marek.ebiznes@gmail.com

Rockwall Investments

Zarabianie w Internecie

ROCKWALL INVESTMENTS – kopalnia, trading i MLM. Właścicielami są Polacy.

Mining Kryptowalut ETH, ETC, ZEC – Polega to na tym że kupujesz moc wydobywczą wyrażoną w MegaHash cen zaczynają się już od 25$ za 1 Mhs. Jest to podobne do CloudMiningu – czyli wydobywania w chmurze bez udziału naszego miejsca i bez kosztów utrzymania. Tutaj interesuje nas tylko to jaką kryptowalute ustawimy sobie do kopania na koparkach firmy, wygenerowane kryptowaluty i zyski wypłacasz na swój portfel.

Fusion/ Passive (trading na kryptowalutach) – Kupując tutaj pakiet Fusion – który zaczyna się już od min. 50$ i trwa przez 150 dni Polega na tym że firmowi traderzy graja na giełdzie i ty jako że wykupiłeś pakiet masz możliwość uczestniczyć w zyskach firmy i korzystać z ich umiejętności w tradingu. Naliczenia są codzienne max do 1,5%. Można tutaj re-inwestować wypracowany zysk oraz skorzystać z mocy “procentu składanego”

Matryce 3 x 3 plan wynagrodzeń z zespołu – My jako że korzystamy z usług firmy możemy pochwalić się i pokazywać program innym osobom. Jeśli do twojego zespołu dołączą aktywni użytkownicy i budujesz tu swój zespół to zyskujesz aż 8% prowizji z każdego bezpośredniego zakupu matryc przez Twoich poleconych. Dodatkowo jeśli zamkniesz całą matrycę otrzymasz  aż 20-krotność jej wartości w w dolarach. Korzystanie z matryc nie jest obowiązkowe jedynie to każdy użytkownik, który chce z programu wypłacić środki musi mieć kupioną jedną matrycę za 25$ (potraktuj to jako wpisowe lub opłata rejestracyjna – ja matrycę czyli tarczę kupiłem za zarobione w Rockwall środki).

 

JAK ZACZĄĆ ?

1.  Zarejestruj się w firmie z mojego reflinka i upewnij się że zostajesz członkiem mojego zespołu: https://rockwall.investments/ref/marek505

2. Obejrzyj panel, uzupełnij profil

3. Zdecyduj, który plan na zarabianie najbardziej Ci się tu podoba i wybierz.

 

Kopanie kryptowalut: kup odpowiednią moc obliczeniową (od 25$ za 1 MH), pamiętając, że więcej MH = więcej mocy kopania

Fusion (trading na kryptowalutach): zrób depozyt na min 50$, aby dostawać do max 1,5% dziennie z realnych zysków, które dzięki tym środkom traderzy ugrają na giełdzie kryptowalut – ja działam tylko na tym

Matryce 3×3(Shields) : kup wybraną matrycę (wkrótce otrzymasz do niej ciekawe produkty) i polecam program innym budując swoje drzewko matrycowe.

Możesz też wykorzystać wszystkie te możliwości i zwiększyć zyski.

 

W tym przypadku kupiona przez Ciebie moc obliczeniowa zostanie przypisana do innej kryptowaluty, której kopanie umożliwia Rockwall.

Najważniejsze pytania i odpowiedzi:

1. Jakie kryptowaluty możesz wydobywać/kopać w Rockwall?
Aktualnie: ETH, ETC, Zcash (wkrótce dojdą kolejne nowe).
Każdy wykupiony kontrakt pracuje dla nas przez 500 dni.

2. ile na początek by można zacząć kopanie?
cena 1 kontraktu czyli za 1 MH to cena 25$. 1 MH ne daje nam wiele, ale od czegoś można zacząć i nie musisz mieć od razu kilkunastu tysięcy złotych na koparkę.

3. Jak wypłacamy?
Podajesz swój adres wallet – portfela do danej kryptowaluty (np Etc, Eth, itd) i na ten portfel przelewane jest to, co ukopiesz. Wypłata robiona jest w kopanej kryptowalucie.

4.Ile możesz zarobić na takim kopaniu?
To zależy od tego jak wiele kontraktów na MH (megahash – moc obliczeniowa do kopania) będziesz miał kupionych i jaki będzie aktualny kurs danej kryptowaluty gdy zrobisz wypłatę swojego urobku.

5.Gdzie są koparki Rockwall?
Rockwall na bieżąco kupuje koparki i karty graficzne – i ma je we własnej, fizycznej kopalni (docelowo będzie ich kilka), ale ze względów bezpieczeństwa adresy nie będą podane publicznie.  Właściciele planują również kopalnię pokazową, do której będzie można przyjechać i wszystko zobaczyć.

6.Czy w programie jest jakaś gwarancja zysków?
Nie. Program nie daje Ci gwarancji zysków. W planie miningu Twój zysk jest uzależniony od trudności kopania i kursu kryptowaluty, a w planie tradingu – od tego co traderzy faktycznie zarobią na giełdzie, naliczenia są wyłącznie z zysków realnych. Żadnych rzeczy bez pokrycia.

Jakkolwiek: właściciele informują, że w Planie Fusion (trading kryptowalut), jeśli po 150 dniach nie zwróci Ci się wkład (to najczarniejsza opcja), wówczas oni zwrócą Ci środki do wysokości wkładu.

7.Czy musisz polecać program?
Nie, nie musisz. Możesz wybrać dla siebie wyłącznie działanie oparte na własnych zakupach czy to w planie kopania kryptowalut, czy w Fusion.

8.Jakie są formy płatności?
Aktualnie: Bitcoin, LiteCoin, Perfect Money oraz AdvCash.

9.Czy w programie jest reinwestycja?
Tak. Aktualnie reinwestycja dotyczy wyłącznie planu Fusion (trading na kryptowalutach) i prowizji otrzymywanych z poleconych. Wynosi ona 50% w tym 5% jest przeznaczane na balans do zakupu matryc, których jeszcze nie posiadasz (procent reinwestycji można sobie powiększyć, ale nie zmniejszyć). Docelowo reinwestycja będzie z czasem zmniejszana, ale na start jest 50%.

Przy planie kopania kryptowalut nie ma reinwestycji: wypłacasz 100% tego, co się wykopało.

10.Czy możesz dostać fakturę za kupiony mining?
Tak, możesz. Wystarczy po dokonaniu zakupu (lub co miesiąc, co kwartał, raz na koniec roku – jak Ci wygodniej) – napisać na oficjalnego maila firmy i poprosić o wystawienie faktury

11.Jakie jest minimum do wypłaty?
Minimum do wypłaty to 50$

12.Czy możesz mieć wiele kont w Rockwall?
Nie. Można mieć wyłącznie 1 konto na 1 adres IP.

13.Co ile dni są naliczenia wykopanych kryptowalut?
Aktualnie co 14 dni począwszy od 4 września 2017. Z czasem będą co tydzień, a docelowo codziennie.

14.Jeśli nie będzie już możliwe kopanie jakiejś kryptowaluty, to co wtedy z wykupionym kontraktem?

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione. WAŻNE: Portal nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, czy to będzie biznes tradycyjny, czy inwestycja, czy wreszcie biznes online nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji ci nie dam. Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam z większym lub mniejszym sukcesem finansowym.

»Translate »