marek.ebiznes@gmail.com

Bankier Systempartnerski – Zarabiaj bez inwestycji dzięki afilacji

Zarabianie w Internecie

System partnerski to?

System Partnerski to program, w którym zarabiasz, promując na swoich stronach produkty naszych reklamodawców!

Wystarczy, że się zarejestrujesz i już po kilku minutach jesteś współpracującym z siecią afilacyjną wydawcą, czyli pełnoprawnym uczestnikiem Programu.

Wszystkie swoje działania wykonujesz za pomocą komputera i Internetu. Otrzymasz od sieci partnerskiej gotowy serwis tj. funkcjonalne narzędzie z bogatą ofertą produktów. Możesz je dowolnie skonfigurować według własnych upodobań, pomysłów i potrzeb (patrz „Narzędzia” poniżej) i promować je w sieci (umieszczając link na własnej stronie lub wykorzystując do tego własną domenę), wśród swoich klientów, znajomych, rodziny.

Twoja rola ogranicza się do umieszczenia oferowanych przez sieć reklam (gotowy serwis, kody javascript, kreacje reklamowe, XML) na własnych stronach internetowych. Klient, który za pośrednictwem Twojej strony wyśle wniosek, zostanie obsłużony przez wybraną instytucję.

Jeżeli na podstawie wysłanego wniosku uruchomi się np. produkt finansowy i serwis otrzyma potwierdzenie tego faktu ze strony reklamodawcy (banku), wtedy wypłaci Ci wynagrodzenie!

W zależności od oferty i modelu wynagradzania możesz także otrzymać wynagrodzenie za samo wysłanie formularza wniosku tzw. Leada – wtedy nie ma znaczenia czy produkt, o którego otwarcie wnioskowano, faktycznie się uruchomi. Szczegóły dotyczące sposobu i modelu wynagradzania precyzuje Tabela wynagrodzeń, jaka jest w Twoim indywidualnym panelu niezwłocznie po zarejestrowaniu się w naszym Programie. 

Zapraszam do współpracy, potrzebujesz informacji ? Skontaktuj się zemną poprzez formularz kontaktowy TUTAJ