marek.ebiznes@gmail.com

Rekomendacja, linki partnerskie czy to zło i o co w niej chodzi?

Zarabianie w Internecie

Rekomendacja, linki partnerskie czy to zło i o co w niej chodzi?

Wyjaśnię wam też często poruszany temat – Dlaczego warto korzystać z linków partnerskich, co to tak naprawdę daje, ma na celu oraz jakie podejście mam ja i inni do nich.

Osoby zaczynące swoją przygodę z zarabianiem w internecie, często uważają że linki partnerskie to coś złego, a przecież linki partnerskie obecne są przy korzystaniu z wielu usług. U osób tych możemy zaobserwować następujące podejście– „A ja się nie zapiszę z jego linku, bo ten ktoś na mnie zarobi….” całe te podejście i czar samodzielności jednak szybko znika.

Już po krótkim czasie działania osoba taka widzi, że nie ma wsparcia i musi się nieźle naprodukować, aby zdobyć informacje oraz doświadczenie. Szukając na ślepo wsparcia u innych bywa tak, że dostaje się „pstryczek w nos” jeśli  natrafi się ktoś kto jednak nie pomoże tobie bezinteresownie. W tych czasach wiedza bywa wartością za którą trzeba płacić a przecież to miało być takie proste…

Osoba taka często staje się sama ofiara ludzi z podejściem podobnym do niej.Jest to bardzo prosta i fajna lekcja –dlaczego? z

Ja sam zrozumiałem już dawno, że linki te służą do otrzymywania bonusów za pracę, którą wykonujesz w ramach programu partnerskiego. Dana firma w ten sposób ciebie wynagradza.

Nazywamy to pracą dlatego właśnie, że wpisy, instrukcje, tutorialerecenzje, które są umieszczane na blogach, grupach czy Yt same się nie stworzą. Mało tego, większość twórców dba o kontakt z ludzmi, którzy korzystają z ich treści.

Ja sam zazwyczaj korzystam z kodów, jak i linków polecających osób, które wkładają wiele pracy aby stworzyć właśnie takie instrukcje. Jest to bardzo uczciwie podejście

Zawsze ktoś musi włożyć w to sporo pracy – Stworzyć opis oraz dokładnie sprawdzić dane usługi. Później poświęca swój czas, aby pomóc osobom które mają pytania związane z danym tematem.

W większości firm bez kodu polecającego nie można nawet założyc kont. Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie. 

Wy też możecie polecać to wszystko dalej, używając swoich linków, jak i wkładając trochę swojej pracy. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *