marek.ebiznes@gmail.com

Twisto – Kupuj, polecaj, zarabiaj, zgarnij 50 PLN za darmo.

Zarabianie w Internecie

Aktualizacja 03.11.2022 – Zmiana warunków korzystania z Twisto od 01.01.2023

Więcej na temat zmian znajdziesz w tym artykule

Czym jest Twisto?

Jeśli jeszcze nie znacie tego rozwiązania to na pewno warto się nim zainteresować. Zwłaszcza że teraz na starcie w Polsce trwa promocja! Twisto jest to dobrze rozwijający się FinTech, który przywędrował do nas z Czech  i tam sobie radzi całkiem dobrze. Oferuje on szybką i wygodną metodę płatności za zakupy internetowe. FinTech  planuje dynamiczny rozwój na polskim rynku. Wprowadzi u nas  aplikację z bezpłatnym limitem kredytowym oraz kartę wielowalutową, z najkorzystniejszym (jak sami twierdzą) kursem wymiany walut.

Już teraz można się rejestrować, aby zdobyć te produkty. Żeby jeszcze bardziej nas zachęcić do korzystania z Twisto, uruchomili oni program poleceń, w którym zarówno osoba polecająca, jak i osoba, której usługę polecamy, dostają po założeniu konta po 50 zł do wydania na zakupy internetowe. I na tym właśnie powinniśmy się skupić, jeśli chodzi o możliwości zarabiania.

Poza aspektem finansowym, w którym można zarobić niemałe pieniądze, możecie też wziąć udział w konkursie dla najbardziej aktywnych użytkowników programu partnerskiego. Pula nagród to urządzenia Apple, a nawet możliwość darmowego wypożyczenia Tesli!

Aby zapłacić za zakupy z Twisto wystarczy tylko jedno kliknięcie. Twisto zapłaci za nas. A my dzięki temu zyskujemy aż trzy tygodnie na przetestowanie produktów i przemyślenie czy chcemy je zatrzymać lub zwrócić. W tym czasie pieniądze nie opuszczają naszego konta i czekają na akceptację zakupu z naszej strony. Dodatkowo  mamy dłuższy okres na zwrot towaru do sklepu bez podawania przyczyny. Standardowo to 14 dni za to dzięki Twisto zyskujemy możliwość odroczonej w czasie płatności, o 21 dni, pozwala  nam to zrobić nam większe zakupy, jak i cieszyć się nimi, nawet jeśli do wypłaty jeszcze trochę zostało.

Zorganizowano również konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

3x użyczenie samochodu Tesla Model 3 na okres trzech miesięcy,

3x użyczenie samochodu Tesla Model 3 na okres jednego miesiąca,

3x telefon Apple iPhone Xs 64GB,

8x smart zegarek Apple Watch series 4.

Co interesujące, wygrana iPhone’a lub Watcha nie oznacza, że zostaliśmy pozbawieni rywalizacji o wypożyczenie Tesli, dlatego rekordziści pod względem aktywności udziału w programie, mogą liczyć na 50 zł za każde skutecznie polecenie, iPhone’a Xs albo Apple Watch oraz Teslę na 3 miesiące.

Co zrobić, by otrzymać nagrodę?

To bardzo proste. Wszystko co należy zrobić to:

  1. Zarejestruj się na stronie Twisto z mojego linku i załóż konto.
  2. Link: https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=MAREKP9
  3. Podczas rejestracji pamiętaj, aby podać kod promocyjny, gdy zostaniesz o niego zapytany – jeśli tego nie zrobisz bonus nie zostanie naliczony.

  1. Jeśli weryfikacja przejdzie pomyślnie to w zakładce „moje benefity” znajdziesz swój prywatny link polecający.
  2. Gdy wniosek znajomego zostanie zaakceptowany, zyskasz dodatkowe punkty. Dodatkowo i Ty i znajomy otrzymacie po 50 zł na start.

Konkurs trwa do 19 grudnia 2019 roku. Polega on na zbieraniu punktów, przyznawanych za skuteczne polecenie nowych klientów (1 skutecznie polecony znajomy = 1 punkt dla polecającego).

Twisto.pl regularnie weryfikuje liczbę punktów posiadanych przez uczestników, co kilka dni wręczając nagrodę w postaci wybranego sprzętu Apple. Osoby, które posiadają najwięcej punktów na dany dzień, otrzymają następującą nagrodę:

  • 3.10., 17.10., 31.10., 14.11., 28.11., 12.12. – Apple Watch series 4,
  • 21.10., 18.11., 16.12. – iPhone Xs.

Na tym etapie nagrodę można otrzymać tylko raz.

Ostatnim dniem, w którym organizator zweryfikuje liczbę poleceń, będzie 19 grudnia. Pierwsze trzy osoby z najwyższą liczbą punktów otrzymają możliwość bezpłatnego wypożyczenia samochodu Tesla Model 3 na okres trzech miesięcy. Miejsca od 4 do 6 zostaną uhonorowane użyczeniem samochodu na okres jednego miesiąca.

Życzę powodzenia!