marek.ebiznes@gmail.com

Trading212 – Bonusowa Akcja

Zarabianie w Internecie

Trading212 – Bonusowa Akcja

Wróciła promocja, jednak tylko te kraje są bonusowane.

Wybrane kraje” oznaczają listę różnych krajów, która od czasu do czasu i bez wcześniejszego powiadomienia podlega zmianom. Na liście aktualnie znajdują się następujące kraje: Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Holandia, Austria, Luksemburg, Lichtenstein, Włochy, Norwegia, Szwecja, Dania, Finlandia, Islandia;

Każda osoba, zarówno aktywny, jak i potencjalny klient, (tzn. Polecający lub Polecony), który zamieszkuje w jednym z Wybranych krajów, może uczestniczyć w niniejszej Kampanii i zdobyć Akcję w nagrodę, jeśli spełnia wymagania określone w tych Warunkach.

Akcje w nagrodę są losowo wybierane i unikatowe dla każdego Uczestnika z ceną maksymalnie 100 EUR (która pojawi się w domyślnej walucie konta Uczestnika). W rzadkich przypadkach, kiedy doświadczamy trudności w dostarczeniu Uczestnikom instrumentu finansowego opartego na akcjach jako Akcji w nagrodę, zastrzegamy sobie prawo do przekazania Uczestnikom zamiast takiego instrumentu wartości pieniężnej, która zostanie zaksięgowana w postaci gotówki na koncie Uczestnika w naszym serwisie. Przy czym wartość pieniężna zostanie ustalona w dniu przekazania nagrody.

Niniejsza Kampania będzie aktywna w następującym okresie: od 17/09/2021 godz. 00:00 GMT do 22/10/2021 godz. 00:00 GMT „Okres kampanii”

Niniejsza Kampania jest ograniczona do pierwszych dwudziestu (20) Poleconych na każdego Polecającego, którzy zostali aktywnymi klientami upoważnionymi do otrzymania Akcji w nagrodę. W przypadku gdy Polecający przekroczy ten próg, może nadal udostępniać link promocyjny, jednak tylko Poleceni będą upoważnieni do otrzymania Akcji w nagrodę. Każdy Polecający, który przekroczy powyższy próg, ale chce nadal być wynagradzany za swoją aktywność promocyjną, może zostać Partnerem Trading 212, po uzyskaniu naszej zgody. Więcej informacji na ten temat pojawi się w nadchodzących tygodniach.

Chcesz otrzymać bezpłatną akcję o wartości nawet ‎100 €?

Załóż konto Trading 212 Invest i użyj kodu promocyjnego:

FMABPFUF

Każdy z nas otrzyma bezpłatną akcję!

Pobierz aplikację, korzystając z tego linku: https://geni.us/Trading212

Kroki do podjęcia

W celu otrzymania przez Ciebie i Twojego znajomego Akcji w nagrodę musisz najpierw udostępnić mu link promocyjny. Gdy znajomy wejdzie na naszą stronę internetową za pośrednictwem linku promocyjnego, musi zarejestrować konto w naszym serwisie. Po przesłaniu formularza rejestracyjnego znajomy jest uważany za Poleconego. Następnie Twój znajomy, teraz Polecony, musi również:

  • – przesłać formularz rejestracyjny konta Trading 212 po raz pierwszy;
  • – zostać przyjęty i zweryfikowany przez nas zgodnie z naszymi wymaganiami dotyczącymi przyjmowania nowych klientów;
  • – wpłacić kwotę równą lub większą niż minimum ustalone w naszych Warunkach handlu(„Minimalna wpłata”).

Jeśli link promocyjny nie zadziałał lub znajomy zarejestrował się, nie korzystając z linku promocyjnego — nic straconego! Znajomy może podać Twój identyfikator Polecającego w aplikacji (lub na platformie) bezpośrednio po otwarciu swojego konta jako alternatywny sposób wzięcia udziału w Kampanii.

Należy pamiętać, że jeśli jakikolwiek Uczestnik nie spełnia (lub spełnia tylko częściowo) jakiegoś wymagania określonego w niniejszych Warunkach, nie będzie upoważniony do otrzymania jakiejkolwiek Akcji w nagrodę.

Alokacja nagrody

Otrzymasz Akcję w nagrodę w ciągu 3 (trzech) dni roboczych po wykonaniu wyżej opisanych kroków i spełnieniu wszystkich wymogów. Okres ten może zostać wydłużony według naszego uznania w przypadku problemów technicznych lub innych. Jeśli masz u nas zarówno konto Invest, jak i ISA, Akcja w nagrodę zostanie przypisana do konta, na którym najpierw dokonano wpłaty. 

Możesz odrzucić alokację Akcji w nagrodę w ciągu 24 godzin od jej otrzymania, kontaktując się z nami na stronie https://helpcentre.trading212.com/hc/en-us/requests/new. Uczestnik nie jest uprawniony do otrzymania nowej Akcji w nagrodę zamiast odrzuconej.

Wszyscy Poleceni otrzymują Akcję w nagrodę po założeniu u nas konta i wpłaceniu kwoty Minimalnej wpłaty. W przypadkach gdy Polecony ma u nas zarówno konto Invest, jak i ISA i uczestniczy, rejestrując się za pośrednictwem linku promocyjnego, Akcja w nagrodę zostanie przypisana do konta, na którym najpierw dokonano wpłaty. Jeśli Polecony uczestniczy, korzystając z identyfikatora Polecającego, Akcja w nagrodę zostanie przypisana do konta, na którym podano identyfikator Polecającego, niezależnie od tego, gdzie najpierw dokonano wpłaty.

Wartość pieniężna Akcji w nagrodę podlega 30-dniowemu okresowi zawieszenia wypłaty (jej wypłacenie nie będzie możliwe w tym okresie), co dotyczy każdej Akcji w nagrodę z osobna („Blokada”). Blokada w żaden sposób nie wpływa na inne aktywa, które może posiadać Uczestnik. W przypadku sprzedaży przez Uczestnika Akcji w nagrodę ze stratą (za mniej niż wynosiła jej wartość w momencie alokacji) Blokadzie podlegają tylko środki uzyskane ze sprzedaży. W przypadku otrzymania przez Uczestnika wartości pieniężnej Akcji w nagrodę, także ta kwota będzie podlegać Blokadzie.

Platforma jest dostępna do użytku 24/7. Jednak rynki dla różnych klas aktywów są otwarte w różnych momentach, więc istnieje efekt domina dla możliwości handlu niektórymi instrumentami finansowymi w określonym czasie. Należy to rozpatrywać dla poszczególnych aktywów.

Wstęp do opodatkowania inwestycji zagranicznych znajdzie kolega tutaj: https://www.sii.org.pl/6561/podatek-gieldowy/wszystko-o-podatku-gieldowym.html na 212 można spróbować swoich sił na wersji demo, gdzie oczywiście nie ma zysków/strat i nie ma czego rozliczać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *