marek.ebiznes@gmail.com

Kryptowaluty – inwestowanie czy spekulacja

Zarabianie w Internecie

Kryptowaluty – inwestowanie czy spekulacja

Co robisz? Spekulujesz czy inwestujesz?

Tradujesz każdego dnia, czy Hodlujesz?

Ja sam robie to i to, jednak bliżej mojemu podejściu jest holdowanie, bo nie wpływa to już dziś tak bardzo na moje emocje, początki na rynku krypto były bardzo ciekawe, potrafiłem 100 razy dziennie patrzeć w blockfolio lub deltę i śledzić czy posiadane przeze mnie krypto rośnie, czy też spada.

Dziś mam inne podejście do tego, bardziej dojrzałe, co nie wykluczą że nie daje się łapać na panujące FOMO czy FUD 😃

Emocje są najgorszym doradcą, dlatego tak ciężko je rozgraniczyć, a jeśli masz jeszcze duże połączenie emocjonalne z pieniędzmi , które postanowiłeś przeznaczyć na różne i westycje, to do tragedii i tego abyś wszystko stracił nie jest wcale daleko.

Więc pamiętajcie o tym, aby inwestować tylko tyle na ile możecie sobie pozwolić i tyle, jeśli stracicie by nie miało dużego wpływu na wasze koszty życia!

Inwestuj mądrze, nie chciwie ✌️

⚠️ Pamiętajcie, że to, co pisze nigdy nie jest żadną poradą inwestycyjną, a tylko moimi prywatnymi przemyśleniami i tym, co robie ja sam, jako świadomy użytkownik rynków, na których zarabiam oswoiłem się z ryzykiem i tym, że nie tylko są zyski, a też mogą wystąpić straty, jednak z dobrym planem zazwyczaj wychodzisz na plus 😎💶

Interesują cię informacje z rynku zarabiania online, zapraszam na grupę na Facebooku – kliknij by przejść do grupy HAJSOHOLICY

Jako bowy w tym rynku i tak nie ogarniesz nawet 20% tego co robią osoby takie jak ja, które po prostu doświadczyły, więc nie przerażaj się, a zacznij działać małymi kroczkami!

Bo najważniejsze jest działanie, a nie stanie w miejscu!

⚠️ Do sedna!

Jakie alty kumulujecie na ten alt season – jesli taki przyjdzie? 😎

Ja mam kilka portfolio i podzielone tak:

Stare 2016/2017

Nowe #2019/2020

Longterm

Shortterm

MoonBag – czyli takie gdzie włożyłem X i jak był duży wzrost wyjałem mój wkłac plus na waciki, a reszta czeka na #BullRun jeśli taki przyjdzie, jeśli nie to i tak mam zysk ✌️

Jak i projekt dla każdego jakim jest systematyczne kupowanie kryptowalut na jakiś cel za drobne co miesiąc CryptoSalvation

Równie dobrze sam możesz sobie wyznaczyć cel, że zbierasz krypto i chcesz uzbierać jakąś kwotę na coś konkretnego.

Tych starych projektów, wymieniłem część „trupów”, które podejrzewam że na #Hossie i tak wstaną, na te świeższe jak
RSR, LTO, BAND, DOT, LINK, CHZ, RUNE, FTM, BIDAO i kilka innych.

Mam też ciągle takie które dają coś z ich kopania, na portfelach czy też na giełdach ADA, XTZ, TRX, MANA, NEO, VET, XRP, WAVES, KMD czy nawet ciągle kopie w #POS.

Z turbo longów mam np. Siacoin, RDD, STRATIS czy Digibyte i kilka innych, to są takie, które przeholdowałem w 2017/2018 roku 🤪

Mam też mojego ulubionego NAVCOINA, który dał mi wielokrotnie wyjąć wkład i kupowałem z zysków inne projekty.

Mam też kilka sentymentalnych co są tamtejszymi moimy #Moonbagami takie jak Nexus, DMD, PHORE.

Mam też POLISA w masternodzie, gdzie z 1000 szt zrobiło mi się 4500, jednak to 4500 nie daje mi jeszcze zwrotu kwoty, którą włożyłem w masternoda.

Sami wiecie że ja bardziej inwestuje długoterminowo niż spekuluje w krótkim terminie, a to dlatego, że w odpowiednim czasie zdywersyfikowałem się i teraz mam taki a nie inny plan działania.

Historia pokazuje, że jeśli nie masz doświadczenia i przeraża cię trading, to na samym trzymaniu w dluższym okresie jesteś w stanie wyjść na tym lepiej niż spekulanci.

Pamiętajcie jednak – REALIZACJA ZYSKÓW, SPRZEDAWANIE NA POZIOMACH CZĘŚCI SWOICH POZYCJI.

Wszystko po to aby nie zostać z tym na kolejne lata 😀

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *