»Translate »

licznik odwiedzin wordpress