marek.ebiznes@gmail.com

WhitePress – Zarabiaj na Mediach Społecznościowych – Instagram, FB, YT, Influencer, Blogger

Zarabianie w Internecie

 

Co to jest Whitepress?

Jest to platforma, która łączy blogerów i vlogerów z reklamodawcami. Reklamodawcy mogą wygodnie wyszukać influencerów, zlecić im działania i rozliczyć się po zaakceptowaniu prac. Komunikacja pomiędzy stronami jest formalna, ale elastyczna.”

Możesz zarabiać  jeśli masz swój: kanał na Youtube, Instagram, Blog czy Snapchat. Wystarczy założyć konto i wystawić swoje ogłoszenie.  Na WP można spotkać wielu znanych Youtuberów.

Załóż konto

Używasz Instagrama, ale nie wiesz jak na nim zarabiać współpracując ze znanymi markami?
Zastanawiasz się jak to robią inni, że otrzymują wynagrodzenie lub ciekawe rzeczy od różnych firm w zamian za posty na IG? W prosty sposób. Działają w programach partnerskich jak ten. Sam Instagram nie płaci, ale jest narzędziem do zbudowania zasięgu, który w prosty sposób możemy wykorzystać.

 

Zarabiaj z WhitePress – program partnerski za polecanie tej możliwości.

Prowizja – sprzedaż klientów (5%)

Każdy klient, który kliknie w poniższy link i dokona rejestracji (do 30 dni) zostanie przypisany do Twojego programu partnerskiego. Od każdych realnie wydanych 100 zł brutto przez klienta na publikacje otrzymasz 5 zł brutto (5% prowizji). Prowizja naliczana jest przez 5 lat!

Prowizja – dodanie influencera (20 zł)

Każdy influencer który kliknie w poniższy link i dokona rejestracji (do 30 dni) zostanie przypisany do Twojego programu partnerskiego. Płacimy za polecenie blogera, youtubera bądź innego twórcę social media. Po pozytywnym procesie weryfikacji na Twoje konto wpłynie 20 zł netto.

Zarejestruj się i zacznij zarabiać.