marek.ebiznes@gmail.com

Jak i gdzie kupić kryptowaluty

Zarabianie w Internecie

Gdzie Tanio i szybko kupimy Bitcoina i inne kryptowaluty na giełdzie jak i kantorze wymiany:

Załóż konta tutaj:

Giełdy- Możliwość zakupu jak i grania na wzrostach jak i spadkach cen kryptowalut – poczytaj więcej na ich temat niżej

Bitbay

Wymiana i handel Krypto – krypto popularne giełdy- poczytaj więcej na ich temat niżej:

Binance

Bittrex

Kantory – możliwość szybkiego zakupu danej kryptowaluty poprzez kartę płatniczą lub przelew – poczytaj więcej na ich temat niżej:

Bitpanda-

Coinbase

Bitcantor.com
Inpay.pl
Bitpayo.com
4coins.pl

Giełdy- Możliwość zakupu jak i grania na wzrostach jak i spadkach cen kryptowalut

Bitbay

BitBay to największa polska giełda kryptowalut, która powstała w 2014 roku w Katowicach. Od początku działalności na czele Bitbay stoi Sylwester Suszek – popularyzator idei kryptowalut, członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin oraz prelegent wielu branżowych konferencji. Współtworzył wcześniej dwie duże firmy z sektora finansowego, co pozwoliło mu, wraz ze wspólnikami, zbudować silną, szybko rozwijającą się giełdę.

Celem giełdy było stworzenie bezpiecznej i wiarygodnej platformy umożliwiającej szybką wymianę kryptowalut. BitBay posiada intuicyjny interfejs z profesjonalnymi narzędziami dla traderów. Obecnie na platformie można dokonywać transakcji w kilkunastu kryptowalutach w parach z PLN, USD, EUR i BTC. Giełda stale jest jednak ulepszana, w efekcie czego platforma staje się jeszcze prostsza w obsłudze, a oferta stale się rozszerza. Obecnie cała spółka została przeniesiona na Maltę.

Żródło: https://comparic.pl/bitbay-opis-gieldy/

Załóż konto tutaj

Coindeal

Platforma wystartowała w marcu 2018, już po trzech miesiącach znalazła się na wysokiej pozycji w rankingu CoinMarketCap, a dzienny wolumen osiąga nawet do 10,000,000 USD! Jej założycieleAdam Bicz, Kajetan Maćkowiak i Filip Dzierżak – od wielu lat rozwijają biznesowe projekty w oparciu o technologię blockchain.

Na CoinDeal znaleźć można 29 pary kryptowalut – wśród nich także te najpopularniejsze, w większości sparowane z bitcoin (BTC), ale także z Ripple (XRP) i walutami fiat – euro (EUR), dolarem (USD) oraz funtem (GBP); liczba dostępnych coinów rośnie bardzo szybko. Nowe kryptowaluty pojawiają się najczęściej poprzez system głosowań zaangażowanej społeczności. Dzięki temu użytkownicy mają realny wpływ na przyszły kształt giełdy. Opcje wpłat i wypłat są w tym momencie dostępne w następujących walutach: sprawdź rynki.

Giełda umożliwia kupno kryptowalut za FIAT.
Umożliwia depozyty w takich walutach jak:
PLN,EUR, USD, GBP, RUB,

Kryptowaluty na giełdzie to:
BTC BCH LTC ETH DASH QTUM XVG BCN LSK NANO XRP FTO ONION SHND DFT XIN XP X12 BTK DODGE XMR TRX SL ORBT EOS ETN ECA

Użytkownicy są najważniejsi

Platforma oferuje swoim nowym oraz stałym użytkownikom program partnerski, w którym za zaproszenie swoich znajomych do rejestracji i handlu, otrzymać można 20% ich opłat transakcyjnych. Użytkownikom oferowane są przejrzyste fundusze oraz najbardziej zaawansowane standardy bezpieczeństwa. Korzystający z giełdy użytkownicy chronieni złożonymi wymaganiami dotyczącymi haseł, obowiązkowymi 2FA (dwuetapowe uwierzytelnienie), potwierdzeniami e-mailowymi potrzebnymi do wypłat i ostrzeżeniami o próbach zalogowania się z różnych adresów IP niż zwykle. Giełda założona została na Cyprze, gdzie znajduje się jej główna siedziba.

