marek.ebiznes@gmail.com

Walentynki – 14 Luty 2020

Zarabianie w Internecie

Walentynki – 14 Luty 2020

Porozmawiajmy- jak to jest naprawdę?

Wiemy nie od dziś, że walentynki to święto populistyczne, głównie napędzające konsumpcję! Tak widzę to ja. Możecie się ze mną zgodzić lub nie.

Wszystko to, co możesz zobaczyć w telewizji, internecie, social mediach. Facebooku, Instagramie jest przerysowane!

Tak dokładnie przerysowane, przejaskrawione, sztuczne i napompowane. Zrobione jest to po to, by Tobie coś sprzedać!

Wszystko to zrobione jest w ten sposób, aby stworzyć w nas potrzebę, sprzedać wizje doskonałości, szczęścia i piękna! Wykorzystuje się coraz lepsze metody marketingowe. Pamiętaj, że te stare działają zawsze, jesteśmy już tak zbudowani, że jesteśmy wzrokowcami, dodaj do tego emocje i konsument gotowy.

Kogo spotkamy na Instagramie i social mediach?

Na Instagramie i Facebooku możesz zauważyć doskonałość. Jak te wszystkie kolorowe popularne pary pokazują jak to się bardzo kochają. Pokazują, jakie to prezenty sobie robią itd. Dużo mówienia jak to o związek i swoją drugą połówkę trzeba dbać.

Ja wiem jedno. Mnie to śmieszy! Nie wiem jak Ciebie, ale mnie oglądanie tego, jakie to one nie śmieszy podwójnie, całe to populistyczne pie*dolenie o miłości!

Warto jednak się zastanowić, czy aby na pewno oni się tak mocno kochają ?

Jeśli On i Ona latają ciągle z telefonem. Spędzają czas na robieniu zdjęć, nagrywaniu insta-story, pokazaniu jak to bardzo przygotowują się tego dnia, o czym to świadczy? No to trzeba pokazać, jacy to oni nie są zajebiści! To kiedy oni tak naprawdę o siebie dbają i pokazują sobie, że się kochają? Ja tego nie kleje, a ty ?

Dlaczego tak się dzieje?

W Polsce mamy taki paradoks. Jeśli ktoś nie ma pieniędzy, to w social mediach tym bardziej chce pokazać, że je jednak ma! Żyje w takiej bajce.

Następna zasada to tak przekazywana z dziada pradziada – im ktoś jest mniej ogarnięty, tym za mądrzejszego się uważa. Znasz takich ludzi? Ja znam wielu, a ego mają w kosmosie.

Ile jest takich par, gdzie w domu jest przemoc i brak szacunku! Za to przed wszystkimi udają, że jest super i mają idealny związek!

Idąc tym tokiem rozumowania, możemy dojść do wniosku, że na pewno część tych doskonałych, popularnych w social mediach par, być może wcale takie idealne nie są. Jedynie próbują udowodnić nam coś, czego nie ma. Robią to na pokaz dla fame-u, pieniędzy i poklasku!

Jeśli zarabiasz duże pieniądzę to nie musisz na siłę nikomu udowadniać, że je zarabiasz, no bo je przecież zarabiasz. To tak samo można napisać o biznesie MLM i liderowaniu i pokazywaniu samochodów, pieniędzy i ciągłego wspaniałego życia, ale tym razem skupmy się na walentynkach.

Finalnie chodzi o to aby sprzedać nam produkty takie jak kwiaty, bransoletki i to wszystko, co możemy zobaczyć na tych pięknych obrobionych zdjęciach!

Z mojej strony życzę wam, abyście nieprzerwanie byli tak szczęśliwi jak to pokazuje się w social mediach!


Teraz Pokażę Ci jak zdobyć darmową kasę ze swoją walentynką pod tagiem DARMOWA KASA

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *