marek.ebiznes@gmail.com

VexaGlobal – jak tutaj zarabiać?

Zarabianie w Internecie

❇️ Vexaglobal ❇️

Rejestracja – Napisz do mnie,a wrzucę odpowiedni link, bo to ma tutaj znaczenie, przeczytaj niżej.
Można zauważyć, że projekt ten promują te same osoby, które promowały ExpAsset oraz Vexa wchodzi na rynek Azjatycki, także można się spodziewać pompki marketingowej oraz tego, że podziała jakiś czas.
👉Ile podziała ten projekt? Trudno to zweryfikować. Moje doświadczenie mówi mi, że lepiej coś robić niż się przyglądać jak ucieka mi szansa zarobku. Osobiście mam też większy „ból” gdy w którymś temacie nie zarobie niż jak stracę parę groszy!
👉Strategia jak zawsze:
3-6-9 Miesięcy w zależności od waszego zaangażowania marketingowego oraz ewentualnego wkładu.
Po tym okresie wypłacacie wkład -> idąc z nim dalej w następny temat, a zyskiem obracacie budując kolejny inny temat ! Nie przeżerasz tego a budujesz!
Vexa nalicza 1% dziennie
Trzy pakiety zarobkowe:
1) $50-$999 , 130 dni , 130%
2) $1000-$9999 , 150 dni , 150%
3) $10000-$100000 , 180 dni , 180%
Prowizje od 6-18% w zależności od naszej rangi
Premie pieniężne oraz nagrody za polecanie i wbijanie rangi
Nie trzeba polecać aby zarabiać,
Wplaty/wyplaty w BTC – Max wyplata 10k.,
Brak możliwości zmiany sponsora,
Możliwość przekazywania środków pieniężnych innej osobie wewnątrz systemu.
Prezentacja zarobków: http://bit.ly/2WuOtil
Plan Marketingowy: http://bit.ly/2KEIHUi
W panelu głównym, jak i zakładce (partners) mamy dostępny dwuczęściowy refflink, dzięki czemu możemy wybrać, gdzie dokładnie pojawi się nam dana osoba w strukturze.
Sposób „układania” poleconych ludzi w strukturze zależy od każdego z was natomiast po głębszym zapoznaniu się z planem marketingowym podjąłem decyzję że buduje tylko 3 nogi !
❇️Więc moich poleconych wpisuję w te 3 oraz na głębokość.. w związku z tym LINK otrzymasz Priv !
👉Kasę można wypłacić z main balance i affiliate.
👉Found balance jest to balans na który wchodzą pieniądze i można je użyć tylko do zakupu produktu bądź do przesłania do innego użytkownika .
🅿️Bardzo istotne jest, że mimo ryzyka stosując w każdym z projektów odpowiednią strategie jak i biorąc na klatę wszystkie plusy, minusy, za i przeciw można tutaj zarabiać.
Ja postanowiłem głębiej przyglądnąć się projektom i wrzucić tam swoje pieniądze, jak to dalej się rozwinie czas pokaże.
Pamiętaj, Ja dziele się tylko moją prywatną opinią i nie jestem nieomylny.
Jak zrobisz ty, to już decyzja należy do ciebie.
Jestem do dyspozycji, jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy.
——-
Pamiętaj! : Blog, Fanpage, Video oraz materiały które znajdujesz, jak i treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam!

Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam z większym lub mniejszym sukcesem finansowym.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty, bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.