marek.ebiznes@gmail.com

Kriptomat – Bonus za pierwszy zakup

Zarabianie w Internecie

Kriptomat – Bonus za pierwszy zakup

20€ Bonusu za zakup krypto za kwotę minimum 100€

Po wsparcie, więcej informacji wpadaj na telegram

Jeśli chcesz skorzystać, to spieszyłbym się! Ponieważ pula nagród, środków bonusowych jest ograniczona i promocja może się zakończyć, zmienić w każdej chwili

🧩Zakładasz konto

https://kriptomat.io/ref/join?referral=0169e371807a273afda1147225d4f0edf985c486

🧩Weryfikujesz

🧩 Wpłacasz depozyt FIAT poprzez SEPA np. Euro z Revoluta bez opłat

🧩 Robisz transakcje wymiany, kupujesz np. za to Euro USDT

🧩 Trzymasz krypto na kantorze kriptomat min. 30 dni

🧩 Po tym czasie zgarniasz bonus – 20€ w BTC

🧩 Zamieniasz na Euro i wypłacasz, aczkolwiek ja takie DARMOWE BTC zbieram sobie i nie sprzedaję

Kriptomat – ważne wskazówki

Po otrzymaniu bonusu, środki będziecie mogli wypłacić w formie tradycyjnej waluty przelewem SEPA lub przesłać na inny portfel jako kryptowalutę.

Prowadzenie konta w Kriptomat, a także wpłaty oraz wypłaty SEPA są darmowe. Więcej na temat opłat oraz limitów transakcyjnych znajdziecie na dedykowanej podstronie Kriptomat.Q&A

Czy można wpłacić krypto i zamienić na inne, aby odebrać bonus?

Nie, wpłata powinna być wykonana z rachunku bankowego za pomocą przelewu lub kartą.

Hej, skorzystałem z Twojego linka do kriptomat i chciałbym teraz polecić swój link znajomemu, czy mogę tę równowartość 100euro w postaci LTC przelać z mojego portfela kriptomat na jego nowe konto? Czy musi on zasilić je przelewem fiat?

Nie, Wpłata musi być zrobiona z banku albo kartą właściciela rachunku.

Co i jak?

Jak działa program polecający Kriptomat?

Program poleceń Kriptomat to najłatwiejszy sposób na zarabianie Bitcoinów. Pozwala zarobić 20 EUR wartości Bitcoin za każdego zaproszonego znajomego. Wyślij swój link polecający swoim znajomym. Kiedy otwierają konto i weryfikują tożsamość, dokonują wpłaty SEPA lub używają karty kredytowej i dokonują transakcji kup lub sprzedaj o wartości co najmniej 100 EUR, zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzyma Bitcoin o wartości 20 EUR na saldo Twojego konta Kriptomat!

Warunki promocji

https://help.kriptomat.io/pl/articles/2171564-program-polecen-kriptomat

Dzięki naszej nowej obsłudze wielu sieci (multiple-network) możesz stworzyć wiele portfeli dla wybranych kryptowalut. Wybierz ten, który jest najtańszy lub najwygodniejszy do wysyłania i otrzymywania kryptowalut dla poszczególnych przypadków.

Oto co nasz zespół wprowadził do tej pory w ramach usługi multi-network:

*Protokół natywny to oryginalny protokół danej waluty. Nie masz pewności, jaki jest natywny protokół dla konkretnej waluty? Nie krępuj się skontaktować z naszym zespołem ds. obsługi klienta.😊 W naszej obszernej bazie wiedzy znajdziesz instrukcje dotyczące wysyłania i otrzymywania kryptowalut za pomocą tej nowej ekscytującej funkcji.

Wsparcie mojej pracy

Wesprzeć mnie możesz tutaj

DobraKawa

Dziś wpadł mi pomysł, wiele osób pyta się mnie jak mogą się mi odwdzięczyć za moją pracę, niektóre w ramach wdzięczności wrzucają mi czasem 10% od zysku i to szanuję 🙂

Dziękuję też każdemu z osobna jak i wam wszystkim za to że czytacie mojego bloga oraz oglądacie filmy które dodaje na YT 😊 jest to dla mnie mega motywujące.

Dziękuje też, że korzystacie z moich linków referencyjnych i promocji które udostępniam.

Zależy mi aby ruszyć markę kawy „Dobra Kawa” więc wpadłem na pomysł 😃

Jeśli zarobiłeś dzięki moim wskazówką i chciałbyś podziękować za moją pracę, zamów po prostu sobie, albo komuś w prezencie kawę i podziel się opinią 🙂

Możesz to zrobić na stronie https://poprostudobrakawa.pl/

🧩 Pamiętaj! Tam jest pole na kod rabatowy.

Otrzymasz 10% zniżki z kodem: HAJSOHOLICY – https://youtu.be/-iBwFm2xKKo


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.