marek.ebiznes@gmail.com

Kriptomat – Bonus za pierwszy zakup

Zarabianie w Internecie

Kriptomat – Bonus za pierwszy zakup

10€ Bonusu za zakup krypto za kwotę minimum 100€

Po wsparcie, więcej informacji wpadaj na telegram

Jeśli chcesz skorzystać, to spieszyłbym się! Ponieważ pula nagród, środków bonusowych jest ograniczona i promocja może się zakończyć, zmienić w każdej chwili

Jak odebrać bonus?

Zakładasz konto

https://kriptomat.io/ref/join?referral=22y24u3x

Weryfikujesz

Wpłacasz depozyt FIAT poprzez SEPA np. Euro z Revoluta bez opłat

Robisz transakcje wymiany, kupujesz np. za to Euro USDT

Trzymasz krypto na kantorze kriptomat min. 30 dni

Po tym czasie zgarniasz bonus – 10€ w BTC

Zamieniasz na Euro i wypłacasz, aczkolwiek ja takie DARMOWE BTC zbieram sobie i nie sprzedaję

Jak działa program poleceń?

Dzięki programowi poleceń Kriptomat, możesz zdobywać nagrody w formie Bitcoina zapraszając przyjaciół, znajomych, członków rodziny i użytkowników mediów społecznościowych, aby dołączyli do Kriptomat.

Wystarczy, że wyślesz lub opublikujesz swój link polecający. Kiedy nowy użytkownik otworzy konto i dokona transakcji zakupu o wartości co najmniej 100 EUR, oboje otrzymacie kwoty nagród określone na stronie poleceń

Jak zaprosić znajomych?

  1. Zaloguj się na swoje konto i przejdź do strony Zaproś znajomych.
  2. Możesz tam znaleźć i skopiować swój link polecający lub udostępnić go za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Linkedin lub wiadomości e-mail.
  3. Skopiuj swój link polecający i wyślij go do swoich znajomych. Bardzo ważne jest, aby zarejestrowali się przy użyciu Twojego linku polecającego. Jeśli użyją innego linku, Twoje konto nie zostanie zasilone poleceniem.
  4. Gdy znajomy zarejestruje się za pomocą Twojego linku polecającego i dokona zakupu kryptowalut o wartości co najmniej 100 EUR, zarówno Ty, jak i on otrzymacie kwoty nagród określone na stronie poleceń.

Gdzie mogę znaleźć swój link polecający?

Po zalogowaniu się do Kriptomat, możesz znaleźć swój link polecający w dwóch miejscach:

  • W sekcji „Portfele” po prawej stronie ekranu.
  • Jeśli klikniesz sekcję „Zaproś znajomego”, tam również znajdziesz swój kod polecający.

Kiedy i gdzie otrzymam nagrody?

Gdy Twój znajomy dokona wpłaty SEPA, a następnie przeprowadzi transakcję kupna kryptowalut o wartości co najmniej €100, lub dokona bezpośredniego zakupu kryptowalut o wartości €100 za pomocą karty bankowej i przechowa je przez 30 dni, Kriptomat przeleje nagrodę określoną na stronie poleceń.

Pamiętaj, że aby otrzymać nagrodę za polecenie, musisz także kupić i przechować kryptowaluty o wartości co najmniej €100 przez 30 dni.

Czy to wszystko?

Chcemy mieć pewność, że masz wszystkie informacje potrzebne do wzięcia udziału w programie poleceń, więc prosimy o zapoznanie się z pełnym regulaminem.

Jeśli Twój znajomy nie spełni warunków związanych z programem poleceń poprzez dokonanie kwalifikującego się zakupu w ciągu 30 dni od rejestracji ani on, ani Ty nie otrzymacie nagrody za polecenie.

Możesz jednak nadal używać swojego linku polecającego, polecając Kriptomat innym przyjaciołom i członkom rodziny.

Tak naprawdę, możesz podzielić się swoim linkiem z dowolną liczbą znajomych! 🤩

Kto określa wartość nagrody, którą otrzymają moi znajomi?

Standardowy link polecający dzieli nagrodę na 2 równe części, czyli Ty otrzymasz 10€ oraz znajomy, którego zaprosiłeś także otrzyma 10€ jeśli spełni warunki.

Masz też opcję dostosowania swojego kodu:

Kiedy tworzysz link polecający, możesz dostosować jego dystrybucję. Możesz na przykład utworzyć link, który nagradza Twojego znajomego BTC o wartości 15 EUR, a Ciebie nagradza BTC o wartości 5 EUR – lub vice versa!

Wyjątkowe kody dla wyjątkowych osób! Możesz stworzyć do 5 różnych linków polecających, z których każdy będzie miał określony przez Ciebie podział nagród.

Nie chcesz udostępniać linku? Twoi znajomi mogą po prostu wprowadzić Twój krótki kod podczas rejestracji i wszystko będzie działać tak samo. Znajdziesz swój krótki kod na stronie zaproś znajomych.

Gdzie mogę zobaczyć zaproszonych przeze mnie znajomych i ich status?

Możesz zobaczyć wszystkich poleconych znajomych i statystyki prowizji na stronie zaproś znajomych. Dane są aktualizowane przez całą dobę.

UWAGA: Aby skorzystać z programu poleceń musisz być zweryfikowanym użytkownikiem naszego serwisu!

Kriptomat – ważne wskazówki

Po otrzymaniu bonusu, środki będziecie mogli wypłacić w formie tradycyjnej waluty przelewem SEPA lub przesłać na inny portfel jako kryptowalutę.

Prowadzenie konta w Kriptomat, a także wpłaty oraz wypłaty SEPA są darmowe. Więcej na temat opłat oraz limitów transakcyjnych znajdziecie na dedykowanej podstronie Kriptomat.

Q&A

Czy można wpłacić krypto i zamienić na inne, aby odebrać bonus?

Nie, wpłata powinna być wykonana z rachunku bankowego za pomocą przelewu lub kartą.

Hej, skorzystałem z Twojego linka do kriptomat i chciałbym teraz polecić swój link znajomemu, czy mogę tę równowartość 100euro w postaci LTC przelać z mojego portfela kriptomat na jego nowe konto? Czy musi on zasilić je przelewem fiat?

Nie, Wpłata musi być zrobiona z banku albo kartą właściciela rachunku.

Co i jak?

Jak działa program polecający Kriptomat?

Program poleceń Kriptomat to najłatwiejszy sposób na zarabianie Bitcoinów. Pozwala zarobić 10 EUR wartości Bitcoin za każdego zaproszonego znajomego. Wyślij swój link polecający swoim znajomym. Kiedy otwierają konto i weryfikują tożsamość, dokonują wpłaty SEPA lub używają karty kredytowej i dokonują transakcji kup lub sprzedaj o wartości co najmniej 100 EUR, zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzyma Bitcoin o wartości 10 EUR na saldo Twojego konta Kriptomat!

Warunki promocji

https://help.kriptomat.io/pl/articles/2171564-program-polecen-kriptomat

Dzięki naszej nowej obsłudze wielu sieci (multiple-network) możesz stworzyć wiele portfeli dla wybranych kryptowalut. Wybierz ten, który jest najtańszy lub najwygodniejszy do wysyłania i otrzymywania kryptowalut dla poszczególnych przypadków.

Oto co nasz zespół wprowadził do tej pory w ramach usługi multi-network:

*Protokół natywny to oryginalny protokół danej waluty. Nie masz pewności, jaki jest natywny protokół dla konkretnej waluty? Nie krępuj się skontaktować z naszym zespołem ds. obsługi klienta.😊 W naszej obszernej bazie wiedzy znajdziesz instrukcje dotyczące wysyłania i otrzymywania kryptowalut za pomocą tej nowej ekscytującej funkcji.

Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *