marek.ebiznes@gmail.com

CryptoSalvation – Emerytura w Kryptowalutach

Zarabianie w Internecie

CryptoSalvation

Jest to nic innego jak moje prywatne i systematyczne oszczędzanie części środków w kryptowaltach. Prowadze też grupę jak i bloga na Facebooku zapraszam do grupy oraz do śledzenia moich cotygodniowy zakupów:

Grupa: https://www.facebook.com/groups/cryptosalvation/

Blog znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/cryptosalvation/

400 tysięcy złotych w 3 lata? Jak to możliwe?
zobacz film
https://youtu.be/TkMZ3g2jkw8

Inwestując swoje środki w ten sposób, podchodzę do tego długoterminowo oraz chcę pokazać, że nie musimy wcale posiadać dużej wiedzy w tej dziedzinie, uczyć się spekulacji oraz nie musimy dużo inwestować, aby mieć możliwość zgłębiania wiedzy i zarobienia na tym rynku.

Szukałem rozwiązania i po dłuższej obserwacji, jak i przekopania internetu stwierdziłem, że w miarę dobrą strategią poza tym, że ja sobie kupuje dalej większe ilości w inny sposób. Będzie kupowanie z możliwością uśredniania ceny.

Najważniejsze aspekty tego projektu to podejście, systematyka, jak i strategia działania. Myślę, że każdy z nas jest w stanie zorganizować sobie wolne środki każdego miesiąca, może to być 100/200/500 PLN lub odpowiednio w innej walucie, w której zarabiasz.

Zastanawiałem się, jak komuś, kto się kompletnie nie zna na kryptowaltach, wytłumaczyć co to jest wykres i cena. Stwierdziłem, że po prostu zrobię sobie eksperyment oraz że będę sobie kupował kryptowaluty, raz w tygodniu po takich cenach, w jakich są w danym momencie, szukałem też dnia, który może być najlepszy, ale tu już nie ma to większego znaczenia, ja kupowałem w piątek, sobotę, niedziele a teraz robie to w poniedziałek.

Myślałem też jak to rozegrać strategicznie, co do kwoty stwierdziłem, że chce w ten sposób w roku 2019-2020 włożyć/oszczędzić 6-7k€ jest to taka kwota, o którą nie będę płakał, jeśli cos pójdzie nie tak z rynkiem kryptowalut. Chociaż ja sam wierzę w to bardzo mocno i czuję, że to dopiero początek oraz jesteśmy w dobrym miejscu, jeśli chodzi o kryptowalty, to rynek jest zmienny i zawsze coś może nas zaskoczyć.

Tak więc podzieliłem tę kwotę 7000€ na 52 tygodnie roku i mogę włożyć od 100-130€ co tydzień. Następnie wybrałem sobie miejsce, gdzie i jakie waluty, chcę kupować systematycznie każdego tygodnia. Następnie tę kwotę podzieliłem tak, bym mógł zakupić każdej z walut po min 10€  – i tak też robie. Kupuję od 10 do 13 walut.

Najłatwiej tobie będzie zacząć, jeśli założysz konto na z tych platformach:

Ja robie zakupy na kantorze, który jest w Austrii, można też robić na giełdach, które są dostępne w PL.

BitPanda-Tutaj kupuję za euro, głównie dlatego, że jest mi tak wygodniej i kantor ten umożliwia mi zakup odraz z karty debetowej. Konto można założyć tutaj-załóż konto. Więcej o tym kantorze można przeczytać tutaj na moim blogu  Bitpanda – opis

Bitbay-Giełda z dużym wyborem kryptowalut gdzie można robić zakupy za PLN. Konto można założyć tutaj — załóż konto Bitbay

Miejsca, gdzie ja jeszcze kupuje kryptowaluty, znajdziesz tutaj: https://marekporwol.pl/gdzie-kupic-kryptowaluty/

Jeśli chodzi o projekty, które kupuję ja, to są to obecnie:

BTC, LTC, ETH, DASH, RIPPLE (XRP), STELLAR LUMEN (XLM), ZRX (0x), IOTA, TEZOS, CARDANO (ADA), COSMOS (ATOM), PANTOS – Token kantoru gdzie kupuję.

W 2021 roku doszło kilka projektów które kupuje i moje zakupy opierają się o te pozycje niżej:

Zawsze kupuje za tę samą kwotę oraz te same kryptowaluty i jak widać, po kilkudziesięciu tygodniach wygląda całkiem fajnie. Jak będzie za

Inna strategią jest kupowanie walut co tydzień za większą kwotę, czyli np całe 120€ w jedną z nich, ale kupujesz właśnie tą, która ma największy spadek danego dnia. A za tydzień znowu patrzysz na wykresy i kupujesz tą, która ma największy spadek.

Jeśli masz, jakiekolwiek pytania zapraszam do kontaktu i odwiedzenia blogu, jak i grupy.

Update 03.02.2021

Parę nowoych pozycji które dołożyłem do portfolio

Ja systematycznie od listopada 2018 to już wiecie, kupuje na bitpandzie kryptowaluty najpierw co tydzień obecnie robie to raz w miesiącu, nie patrząc na ceny, bo sobie wymyśliłem, że będe wrzucał sobie takie lużne sianko i min 500 zł miesięcznie. Dziś moje portfolio pokazuje 250% zysku. Jednak zamierzam kupować dalej przez kilka lat. Do tego dorzuciłem też akcje.

Sama Bitpanda ma wiele fajnych rozwiązań można u nich kupić metale, oraz stworzyli indexy kryptowalutowe coś na wymiar wig20, gdzie znajduje się 20 najpopularniejszych kryptowalut.

————————————–

Pamiętaj! : Blog, Fanpage, Video oraz materiały, które znajdujesz, jak i treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy wreszcie biznes online lub kryptowaluty nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam.

Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam z większym lub mniejszym sukcesem finansowym.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty, bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.