marek.ebiznes@gmail.com

Crypto.com – kupuj, wymieniaj i płać kryptowalutami

Zarabianie w Internecie

Crypto.com – kupuj, wymieniaj i płać kryptowalutami

Crypto.com – Kantor, giełda i karta VISA do wymiany Fiat- Krypto i wiele więcej

Spełnij warunki i otrzymaj w prezencie 50$ od kantoru kryptowalut! 

Pamiętaj aby podać PROMO CODE:

uaf33evc5t

Kto z was pamięta tę promocję? 

Zgarnialiśmy 50$ za rejestracje i mnóstwo ludzi dzięki temu zarobiło niemałe pieniądze! Możesz ciągle z tej promocji skorzystać! 

Obserwuję w sieci to karty od Crypto już są rozsyłane na Europę i to bardzo fajna wiadomość, bo ja na nią trochę już czekam 🙂

Ludzie się nimi chwalą w internecie na forach jak i grupach FB, co jest dobrą oznaką mocnej i fajnej społeczności.

Zapraszam na grupę wsparcia na FB: https://www.facebook.com/groups/297135035016364

Powstał też oficjalny Polsko – języczny kanał na TELEGRAMIE. https://t.me/Cryptocom_PL

Odświeżam tę promocję dlaczego?

Ponieważ ona ciągle trwa na tych zasadach, które zostały zmienione od czasu jak ta pierwsza się zakończyła. Czyli każdy, kto spełni warunki, otrzyma 50 $ – warunki nie są jakieś mega trudne.

Promocja skierowana jest dla wszystkich chętnych, którzy chcą zgarnąć 50$ dla tych co są fascynatami używania kryptowalut do płatności w życiu codziennym, a także dla tych, którzy chętnie korzystają z bonusów!

Warunkiem zamrożenie w aplikacji 1000 CRO ~ 170$ Cena z dnia 18.08.2020 na okres 6 miesięcy. (180dni) i zamówienie karty RUBY. Karta daje fajne możliwości jak np. Cashback czy refund za zakup Spotify o tym wszystkim niżej, ale najpierw o promocji, z której moim zdaniem warto skorzystać

Moje zamrożone kryptowaluty jeszcze wtedy 50 MCO, bo wcześniej to je należało zamrozić, już dawno wyrobiły ten czas, Ja mroziłem je 3 marca 2019 i wtedy zapłaciłem za nie 132,85$ z fee.

Obecnie nie ma FEE na zakup karta poprzez aplikację mobilną. Jak by nie spojrzeć, ich cena wzrosła o około 100% od tamtego czasu i waluta ciągle zyskuje na popularności.

Moje CRO zostawiłem w stakingu dlatego, że zamówiłem kartę RUBY i warunkiem posiadania karty pełnych benefitów przypisanych dla karty RUBY jest to, że stakujemy te CRO.

Link do rejestracji na kantorze CRYPTO, który umożliwia odebranie bonusowego 50$

https://platinum.crypto.com/r/uaf33evc5t  

Kantor tej firmy dział całkiem podobnie jak inne konkurencyjne, jest zrobiony bardzo przejrzyście i dodatkowo wprowadza wiele użytecznych możliwości, których u konkurencji nie znajdziecie!

Są to między innymi takie możliwości jak:

  • Polecanie kantoru i zdobywanie bonusu, który opisałem wyżej 50$ za każdą osobę i dla każdej osoby.
  • Cashback za płacenie kartą w sklepie lub online
  • Pay Rewards – Jeśli przesyłamy np. znajomemu CRO to otrzymamy 10% lub max 5$ zwrotu za ta płatność 
  • Mobile Airtime Cashback – Zwrot 5% za doładowanie telefonu, podczas którego płacimy w CRO 
  • Gift Card Cashback – Zwrot za zakup kart podarunkowych do różnych sklepów dostępnych w aplikacji 
  • Crypto Earn 4- 8% rocznie, a nawet wiecej jeśli używamy do tego i ich tokenu użytkowego, jakim jest CRO, (można też nim płacić fee na platformie tradingowej) Uzywając go można korzystać z wielu benefitów.
  • Crypto Credit – możliwość pożyczki, gdzie deponujemy swoje krypto jako zabezpieczenie
  • Brać udział w Syndicate – Promocyjnych zakupach np. z 50% rabatem (należy posiadać w staking 10 000 CRO)

Podobny jest Wirex, o którym przeczytacie TUTAJ

Czym jest aplikacja od crypto.com?