CoinDeal nie jest giełdą tylko dla doświadczonych tarderów

W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemów użytkownicy mogą liczyć na szybkie wsparcie zespołu technicznego, dostępnego 24/7, komunikującego się w kilku językach. Giełda rozbudowuje swój kanał na YouTube – gdzie poza animacjami i ogólnymi tutorialami, użytkownik znajdzie wkrótce poradniki i niezbędne informacje ze świata kryptowalut. Wszystkie materiały przed zalogowaniem dostępne są w języku angielskim, chińskim, niemieckim, koreańskim, polskim oraz rosyjskim, w planach są także kolejne wersje językowe.

Obecnie trwają prace nad otrzymaniem licencji FINMA (instytucja regulująca działalność w obszarze finansów) w Szwajcarii. W międzyczasie twórcy korzystają ze zlokalizowanego tam biura, w celu przechowywania kluczy do cold walletów w depozytach szwajcarskich banków, czy zabezpieczania środków giełdy. Zarząd giełdy stara się także o uzyskanie licencji w Stanach Zjednoczonych, by umożliwić amerykańskim traderom korzystanie z platformy.

Ciągły rozwój

Zespół CoinDeal angażuje się także w akcje charytatywne m.in. na rzecz wrocławskiej Fundacji “Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Twórcy giełdy planują już kolejne, by wspomóc tych najbardziej potrzebujących.

W lipcu tego roku giełda stała się oficjalnym partnerem Wolverhampton Wanderers, drużyny, która w sezonie 2018/19 będzie rywalizowała w Premier League. Logo CoinDeal zdobi koszulki zawodników, pojawi się również na bandach reklamowych Molineux Stadium.

CoinDeal to platforma wymiany kryptowalut, mierząca globalnie, odnosząca duże sukcesy i stawiająca potrzeby użytkownika zawsze na pierwszym miejscu.

Żródło: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?t=27984

Załóż konto tutaj

Wymiana i handel Krypo – krypto popularne giełdy:

Binance

Binance jest jedną z najpopularniejszych i największych giełd kryptowalut na świecie. Coraz bardziej jej popularność rośnie w stosunku do innych giełd. Jej start można było zaobserwować w 2017 roku, któremu towarzyszył niemal błyskawiczny rozwój. Giełda w kilka miesięcy stanęła na najwyższej półce, wraz z takimi konkurentami jak Bittrex i Poloniex.

Rozpoczęcie działalności Binance to wrzesień 2017 roku, gdy siedziba znajdowała się jeszcze w Szanghaju. Jej założycielem jest Changpeng Zhao, posiadający ogromne doświadczenie i sukcesy związane ze światem kryptowalut. Obecnie siedziba znajduje się w Hongkongu, a zmiana ta została wymuszona przez regulacje prawne, które wprowadził rząd Chiński.

Największym przedsięwzięciem giełdy Binance był projekt ICO w lipcu 2017 roku, który finalnie zainteresował łącznie 20 tysięcy inwestorów, przynosząc tym samym finansowanie na poziomie 15 mln USD.

Inwestorzy nie bez przyczyny chętnie korzystają z Binance jako główne źródło handlu. Giełda oferuje niezwykle niskie prowizje, które znajdują się na poziomie 0.1 procenta. Osoby korzystające z żetonów BNB, mogą liczyć na 50 procentową zniżkę, gdyż jest to token wprowadzony przez właścicieli giełdy. Opłaty transakcyjne wynoszą wtedy analogicznie 0.05 procenta wartości.

Żródło: https://www.kryptoportal.pl/gieldy/binance/

Załóż konto tutaj

Bittrex

Bittrex.com jest jedną z największych i najpopularniejszych giełd kryptowalut na świecie. Jej siedziba znajduje się w Stanach zjednoczonych, w barwnym i popularnym mieście Las Vegas. Zapewnia swoim użytkownikom możliwość handlu ogromną ilością par, gdyż posiada ona do dyspozycji 190 kryptowalut.

Interesanci nie dysponują możliwościami wpłat i wypłat za pomocą walut FIAT, lecz Bittrex udostępnia im zakup USDT, czyli kryptowaluty, która jest odpowiednikiem amerykańskiego USD w stosunku 1:1.

