marek.ebiznes@gmail.com

Airdrop XLM – Jest to największy w historii zrzut Stellara przy pomocy keybase

Zarabianie w Internecie

Airdrop XLM – Jest to największy w historii zrzut Stellara przy pomocy keybase

Tokeny przyznawane raz w miesiącu. Proponuje się pośpieszyć, bo rozdanie zostało przewidziane po 15 listopada.

Obecnie ok 1000 XLM na osobę co daje ok 60$

🔘Wystarczy się zarejestrować

https://keybase.io/airdrop

🔘pobrać aplikacje,

🔘zweryfikować swój numer telefonu na KeyBase.

🔵Następnie w aplikacji utworzyć portfel i 2 paper wallety

🔵Znajdziecie je klikając pierwszą ikonkę z prawej strony na dole ekranu. (Taki hamburger) 

🔵Następnie klikając w – Devices dodając paper wallet (zapiszcie sobie słowa mnemoniczne) 

🔴Pamiętajcie też, by ustawić sobie hasło do logowania w zakładce – Your Account

🔵Po wykonaniu kroków powyżej przechodzimy do zakładki – Wallet

🔵U góry ekranu znajduje się rozwijane menu, klikamy i wybieramy – join the airdrop, następnie klikamy – see if you qualify

🔘Czekamy na potwierdzenie zielonymi ptaszkami i klikamy zielony przycisk – become a lucky airdropee

Zobacz krótką instrukcję tutaj:

Trochę więcej na temat samego Keybase i Airdrop XLM.

A co to jest keybase?

Keybase to darmowa, bezpieczna alternatywa dla Slack, WhatsApp, Telegram i innych aplikacji do czatu. Obsługuje grupy duże i małe, społeczności i zespoły. Wewnątrz Keybase wszystkie czaty są szyfrowane od końca do końca. Wyobraź sobie, że ktoś włamał się na serwery Slacka i ukradł i opublikował wiadomości Twojej firmy lub rodziny? To byłoby katastrofalne. Szyfrowanie Keybase uniemożliwia włamanie do chmury.

Ponieważ Keybase jest oparty na technologii klucza publicznego, może także rozumieć kryptowaluty. Wystarczy więc zainstalować aplikację i zarejestrować się w bezpłatnych Lumenach.

Stellar Development Foundation 15 listopada wysyła 100 milionów lumenów, równo podzielonych między wszystkich kwalifikujących się użytkowników Keybase. Nie ma żadnych zobowiązań; SDF jest organizacją non-profit i chce je rozdawać.

W sumie dają 2 miliardy lumenów (około 120 milionów dolarów) przy użyciu Keybase w ciągu następnych 20 miesięcy. 15 dnia każdego miesiąca SDF da kolejną partię, równo podzieloną między wszystkich.

Ci, którzy dołączą teraz, będą uczestniczyć co miesiąc do końca. Dzięki temu osoby, które dołączą wcześniej, otrzymają więcej.

Jak się zakwalifikować?

Musisz dołączyć do Keybase, która jest bezpłatna i open source. Musisz udowodnić, że jesteś prawdziwym człowiekiem, odbierając SMS-a.

Musisz zweryfikować numer telefonu w kraju, który nie zaatakował nas fałszywymi kontami. Aktualna lista dopuszczalnych krajów to: Australia, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Republika Cypryjska, Republika Czeska, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Japonia, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone.

Kanada jest wykluczona z powodu naszej niemożności sprawdzenia, czy kanadyjskie numery telefonów nie zostały zakupione na dużą skalę.

Zwróćcie uwagę, że już 9 września rozdali 100 milionów lumenów. Kolejna część miała być rozdana 15 października, ale przesunęli ją do 15 listopada z powodu szalonej mieszanki wymagań związanych z kwalifikacją. Jeśli zakwalifikujesz się do zrzutu, otrzymasz swój Lumen w ciągu kilku dni od 15 listopada.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *