marek.ebiznes@gmail.com

Ryzyko Zarabiania w Internecie

Zarabianie w Internecie

[vc_row 0=””][vc_column 0=””][vc_custom_heading text=”Ryzyko Zarabiania Przez Internet” font_container=”tag:h2|font_size:20|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text 0=””]

Zarabianie on-line w sieci jest zawsze powiązane z ryzykiem. Takich sposobów zarabiania jest wiele. W każdym z nich występuje ryzyko, że coś się nie uda. Możemy inwestować na giełdzie krypto-walut, wydobywać je za pomocą odpowiednich urządzeń, inwestować długoterminowo w surowce, whisky, krypto-waluty oraz inne instrumenty finansowe. 

Bardzo popularną formą zarabiania w internecie jest rekomendacja i polecanie usług. Polecanie za pomocą linków partnerskich, tę formę reklamy wybierają banki.

Więcej na jej temat przeczytasz tutaj

Zarabianie w internecie na różnego rodzaju „Programach zarobkowych” Wydawać się może na bardzo łatwy i szybki zarobek. Znaczny przyrost kapitału w stosunku do tego co włożyliśmy jest tu największym plusem, jednak z drugiej strony wiąże się ze znacznym ryzykiem. Niestety, coś za coś. To jest moment, kiedy pojawiają się obawy i zniechęcenie. Jest to normalna reakcja, którą sam doświadczałem, dopóki nie zmieniłem swego nastawienia. Przecież całe nasze życie jest jednym wielkim ryzykiem. Ryzykujemy cały czas, podczas snu, posiłku czy w drodze do pracy. Każda chwila może przynieść zdarzenie, które nagle zmieni nasze życie. Dlaczego więc nie miałbym podjąć sam ryzyka i wysłać do pracy „zainwestować” swoje pieniądze?

W większości ludzie swoje bogactwo i duże fortuny osiągali poprzez ryzyko. Wymaga to zmiany toku swojego myślenia. Jeżeli tego nie zrobisz to niewiele w swoim życiu zmienisz.

Wnioski powinieneś wyciągnąć sam. Opiszę Ci jak w łatwy, ale zarazem w kontrowersyjny sposób zarabiać pieniądze, jakie jest ryzyko i jakie są tego koszty. Samodzielnie oceniasz czy stać Cię na taki życiowy krok…

To Twoja decyzja, Ty ryzykujesz i Ty ponosisz odpowiedzialność.

[/vc_column_text][vc_column_text 0=””]

Musisz zadać sobie pytanie, czy stać Cię na zainwestowanie z ryzykiem np. kwoty 2, 5 lub 10 tyś złotych, licząc przy tym na spore zyski w krótkim czasie? Licz się jednak z konsekwencjami psychicznymi związanymi z ewentualną utratą tych pieniędzy.

BARDZO WAŻNE!

Zawsze zapoznaj się z warunkami oraz regulaminem danego projektu na jego stronie !!

Proszę pamiętaj, że ani Ja, ani ambasadorzy projektów w których można zarbiać, nie obiecują ani też nie dają żadnej gwarancji na cokolwiek.

Decyzję o swoich inwestycjach i tym gdzie ty wkładasz swoje pieniądze, musisz podjąć na własną odpowiedzialność. Jeżeli nie „czujesz” temat odpuść go i nie wkładaj w niego pieniędzy, również nie rób żadnych „inwestycji” w co kolwiek „bo inni robią„.

Pamiętaj, że dołączając do któregokolwiek projektu sam oświadczasz że jesteś zapoznany/na z informacjami i robisz to z własnej woli i na własną odpowiedzialność.

W każdym innym przypadku nie rejestruj się ani nie rób inwestycji nigdzie.

Jeżeli ktoś Cię okłamuje, że nie ma ryzyka przy dużym zarobku, to jest nieszczery, gdyż w ten sposób prawdopodobnie chce pozyskać kolejnego poleconego do swojego programu i chce wykorzystać Twoją nieświadomość.

Pamiętaj, że takie inwestowanie nie jest dla każdego. Zarobić można bardzo duże pieniądze, często szybko można uzyskać fortunę, ale wymaga to pełnej kontroli nad swoim budżetem oraz psychiką, bo możesz tego bogactwa nie osiągnąć i jeszcze stracić to, co zainwestowałeś.

Nigdy więc nie przeznaczaj na ryzykowne inwestowanie więcej, niż stać Cię stracić.

To jest podstawowa zasada w ryzykownych inwestycjach. Jeżeli inwestuję w coś, co daje dużą stopę zwrotu, ale jest bardzo ryzykowne, to zawsze stawiam sobie pytania: Co się stanie, jeśli wszystkie te pieniądze przepadną? Jaka będzie moja sytuacja finansowa? Czy będę miał możliwość odzyskać to w innych, ryzykownych inwestycjach? Odpowiedzią na te pytania powinna być kwota, jaką będziesz w stanie zainwestować.

Ty analizujesz i oceniasz wszystkie plusy i minusy inwestycji ja jedynie mogę tobie pomóc lub rozwiać twoje wątpliwości.

Podsumowanie:

Mam nadzieję, że chociaż trochę naświetliłem Ci sprawę inwestowania w jeden z biznesów internetowych. Przy tym pewnie sam straciłem kliku-set potencjalnych poleconych, partnerów do różnych projektów, w których uczestniczę. Chcę jednak, byś miał jasny obraz tego co robisz. Większość problematyki, którą poruszałem, występuje również w innych ryzykownych działalnościach, jak giełda, forex, kryptowaluty czy nawet własna firma. Wszystkie wymagają odpowiedniej strategii, gdyż bez niej nie będą funkcjonować.

Kończąc już, krótko wspomnę o mojej strategii:

Pierwszą czynnością jaką robię to wyszukuję w sieci wszelkie informacje o administratorze danej strony, próbuję nawiązać kontakt z właścicielem oraz sprawdzam, czy nie prowadził już w przeszłości podobnych stron i nie „zwinął interesu”, nie zwracając uwagi na innych. Jeśli brak jego podstawowych danych, kontaktu z administracją to już powinno zapalić Twoją żółtą lampkę ostrzegawczą.

Jeżeli już inwestuję w danym programie, to staram się odzyskać wniesiony kapitał w jak najkrótszym czasie.

Kiedy mam odzyskany wkład, spokojnie sobie reinwestuję część środków pochodzących z udziałów lub paczek reklamowych ponownie, pozostałą część wypłacam sobie na konto lub inwestuję w innych programach tak pomnażając kapitał.

Mając pogląd na całokształt, możesz już spokojnie ocenić, czy to jest dla Ciebie i czy już odpowiedni czas, by podjąć właściwą decyzję i zacząć zarabiać.

Z mojej strony życzę powodzenia i służę pomocą. Jak zaczniesz inwestować, to pamiętaj, że zawsze możesz poradzić się w danej sprawie. Zawsze możesz napisać lub zadzwonić.

[/vc_column_text][vc_column_text 0=””]Warto jeszcze żebyś wiedział, że treści zawarte na tej stronie są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj, że sam podejmujesz decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, czy to będzie biznes tradycyjny, czy inwestycja, czy wreszcie biznes online nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam. Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]