Użytkownicy ze statusem konta Enhanced, mogą dokonać bezpośredniego zakupu USDT w wysokości 100 000 USD, wykonując specjalne zgłoszenie do Supportu i czekając na dane do przelewu środków. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób, które posiadają możliwości poważnych i naprawdę dużych transakcji.

Klienci, którzy posiadają w pełni zweryfikowane konto i włączone zabezpieczenie 2FA, dysponują możliwością wypłaty 100 BTC dziennie. Biorąc pod uwagę limit dzienny konkurencji, Bittrex udostępnia klientom naprawdę wysoki próg, co może tym samym świadczyć o ich profesjonalnych zabezpieczeniach przed atakami i próbą kradzieży środków.

Oprócz dużej ilości możliwości trandingu, klienci giełdy Bittrex muszą od każdej transakcji płacić prowizję na poziomie 0,25%. Może wydawać się to duża kwota, biorąc pod uwagę inne giełdy jak Binance (gdzie prowizja wynosi 0,1% i przy płatności BNB 0,05%), lecz w dalszym ciągu nie jest to najwyższa propozycja.

Oferta kupna/sprzedaży kryptowalut, musi minimalnie wynosić 100 000 satoshi, by mogła być w ogóle zrealizowana. Limit został jednak wprowadzony, gdy cena Bitcoina znacząco zaczęła rosnąć i jej celem było zminimalizowanie możliwości, manipulacji ceną oraz rynkiem.

Jak wiadomo Stany Zjednoczone, są bardzo mocno ostrożne, jeśli chodzi o manipulacje, oszustwa i terroryzm, więc giełda Bittrex zmuszona jest przestrzegać wszystkich regulacji prawnych, w tym ustawy o tajemnicy bankowej lub prawa dotyczącego sankcji gospodarczych.

Odpowiada ona przed Sądem Okręgowym Stanów Zjednoczonych i podlega pod prawo stanu Waszyngton.

Żródło: https://www.kryptoportal.pl/gieldy/bittrex_com/

Załóż konto tutaj

Kantory – możliwość szybkiego zakupu danej kryptowaluty poprzez kartę płatniczą lub przelew:

Bitpanda

BitPanda – Moim zdaniem jest to jeden z bardziej rozwijających się giełd-kantorów, gdzie założenie jak i prowadzenie konta jest bardzo łatwe jak i przejrzyste dodatkowo Bitpanda jest jednym z giełd-kantorów który umożliwia natychmiastową weryfikacje oraz szybki zakup sporej gamy kryptowalut. Dostępne są Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple, Dash.

Ciekawostką jest to że kantor ten wyszedł na przeciw z swoim projektem ICO. Pantos PAN tak brzmi nazwa ICO od zespołu giełdy – jest to pierwszy system spajający wiele blockchainów w jeden token.

Kupować kryptowaluty można na kilka sposobów: Karta Visa/MasterCard, Przelewem Bankowym a nawet takimi operatorami płatności jak Skrill czy Neteller. Bitpanda jest firmą działającą w Austrii.

Inne informacje na temat Pantos znajdziesz tutaj:

Strona internetowa: Pantos.io
Telegram: t./me/pantosIO
Reddit: r/Pantos
Facebook: PantosIO
Twitter: PantosIO
Bitcointalk: PantosIO

Pantos, to otwarty na innowacje naukowy projekt badawczy aspirujący do zbliżenia do siebie blockchainów oraz twórców danych kryptowalut.
Hard cap wyniesie 1 000 000 000 PANW trakcie ICO rozdystrybuowanych zostanie max 400 000 000 PAN.
Głównym celem Pantos jest zapewnienie płynnych transferów tokenów/coinów w czasie rzeczywistym, a tym samym ułatwienie dokonywania arbitrażu. Pomoże w tym technologia TAST – Token Atomic Swap Technology, w której tworzeniu weźmie udział Wiedeński Uniwersytet Techniczny. Jednocześnie Pantos chce zadbać o to aby społeczność kryptowalut zbliżyła się do siebie (głównie deweloperzy kryptowalut i blockchainów).

źródło: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?t=28098

Załóż konto tutaj

Coinbase