marek.ebiznes@gmail.com

NBA TOP SHOT – Karty NFT do zgarnięcia

Zarabianie w Internecie

NBA TOP SHOT – Karty NFT do zgarnięcia

——-

NBA #TopShot

Przypominam że opcja ciągle aktywna 🙂

15$ bonusu + NFT warte od 5$ do 200$ + 15$ za polecenie

Ja dostałem łącznie 21$ w 4 NFT + 15$ bonusu na kolejne zakupy 🔥

 1. Wejdź w link: https://nbatopshot.com/api/referrals/auth0|6291f57961c4720069559a30
 2. Kup paczkę startową za 9$ (jak wyskoczy Ci okienko przy rejestracji)
 3. Weryfikacja KYC – w opcjach verify ID
 4. W tym momencie wpada Ci bonus 15$, za który znowu możesz zakupić sobie NFT 🙂

Wartość swoich NFT możesz sprawdzić tutaj: https://nbatopshot.com/topshot-score

ℹ️ Otrzymane NFT możesz od razu wystawić na sprzedaż, a pieniądze wypłacić.

Ps. Czasami link zaproszeniowy nie działa i wtedy działa na sieci komórkowej.\

Czym jest NBA Top Shot?

NBA Top Shot to rynek NFT, na którym fani sportu mogą kupować, sprzedawać i wymieniać wideoklipy o koszykówce. Uruchomiony w 2020 r. NBA Top Shot to partnerstwo między NBA i Dapper Labs, twórcami CryptoKitties. Znani inwestorzy to legendy NBA Michael Jordan, Kevin Durrant i Klay Thompson.


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

2 komentarze

 1. Artur pisze:

  Parę rzeczy do dodania. No więc wydajemy $9 żeby dostać kolejne $15 za, które to znowu wydajemy na NFTka. Wszystko fajnie do tej pory, jesteśmy do przodu. Mamy swoje NFTki, ich wartość rośnie, sprzedajemyu i chcemy wypłacić hajs na konto i tutaj bum, $25 opłaty za przelew. I kwota minimalna wypłaty $30. I tak lepsze niż granie w totolotka aczkolwiek trzeba być świadomym. Pamiętam dawno temu jak wpłaciłem $1000 na yield.app, kupiłem ich token, jego cena zaczęła spadać na łeb na szyję, reszta kasy jako stable robiła nędzny procent. Po niedługim czasie chciałem zakończyć zabawę, sru $50 za wypłatę środków. Kutafony. Tu w NBA przynamjniej jest to napisane od razu, zanim się doda konto bankowe 🙂 pzdr

  • Marek pisze:

   Masz rację, trzeba na wszystko zwracać uwagę, dlatego czasem zabawa trwa troche dłużej aby wypłacić co swoje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *