marek.ebiznes@gmail.com

ZEN – Rewolucyjna aplikacja fintech dla miłośników kryptowalut i nie tylko

Zarabianie w Internecie

ZEN – Rewolucyjna aplikacja fintech dla miłośników kryptowalut i nie tylko

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałby świat, w którym zarządzanie finansami osobistymi, inwestowanie w kryptowaluty i codzienne zakupy online mogą być tak proste i bezpieczne, jak nigdy dotąd? Odpowiedzią na te pytania jest ZEN – nowoczesna platforma fintech, która jest niczym most łączący tradycyjne bankowość z ekscytującym światem kryptowalut. ZEN to nie tylko aplikacja finansowa; to cały ekosystem zaprojektowany, by ułatwić Ci życie. Od instant cashbacków, przez wielowalutowe karty, aż po współpracę z giełdami takimi jak Binance, Bybit – ZEN redefiniuje pojęcie finansów osobistych. W tym artykule przyjrzymy się bliżej, czym jest ZEN, dla kogo został stworzony, oraz jakie korzyści niesie ze sobą jego używanie.

Dzisiaj chciałbym przedstawić wam ciekawe rozwiązanie, które ułatwia nie tylko codzienne funkcjonowanie w internecie i zakupach online, lecz na ten moment skutecznie rozwiązuje problemy związane z przelewaniem środków na giełdy oraz wypłacaniem ich na konto bankowe.

ZEN to platforma przyjazna kryptowalutom, stanowiąca niezastąpione narzędzie dla płynnego przechodzenia między światem cyfrowym a tradycyjnym walut fiat. W tym artykule przyjrzymy się bliżej, czym jest ZEN, dla kogo został stworzony, oraz jakie korzyści niesie ze sobą jego używanie.

Dla Kogo Jest ZEN?

ZEN to platforma uniwersalna, ale znajdzie swoich zwolenników szczególnie wśród różnych grup użytkowników. w dużej mierze takich którzy cenią sobie swobodę i wygodę

Internetowych Łowców Okazji
Dzięki funkcjom takim jak instant cashback i ochrona zakupów, ZEN jest idealny dla osób, które uwielbiają zakupy online i chcą przy tym oszczędzać.

Globtroterów
Dla osób podróżujących, które potrzebują łatwego dostępu do różnych walut i chcą minimalizować koszty transakcyjne, ZEN jest nieocenionym towarzyszem podróży.

Poszukiwaczy Alternatyw dla Tradycyjnych Banków
Jeśli cenisz sobie nowoczesne rozwiązania finansowe, które wykraczają poza ofertę tradycyjnych banków, ZEN jest stworzony dla Ciebie.

Entuzjastów Kryptowalut
Dla osób zainteresowanych kryptowalutami, ZEN ułatwia wpłaty i wypłaty na giełdach, czyniąc go doskonałym narzędziem dla każdego inwestora.


Materiał ten powstał przy współpracy z ZEN, dzięki temu udało mi się dla czytelników jak i społeczności załatwić kod, który upoważnia korzystania z najwyższej opcji konta ZEN aż przez 60 dni!

Dostaniesz PLAN PLATINUM na 60 dni GRATIS z kodem KBZEN

Jak Założyć Konto w ZEN i aktywować kod?


Wystarczy, że przejdziesz na tę stronę https://www.zen.com/pl/ oraz pobierzesz aplikacje na Twoje urządzenie mobilne.

Proces rejestracji w ZEN jest szybki i intuicyjny.

  • Pobrać aplikację ZEN z Google Play lub App Store.
  • Wypełnić podstawowe dane osobowe.
  • Zweryfikować tożsamość.
  • Wybrać pakiet usług dopasowany do swoich potrzeb.
  • Wpisać kod KBZEN

Wpisujemy kod promocyjny w miejscu

„użyj promo kodu”

Gdy poprawnie wpiszesz kod, otrzymasz informację o tym, że kod jest aktywny oraz o tym, że otrzymałeś 60 dni planu platinium na 60 dni

Czym Jest ZEN i Jakie Funkcje Oferuje?

ZEN to platforma, która oferuje szereg funkcji ułatwiających zarządzanie finansami i oraz jest przyjazna kryptowalutom, a nawet można powiedzieć że firma widzi tam możliwość rozwoju ponieważ nawiązuje współprace z topowymi giełdami kryptowalut jako bramka płatnicza.

Konta Walutowe

Dostęp do kont i możliwość płatności w różnych walutach tych popularnych jak i tych mniej popularnych

Konta z własnymi numerami IBAN.

Konto PLN posiada Polski numer rachunku

Instant Cashback

Natychmiastowy zwrot pieniędzy za zakupy w sklepach partnerskich. Jest wiele aplikacji Cashback, jednak na zwroty zazwyczaj trzeba czekać.

Partnerzy cashback

Tutaj możemy się cieszyć zwrotem natychmiastowym za zakupy z wielu partnerów, których ciągle przybywa

Ochrona Zakupów

Dodatkowe bezpieczeństwo dla twoich zakupów online.

Wydłużona Gwarancja RTV/AGD

Rok dodatkowej gwarancji na elektronikę. Można z tej opcji korzystać przy większych zakupach elektroniki.

Doładowanie Konta

Łatwe doładowania za pomocą karty, przelewu, BLIK, Apple Pay i innych.

Wymiana Waluty

Atrakcyjne kursy wymiany dostępne bezpośrednio z aplikacji.

Płatności Kartą

Karta ZEN umożliwia płatności w wielu walutach, automatycznie wybierając najkorzystniejszy kurs.

Kryptowaluty

Możliwość doładowania konta ZEN za pomocą kryptowalut jak i możliwość bezpośredniego zakupu kryptowalut przez ZEN prosto na nasz portfel krypto.

Kryptowaluty i funkcje związane z nimi

Doładowanie oraz wypłata za pomocą kryptowalut

Zen posiada opcję doładowania konta za pomocą kryptowalut jak i wypłaty (zakupu) bezpośrednio na zen kryptowalut i wypłatę ich na portfel, a to wszystko dzięki współpracy z pośrednikiem

Dostępne kryptowaluty

Za pomoca takich walut jak BTC, LTC, ETH, USDT i USDC można doładować konto ZEN jak i je wypłacić.

Bitcoin i możliwości doładowania

Wybierając BTC mamy dostępne 3 opcje doładowania. Podstawowa sieć BTC, Binance Pay, Lightning Network

Współpraca ZEN z giełdami kryptowalut

Współpraca ZEN z topowymi giełdami jak Binance, Bybit umożliwia jak i ułatwia natychmiastowe wpłaty jak i wypłaty z giełd

Jednym z kluczowych atutów ZEN jest jego współpraca z giełdami kryptowalut, takimi jak Binance i Bybit. Dzięki temu użytkownicy mogą bezpośrednio i szybko zasilać swoje konta Binance w lokalnych walutach, eliminując dodatkowe koszty przewalutowania.

Wpłaty na Giełdę Binance

Wpłaty na giełdę Bybit

Wypłaty z giełd kryptowalut za pomocą ZEN


Jak ZEN Może Ułatwić Twoje Życie?

Przedłużona Gwarancja

Korzystając z karty ZEN do zakupu elektroniki, użytkownicy mogą uzyskać przedłużoną gwarancję o dodatkowy rok bez dodatkowych kosztów. 

Natychmiastowy Cashback

Oszczędzaj na codziennych zakupach dzięki natychmiastowemu zwrotowi części środków za zakupy w sklepach partnerskich.

Dodatkowa Ochrona transakcji

Zwiększ swoje bezpieczeństwo zakupowe z ZEN.

Transakcje Kryptowalutowe

ZEN umożliwia użytkownikom płynne zarządzanie środkami pomiędzy fiat a krypto, oferując proste i szybkie transakcje w obie strony:

Wpłaty i wypłaty na giełdy kryptowalutowe

Użytkownicy mogą szybko i łatwo wpłacać i wypłacać środki z popularnych giełd kryptowalutowych, takich jak Binance czy Bybit, minimalizując koszty przewalutowania.

Zakupy i sprzedaż krypto bezpośrednio z ZEN

Możliwość doładowania konta ZEN za pomocą kryptowalut i wykorzystania fiat do zakupu kryptowalut bezpośrednio z aplikacji.

Te funkcje sprawiają, że ZEN jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób szukających nowoczesnych i bezpiecznych narzędzi finansowych, zarówno dla codziennych transakcji, jak i dla operacji związanych z kryptowalutami.

Zakup i Sprzedaż Krypto Bezpośrednio z ZEN

Łatwe doładowania ZEN za pomocą kryptowalut.

Na ten moment ZEN posiada 3 plany ! Bezpłatny i 2 premium

Plan Free – Bezpłatny

Plan Gold – 4 zł miesięcznie 

Plan Platinum – 30 zł miesiąc

Podsumowanie

ZEN to platforma, która zmienia zasady gry w świecie finansów osobistych i inwestycji kryptowalutowych. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, szerokiej gamie funkcji i współpracy z wiodącymi giełdami, ZEN jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka nowoczesnych, bezpiecznych i efektywnych narzędzi finansowych. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy po prostu szukasz lepszego sposobu na zarządzanie swoimi finansami, ZEN ma coś dla Ciebie.

🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟
Wpis, wideo, post jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi.

Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki jak i wasze komentarze i zaangażowanie pod moimi treściami pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was.

Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪


Ostatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *