fbpx
marek.ebiznes@gmail.com

O mnie

Zarabianie w Internecie

Cześć! Jestem Marek! - Jeżeli okazja sama nie puka -
Zbuduj dla niej drzwi.

Gdy miałem 19 lat moja sytuacja zmusiła mnie do wyjazdu za granicę w celach zarobkowych. Padło na Anglię – mieszkałem w Londynie, gdzie naprawdę zobaczyłem jak można żyć. W niedługim czasie sam zapragnąłem takiego życia, jak ludzie dla których pracowałem. Zajmowałem się dosyć ciężką pracą jaką jest cyklinowanie podłóg kamiennych oraz drewnianych. Pracowałem dla ludzi – „Milionerów”. Po intensywnym roku w Anglii oraz zarobieniu konkretnej sumy, znalazłem się w Skandynawii, a dokładnie w Danii tutaj też mi się spodobało. Od 2008 roku tu mieszkam, pracuję i korzystam z życia. Dania dała mi stabilną i stała pracę.

Jednak jak każdy, od dłuższego czasu szukam alternatywnych źródeł zarobku, gdzie można pomnażać zarobione wcześniej pieniądze.
Wiadomo, że pieniądz robi pieniądz, więc niech one pracują dla nas a nie my na nie.

Moje zainteresowanie zarobkiem w internecie zrodziło się z czystej ciekawości, podejmowałem różne próby już w 2013 Roku jednak nie zachwyciło mnie to, widocznie musiałem dorosnąć do podjęcia decyzji.

Od 2015 roku zarabiam w sieci na zadowalającym mnie i ciągle wzrastającym poziomie. Od końca 2017 polegam wyłącznie na inwestycjach jak i zarobkach z internetu.

Po drodze było wiele „fuckupów” jak i odrobionych lekcji od kraników, bukmacherki, Hyipów, Revshare aż po dzień dzisiejszy jak widać jestem nigdzie się nie wybieram i się nie poddaje.

Moim konikiem jak i fascynacją są krypto-waluty, cała technologia blockchain jak i wykorzytanIe jej w współczesnym świecie.

Jednak nie zakochuję się tylko w jednym potencjale i skupiam się też na budowie alternatywnych źródeł dochodu oraz inwestycji alternatywnych jak i w aktywa stałe jak metale szlachetne, nieruchomości oraz whisky.

Z pasji oraz wszystkiego co robię zrodziła się grupa informacyjna-rozwojowa która jest prowadzona głownie w mediach społecznościowych na Facebooku o nazwie HajsoHolicy grupa ta zrzesza grono ludzi szukających innych sposobów na zarabianie oraz rozwiązań jak połączyć to z trybem życia który prowadzą aby zmaksymalizować wyniki.

Warto jeszcze żebyś wiedział, że treści zawarte na tej stronie są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj, że sam podejmujesz decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, czy to będzie biznes tradycyjny, czy inwestycja, czy wreszcie biznes online nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam. Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.

»Translate »

licznik odwiedzin wordpress