marek.ebiznes@gmail.com

Airdropy za wykonanie zadań – dlaczego NIE warto brać w nich udziału?

Zarabianie w Internecie

Odpowiedź na tytuł artykułu – Nie warto, bo jeszcze zarobisz i co wtedy ? !

Co gdybym pokazał Ci jak w prosty sposób nazbierać kapitał do działań w internecie wykorzystując do tego banki…? O tym trochę później, najpierw pokaże Ci coś w co mało która osoba potrafi uwierzyć, bo kwoty o których mowa wydają się im nie osiągalne…

Witaj na moim blogu, dziękuję, że czytasz i jesteś. Od kilku lat staram się pokazać, że dzięki cierpliwości i systematyce można zarobić potężne pieniądze!

Jesteś tu nowy, zobacz dlaczego warto czerpać informację jak współpracować ze mną i grupą HajsoHolicy.

Zapewne trafiłeś tutaj szukając jak odebrać taki bonus od banku albo jakikolwiek w internecie który to może wynosić od bardzo „małych”(akurat dla mnie obojętnie) kwot rzędu 10-50 złotych jak i tych większych kwot nawet do kilkuset tysięcy złotych (Powiesz nie możliwe) tak więc (keep my bear) i patrz.

Wiem tyle, jeśli nie ogarniasz drobnych to większych pieniędzy już wcale nie ogarniesz.

Pamiętaj! od małych kroczków się zaczyna, nie warto ignorować czegoś tylko i wyłącznie bo masz jakąś wymówkę.

Dzięki temu, że interesuje się już kilka lat takimi sposobami na zarobek oraz zainteresowałem się kryptowalutami wiem jak i gdzie wykorzystywać szanse na to aby otrzymać w prezencie bonusy od różnych firm jak i kryptowaluty.

Otrzymałem kryptowalute FORTH 362 szt o wartości 20 000$ – informacja o tym Airdriop także była na moim blogu tutaj było tez na naszym telegramie jak i grupie Hajsoholicy na którą zapraszam.

Możesz nie wierzyć, jednak jeśli cię to zainteresowało zapraszam do dalszej części artykułu.

Dzięki systematycznym działaniom, które wykonujemy w internecie często nawet bez naszej wiedzy otrzymujemy takie prezenty i dziś już mogę pokazać takich przykładów setki! Jak i setki ludzi którzy po prostu są ignorantami.

Kolejny przykład, który pokazuje, że warto brać udział w takich akcjach i masz dużo większe szanse na to aby wygrać niż w loteriach.

Portfel CIVIC o którym pisałem na grupie w 2019 roku, wystarczyło zapisać się na whiteliste, dla aktywnych osób miały być bonusy, ja zaangażowałem się w akcję ale …..

Po długim oczekiwaniu, należało zrobić jeszcze kilka zadań takich jak pobranie ich portfela, weryfikacja oraz kilka transakcji – pisałem o tym w czerwcu 2020.

Można też było otrzymać informacje jak dużą szansę macie oraz na jaki bonus się kwalifikujecie. Najważniejsze było wykonanie wszystkich kroków na czas.

Ja te transakcje wykonałem jak i wszystko co było potrzebne

Tak więc czekam do 15.09.2021 aż otrzymam moja wygraną, a jest ona dość pokaźna bo 25 000 szt CVC, gdzie w 2019 roku pisałem o jej wartości i 1 CVC ~ 0.17 zł (4250 PLN) co wtedy już dla mnie było fajną szansą aby zdobyć dodatkową kasę.

Mamy hosse, jednak dziś w dniu pisania tego artykułu rynek jest po spadkach i cena 1CVC wynosi 0.54$ ~ 2 złote, co zrobię z taką kwotą?

Spieniężę i wydam? Nic bardziej błędnego, część zamienie na stable coin i pozwolę jej pracować na mnie.

Aktualna cena CVC:

Wnioski wyciągnij sam, czy warto czy też nie warto. Pomyślisz gdzie szukać takich informacji?

Ja Ci chętnie pomogę jeśli szukasz okazji i informacji to znajdziesz je u mnie na social mediach, wystarczy tylko śledzić i wyrobić w sobie nawyk aby być w temacie.

Nie musisz śledzić wszystkiego, zazwyczaj informuję w kilku miejscach na raz, aczkolwiek napisz mi, jeśli śledzisz któryś z tych kanałów – Jak to możliwe, że cię coś omija ?

YouTube

Telegram

Mój profil FB,

Instagram marekp505,

Instagram HajsoHolicy

Fanpage Marek Porwol,

Fanpage HajsoHolicy

Grupa HajsoHolicy,

Fanpage Darmowa Kasa,

Grupa Darmowa Kasa,

Wracając do różnych promocji, jak i tych promocji bankowych

Jest wiele różnych opcji zdobycia pieniędzy jak i na to aby zapewnić sobie chociaż troszkę dodatkowego dochodu sa nim też promocje bankowe, które na dzień dobry mogą dać tobie dodatkowe środki do zabawy w internecie, abyś później mógł zacząć to wszystko traktować na poważnie jak ja.

W jaki sposób można zmaksymalizować zyski?

Jest wiele banków, które wykorzystują promocje okresowe jak i stałe w których rozdają bonusy po to by ciągle pozyskiwać nowych klientów, spora część osób później z takim bankiem zostaje na stałe lub dłuższy okres.

Banki prześcigają się w wymyślaniu sposobów na przyciągnięcie i utrzymanie klientów. Jedną z metod jest oferowanie rozmaitych gratyfikacji za założenie i korzystanie z konta w konkretnej instytucji finansowej.

Dają nowym klientom os 50 do nawet 1000 złotych bonusów, a dodatkowo jeszcze płacą Tobie za to, że przyprowadzisz klienta

Jak to wykorzystać?

I tutaj jest nasza szansa aby zgarnąć kilka stówek, w bardzo prosty sposób, wystarczy założyć konto w takim banki w którym aktualnie mają premie za to, że takie konto założymy i wykorzystać to do tego by nazbierać sobie dodatkowy kapitał tak samo jak z promocji, airdropów, bonusów, które wam pokazuje na blogu i moich social media.

Dodatkowo w większości przypadków taka nagroda czy premia z banku jest zwolnienia z opodatkowania.

Przelane przez bank gratyfikacje – w zależności od ich cech – mogą być nagrodą w konkursie lub nieodpłatnym świadczeniem, przyznanym przez świadczeniodawcę na podstawie realizowanych kampanii promocyjnych. Art. 21 ust. 1 pkt 68 i 68a ustawy o PIT mówią, że w obu przypadkach do pewnego poziomu obowiązuje zwolnienie z podatku.

W przypadku przychodów wymienionych w pierwszym z nich granicę stanowi 760 zł jednorazowej wartości nagród i wygranych. Przy nieodpłatnych świadczeniach związanych z promocją i reklamą obowiązek opodatkowania powstaje, gdy ich jednorazowa wartość przekroczy 200 zł pod warunkiem, że świadczenie nie jest dokonywane na rzecz pracownika świadczeniodawcy lub osoby pozostającej ze świadczeniodawcą w stosunku cywilnoprawnym.

A co jeśli wartość jednorazowej nagrody dla osoby fizycznej, która nie prowadzi działalności, będzie większa niż 760 złotych? Wówczas trzeba uiścić 10% podatku od całkowitej wartości nagrody. Płatnikiem jest bank – i to on musi przesłać właściwe deklaracje do nabywcy i do US. Po odprowadzeniu 10% podatku od premii pieniężnej należy ją o ten podatek obniżyć. Gdy mowa o nagrodach rzeczowych – płatnik (bank) powinien poczekać z ich wydaniem, aż podatnik (świadczeniobiorca) wpłaci mu kwotę podatku.

Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-nagrody-i-premie-od-banku-rozliczenie

Bonusy które otrzymujesz potraktuj jako dodatkowe środki, które możesz stracić, ale nie na głupoty a na naukę i wykorzystać np. do zakupu takich kryptowalut, które są perspektywistyczne, o takich przeczytasz na mojej grupie.

Co najlepsze, możesz w jednym czasie zrobić tak, że otrzymasz bonusy od kilku banków. Wystarczy że otworzysz kilka rachunków, zapoznasz się z warunkami i będziesz sobie przesyłał środki, które i tak używasz na życie między twoimi rachunkami spełniając warunki wykonania depozytu i transakcji. Po czym, takie konto możesz zamknąć i *zazwyczaj po roku karencji znowu skorzystać z promocji. Wszystko jest opisane w regulaminach, jak i w materiałach które publikuje ja.

Poniżej kilka banków, które mogą mieć promocję lub oferują takie bonusy.

Każdy bank, aby pozyskać nowych klientów robi akcje promocyjne aktualną promocję znajdziesz:

Mbank – do 250 złotych dla nowych klientów

Promocja w Santander – do 300 złotych za otwarcie konta

Promocja w Pekao SA – do 200 złotych

Konto biznes w Alior – nawet do 1500 złotych dla twojej firmy – zobacz

Konto Ibiznes w Alior nawet do 1800 złotych premii promocja do 13.09.2021- Sprawdź

Na kartach kredytowych też można zyskać, jeśli używasz je z głową

Karta Kredytowa Paribas z bonusem do 500 złotych na Allegro – Zobacz

Karta Kredytowa City Voucher 400 złotych na Allegro – Zobacz

Karta kredytowa City Handlowy do 1200 PLN rocznie rabatów – Zobacz

Alerty BIK – jeśli któś by chciał wziąć pożyczkę na twoje daneSprawdź jeszcze:

————————————————————————–

Pamiętaj! : Blog, Fanpage, Video oraz materiały, które znajdujesz, jak i treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam!

Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam z większym lub mniejszym sukcesem finansowym.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty, bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.