Dziś jest to aplikacja mobilna z kantorem swoją kartą debetową VISA, dzięki której można w łatwy sposób przy użyciu jednej aplikacji płacić naszymi kryptowalutami. Jest też giełda kryptowalut.

Zakupy na tym kantorze można robić w bardzo prosty i przyjemny sposób. Kantor jest też spięty z giełdą, gdzie za pomocą jednego kliknięcia można przesyłać środki bez żadnego fee.

Jak powstało Crypto.com

Pierwotna nazwa projektu to Monaco, bo wdrażany jest przez szwajcarską firmę Monaco Technologies, której właścicielem jest Kris Marszalek.

Projekt tworzony jest przez szwajcarską firmę Monaco Technologies, założoną w czerwcu 2016 r. przez Krisa Marszałka. W lipcu 2018 r. projekt oraz zmienił nazwę na Crypto.com Chain. W październiku zeszłego roku projekt rozpoczął dystrybucję karty płatniczej MCO Visa na terenie Singapuru, planując wprowadzenie jej również na terenie Stanów Zjednoczonych, następnie zaś w Europie.

Crypto.com Chain to jedyna tak funkcjonalna platforma płatnicza w kryptowalutach, rozwijająca m.in. własną kartę płatniczą opartą na sieci VISA. Sprzedaż była głównie na terenie Singapuru, ale Europa tez może się już cieszyć tym rozwiązaniem.

Główną i pierwotną misją projektu było jak i jest umożliwienie dokonywania codziennych płatności za pomocą kryptowalut z wykorzystaniem karty płatniczej i aplikacji mobilnej.

Dodatkowo firma posiada: kantor mobilny, platformę giełdową jak i dystrybuuje kartę płatniczą MCO Visa.

Crypto.com Chain posiada własny token użytkowy MCO, oparty na smart kontrakcie Ethereum (ETH), a także dodatkowy utility token CRO – crypto coin.

Projekt Monaco/Crypto najpierw zbierał fundusze na rozwój platformy płatniczej poprzez ICO.

Odbyło się ono za pośrednictwem sprzedaży tokenów MCO, które trwało od 18 maja do 18 czerwca 2017 r. Łączna kwota zbiórki funduszy została wówczas oszacowana na 26,7 mln dolarów. Maksymalna podaż MCO to 31 587 682 jednostek, z czego ponad 15,7 mln znajduje się w obiegu rynkowym.

Maksymalna podaż tokenów CRO to 100 000 000 000 (100 mld), z czego ponad 4,3 mld znajduje się obecnie w obiegu rynkowym.

Największym projektem Crypto.com jest karta pre-paid MCO Visa oparta na łańcuchu Ethereum. Działa ona bardzo podobnie do klasycznych kart prepaid (przedpłaconych), jednak doładowuje się ją nie tylko walutami FIAT fiducjarnymi.

Wpłacić na nią można € Euro lub Dollary $, jednak gówną zaleta jest możliwość doładowania kryptowalutami : Bitcoin, Bitcoin Cash, XRP, EOS, Litecoin i oczywiście token Crypto.com.

Samą kartę dostaje się za darmo, jest dostępnych kilka opcji. Na używaniu tej karty można otrzymywać cashback czyli jeszcze zarabiać na swoich zakupach.

Płacić kartą można wszędzie gdzie obsługiwana jest VISA, z bankomatów można nią wypłacać gotówkę, jednak posiada limity. Cashback, który zarabiamy to min 1% wartości transakcji kartą i trafia na nasze konto.

Mamy kilka opcji kart do wyboru, a w najwyższej z nich cashback sięga aż 5%. Za żadną z tych kart nie trzeba płacić, jednak rodzaj karty, jaki możemy otrzymać, uzależniony jest od tego, jak dużo środków w ich tokenie CRO zamrozimy na 180 dni. (to w sumie jak wsparcie projektu i inwestycja w projekt o warunkach zamrażania CRO możesz przeczytać TUTAJ)

Notowania Crypto.com Coin

Crypto.com Coin jest obecnie notowany na większości giełd kryptowalutowych z całego świata. Można to sprawdzić TUTAJ

Karta płatnicza i cashback

Rodzaje kart i limity

Możliwość zakupu kart podarunkowych jak i doładowania telefonu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *