marek.ebiznes@gmail.com

Zarabiaj z Aliexpress

Zarabianie w Internecie

Jak zarabiać na AliExpress bez ryzyka?

AliExpress to takie „chińskie allegro”, ale dla mnie samego lepsze a dlaczego tak jest? A dlatego bo to strona, na której możesz kupić wiele rzeczy po bardzo konkurencyjnych cenach i darmowej wysyłce na cały świat, a dodatkowo sprawdzając sprzedawcę można kupić towary naprawdę bardzo dobrej jakości. Zaczynając od typowo kobiecych ciuszków , przez męskie ubrania i bieliznę, aż po akcesoria do telefonow i gadgetow związanych z różnymi tematami a także akcesoria i dekoracje do domu.

Co jest tutaj bardzo ważne – większość produktów na AliExpress ma Free Shipping, który znaczy że dostaniemy całkowicie darmową dostawę. W Polskim Allegro w większości przypadków za taką przesyłkę dopłacamy. Na aliexpress kupując nawet 1 rzecz w wartości np 1$ dostarczą nam też za darmo. ( nie samowite, co ?)

AliExpress staje się bardzo popularny w Polsce oraz na social media. Sprawdzając samego Facebook-a możemy znaleźć całą masę grup, w których ludzie dzielą opiniami na temat towarów jak i linkami.

I tutaj jest nasza szansa na zarobek – właśnie dzięki temu, że ludzie oczekują recenzji dobrych produktów oraz linku prowadzącego do tego właśnie produktu. Zapytasz ale jak  mogę na tym zarobić? już ci wyjaśnię:

Nie musisz nic kupować i odsprzedawać z własnej kieszeni, nie musisz nic inwestować żadnych pieniędzy – jest to więc zarabianie w pełni bezpieczne, bez wkładu własnego i ryzyka. Co musisz mieć? Znajomych lub grupę, blog, stronę internetową gdzie się właśnie podzielisz takim linkiem.

Cała tajemnica tkwi w tak zwanych reflinkach.

Reflink ( to link polecający) to prawie wyglądający normalnie link do produktu czy kategorii produktów na AliExpress, którą będziesz chcieć pokazać szerszej publiczności. Prawie, ponieważ prowadzi do tej samej strony docelowej, ale nieco inną ścieżką, której niekoniecznie wszyscy muszą zauważyć – jeśli taka osoba nawet nie wie, czym są reflinki – nawet nie zauważy że tutaj są jakiekolwiek różnice.

Jak to działa?

Ty zarabiasz, ale nikt inny nie traci. Po prostu za część zakupów poczynionych przez twój reflink ty dostaniesz zwrot tak zwany CashBack. Na chwilę obecną jest to ok 3-10%, które możesz zarobić, gdy tylko będziesz udostępniać trafne propozycje kupna albo trafisz na dobrą grupę docelową.

Jak możesz zacząć zarabiać z Aliexpress?

Zarejestrować się, klikając tutaj.

Wybueramy – WEBMASTER 

Później wystarczy tylko stworzyć jeden z reflinków – wchodzimy w zakładkę Tools, a tam już znajdziemy całe mnóstwo łatwych w obsłudze narzędzi do promowania. Wchodzisz w Affiliate link (boczne menu) i zaczynamy tworzyć.

Dla przykładu pokażę jak stworzyć reflink z uchwytem samochodowym.

link podstawowy wygląda tak: https://pl.aliexpress.com/item/Ugreen-Universal-car-phone-holder-air-vent-monut-GPS-stand-360-adjustable-mobile-phone-holder-for/32626150303.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.KZjEFl

jako pierwszy krok powinniśmy wypełnić pole z nazwą naszego produktu (nazwa nie ma znaczenia, jest tylko dla naszej orientacji) Ważne tutaj jest pole linku do Aliexpress:

Klikam Create Affiliate Link i mój gotowy link pojawia się nieco niżej na stronie:

Wystarczy teraz, że klikę środkową ikonkę, „spinacz”, a wyskoczy okienko z z gotowym do reflinkiem i gotowe.

Link jest gotowy – możemy go skopiować i i zacząć używać do reklamowania. Jeśli zależy ci aby był krótszy – wystarczy klikąć na Shorten, wtedy link zostanie skrócony.

No i mamy później 3 opcje linków do wyboru. Mój reflink wygląda tak: http://ali.pub/1xm8ow

Znaczącej różnicy nie widać, ale jeśli kupisz sobie produkt, wchodząc z tego drugiego, my dostaniemy część twoich wydatków – w nagrodę, że ci go poleciłem.

Tymczasem chodźmy dalej.

Twoich potencjalnych kupujących możesz przez taki reflink skierować na przykład na stronę konkretnego produktu, stronę kategorii produktów – jeśli znajdziesz coś fajnego, po prostu kopiujesz link do tego i wedle instrukcji powyżej, zamieniasz go na reflink – a nawet na samą stronę do rejestracji do omawianego właśnie programu – taki wyjątkowy link tworzy się przez zakładkę Tools>Attracting referrals.

Za twojego poleconego „webmastera„, czyli kolejną osobę polecającą AliExpress, która będzie to robić, zarejestrowawszy się wcześniej przez twój link polecający taki jak ten powyżej, dostaniesz 5% jej łącznych przychodów. Jeśli więc sam nie jesteś fanem polecania, ale znasz osobę, która świetnie by się do tego nadawała, nic nie stoi na przeszkodzie, by się zarejestrować, a potem skierować ją do rejestracji ze swojego reflinka – w ten sposób dostaniesz 5% tego, co tej uda się zdobyć – i będzie to najprzyjemniejszy zarobek świata.

A jeśli kompletnie nie będziesz chiał sam polecać, warto spojrzeć też na tak zwany cashback, czyli zwrot części środków (obecnie do 15%), jakie wydajesz ty sam na AliExpressie. Zawsze parę procent w kieszeni. Bezpośredni link do cashbacku – tutaj.

Czy słyszałeś już o marcowym #4MeetUp?

To wydarzenie, na którym nie może zabraknąć i ciebie!

Pierwszy tegoroczny Event wypada już 21 marca 2020.

Wydarzenie odbędzie się w Hotel Skansen Conference& Spa

Będzie to całodniowe szkolenie! Obiad, wspólna kolacja wraz z afterparty!

Chcesz więcej informacji skontaktuj się zemną

Hej! Sprawdzałeś już najnowsze wpisy na moim blogu?

Sprawdź je już teraz klikając przycisk

»Translate »