marek.ebiznes@gmail.com

Tronchain, uswapme, eclipcity – uważaj na szybki zysk!

Zarabianie w Internecie

Tronchain, uswapme, eclipcity – uważaj na szybki zysk!

Wiele ludzi pyta mnie o FARMING i smartkontrakt na TRX, a mianowicie chodzi o tronchain i uswap.

Uniswap i liquidity pool co to jest j jak działa?

Tego jest wiele na rynku – nie jest to nic innego jak dostarczanie płynności – liquidity na zdecentralizowane platformy, które umożliwiają wymiane kryptowalut – uniswap.

Łączymy się z tymi platformami bezpośrednio, przez podłączenie portfela np. METAMASK, TRONLINK itd.

Tyle jest tych pytań, że 😎 zdecydowałem, że się do tego odniosę 😉

📍 Teraz nie odbierajcie tego jako atak czy hejt na te „sposoby” zarabiania, nie o to tu chodzi, bardziej mi chodzi, aby przestrzec was przed ryzykiem, jakie się z tym wiąże oraz abyście byli tego świadomi!

📍 Pamiętali, że to wasze prywatne decyzje, a to że wam ktoś to pokazał nie ma wpływu na to co się wydarzy i na to czy ty zarobisz, czy też stracisz tam pieniądze!

🔵 Tronchain – to nic innego jak rodzaj podziału pieniędzy miedzy użytkowników i tych pieniędzy, które wpływają oczywiście od użytkowników, bo sam twórca ich nawet nie potrzebuje, po prostu zrobił smart kontrakt, który ma zakodowane to, aby rozdzielał pieniądze procentowo do tych, którzy mają jakiś udział w puli.

Im więcej masz swojego depozytu, tym wiecej dostajesz spowrotem, stare oklepane jesli chodzi o revshare i inne tego typu zabawki.

Taki podobny system do cloud token, pewnie znacie, niektorzy do dzi kasy nie odzyskali.

🔵 Uswap – to podobna platforma do uniswap, lecz oparta na tonie trx, za podpięcie liquidity pool otrzymuje się tokeny UME, które można wymienić na inne waluty na tej platformie podobnej do uniswap. Jednak ja sam mam duże wątpliwości jeśli chodzi o dobre intencje tej, że platformy. Nie jest to uniswap czy justswap.

🔵 Eclipcity – platforma umożliwiająca farming tokenów UME wykorzystując do tego LP tokens – czyli tokeny z liquidity pool, który mamy na uswap.

😈 Teraz trochę faktów, które wynikają z mojego doswiadczenia jak i obserwacji.

Historia pokazuje wiele, a zazwyczaj to, że jeśli coś zaczyna „żreć” to się szybko kończy.

Po ostatnim webinarze mam mieszane uczucia, a to dlatego iz jesli ktos wprowadza karty płatnicze, zle sie to konczy.

⚪️ Moim zdaniem i z moich obserwacji wynika, że gosc, czyli twórca nie jest nikim specjalnym, podobno jest Norwegiem, ale…..

Na pewno nie ma powiązań z bankowością, a jeśli nawet, to aby stworzyć platformę opartą o krypto waluty i podłączyć do niej kartę to nie jest takie proste, wystarczy popatrzeć na gigantów, jakim są Binance czy Crypto.

🟢Rzad zadnego kraju nie pozwoli sobie na to a zeby ktos sie bawil w taki sposob, przykladem jest chociazby plustoken, cloud token, bardzo podobny schemat 😉

Dodatkowo „gość” – CEO tego projektu, mówi otwarcie, ze tronchain to ponzi! 😅 „wpływa więcej pieniędzy do community fund niż wypływa, wiec jest dobrze!”

Ze pieniądze na to biorą się z uswap i innych połączonych źródeł, gdzie tam pieniądze głównie biorą się od użytkowników, bo ten system nie daje żadnej wartości na rynek.

Zauważając jeszcze prywatne pule farmingowe owego CEO na jakie kwoty sa i ile mu prywatnie generuja tokenow – ktore pewnie zamienia sobie na różne bardziej wartosciowe ktypto, wyciągając tym sposobem pieniądze z systemu.

Obstawiam ze długo może to nie potrwać, chcecie zarabiajcie, chcecie doświadczajcie, ale pamietajcie o tym ze to po prostu sie skonczy.

Pozdrawiam.

Zobacz też:

————————————–

Pamiętaj! : Blog, Fanpage, Video oraz materiały które znajdujesz, jak i treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy wreszcie biznes online lub kryptowaluty nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam.

Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam z większym lub mniejszym sukcesem finansowym.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty, bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *