marek.ebiznes@gmail.com

The GCC Coin

Zarabianie w Internecie

ZAŁÓŻ KONTO

Potencjał projektu TheGCC.

  • Druk 3D na świecie – kolejna rewolucja !!
  • SINC – stan się udziałowcem międzynarodowego obrotu
  • Własna kryptowaluta
  • Projekt proekologiczny
  • Zarabiamy z innych już działających firm (branża turystyczna, restauracje, bukmacherka, druk 3D)

Taka szansa oraz od początku uczestniczenie w tak dużym projekcie zdarza się raz na kilka lat, więc nie czekaj i

ZAŁÓŻ KONTO.

 

EKOSYSTEM24


Ekosystem24 to sieć dwudziestu czterech powiązanych ze sobą serwisów z rodziny GCC. Naszym celem jest stworzenie prężnie działającej sieci portali, umożliwiających łatwe korzystanie z naszych usług przy pomocy rewolucyjnej kryptowaluty GCC.

Portale będą zintegrowane ze sobą, by maksymalnie ułatwić nawigację po stronach i dokonywanie zakupów. Nie trać więcej czasu na logowanie się na różne strony – wszystko, czego Ci potrzeba, to jedno konto na wszystkie serwisy!

Naszym celem jest, by wirtualna waluta GCC stała się głównym i powszechnie stosowanym środkiem płatniczym dla ludzi na całym świecie.

Jakie są zalety systemu TheGCC Group?

TheGCCcoin to system korzystny dla każdego. Wartość Twoich zakupów jest automatycznie zamieniana na Personal Volume (PV), które przekładaja się na dodatkowe bonusy. Poprzez rozbudowywanie własnej sieci i zapraszanie do niej nowych ludzi, możesz otrzymywać atrakcyjne nagrody.

Jako firma zajmująca się Network Marketingiem stosujemy sprzedaż bezpośrednią, opartą na osobistej rekomendacji przy promowaniu naszych produktów i usług.

Nie czekaj dłużej, zaproś swoich znajomych i razem cieszcie się finansową wolnością!

Czym jest TheGCCcoin?

TheGCCcoin to kryptowaluta, która oferuje wygodne i bezpieczne płatności online wirtualnymi pieniędzmi. Jest to system płatności bez zewnętrznej kontroli, co oznacza, że jest oparty na modelu peer-to-peer, którego siłą są jego użytkownicy. Kryptowaluta działa niezależnie od rządów i nie podlega ich decyzjom. Z perspektywy użytkowników, TheGCCcoin jest wirtualną walutą codziennego użytku.

Jesteśmy pierwszą i największą, zieloną kryptowalutą, która postawiła sobie za cel zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery. Za każdym razem, kiedy dokonasz transakcji na jednym z naszych portali przekażemy 0.024% od każdej transakcji na projekty, których celem jest ochrona środowiska naturalnego, na przykład ocalenie lasów deszczowych przed wycinką, sadzenie nowych drzew lub redukowanie poziomu dwutlenku węgla w atmosferze.

Chroń planetę z TheGCCcoin – wybierz zielone rozwiązania!

Co mogę kupić, będąc częścią Ekosystemu24?

GCC Ekosystem24 będzie oferował szeroki wybór atrakcyjnych produktów i usług, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego i wyjątkowego. Odkryj nieograniczone możliwości wyboru z TheGCCcoin!

Ekosystem 24 to wiele atrakcyjnych produktów i usług. Wypróbuj osobiście druk 3D – najbardziej innowacyjną technologię ostatnich lat. Członkowie naszego systemu będą mogli zamówić wydruki 3D przez dołączenie do globalnego huba druku 3D. Wszyscy właściciele pakietów Platinum 3D otrzymają drukarkę 3D i wezmą udział w tworzeniu największej na świecie sieci druku 3D.
Ponadto, w naszym Ekosystemie24 znajdziesz, między innymi, portal GCC Better Bet z zakładami sportowymi oferującym możliwość kupowania zakładów na setki wydrzeń sportowych na całym świecie, serwis GCC Travel z szerokim wyborem hoteli i miejsc wypoczynkowych i pomocnymi recenzjami oraz portal GCC TakeAway z największym wyborem restauracji i kawiarni, gdzie zamówisz jedzenie online oraz wiele, wiele innych!

 

 

 

Jeśli komuś zależy tylko na kryptowalucie, to przy rejestracji najwygodniej będzie wykupić najtańszy pakiet startowy za 38 € i wtedy w środku będzie już można dokupić sobie wyłącznie pakiety coinów
Dokupując pakiet Affilate razem z tym startowym za 38 € dopłacamy tylko 50€, więc suma to 88 € i warto nad tym pomyśleć bo mamy pełnowartościowy pakiet razem z możliwością budowania swojego zespołu.