marek.ebiznes@gmail.com

Waves Ducks – otrzymałem kaczkę o wartości 38 000 złotych

Zarabianie w Internecie

Waves Ducks – otrzymałem kaczkę o wartości 38 000 złotych

Pamiętacie jak ostatnio kupiłem sobie kaczki za 875 waves tj ~50 000 złotych i zamierzałem je zbreed-ować, aby otrzymać nową kaczkę, którą wystawie na sprzedaż?

Wtedy coś poszlo nie tak, ale teraz już wszystko OK.


Zbreedowałem kaczki i otrzymałem 3 kaczkę o wartości 430 waves ~ 10 000$ czyli 38 000 złotych

Link do gry: https://wavesducks.com/3PEgRwGuxETWufdAEJJXBDV1rcmQ6cSy7AZ

Dobre info, będzie można zacząć działać tutaj dużo taniej

W ciągu ostatnich 3 miesięcy wszechświat Waves Ducks szybko się rozrastał. Ponad tysiąc graczy rozpoczęło podróż do własnego imperium kaczek, a ponad 20 tysięcy jest zaangażowanych w promocję gry.

Naszym następnym krokiem jest masowa adopcja. Aby gra była jeszcze bardziej popularna, wprowadzamy nową propozycję ulepszenia kaczek, która rozwiązuje dwa najważniejsze zadania — obniża bariery wejścia i sprawia, że ​​cały świat śmieje się z kapitalizacji kaczki i EGGa.

Poznaj małe kaczki i wojny kaczek!
Małe kaczki

Mała kaczuszka to nowy zasób NFT do gier z ceną 0,1 EGGa, co sprawia, że ​​jest przystępna cenowo, nawet jeśli cena tokena wzrośnie do 10 000 USD. Każda kaczka ma swoje tempo wzrostu, które początkowo wynosi 5%. Możesz ją zwiększyć do 100%, a wtedy mała kaczka zamieni się w dorosłą kaczkę, w jedną z tych dostępnych w inkubatorze.

Możesz hodować swoją małą kaczkę zarówno podczas karmienia, jak i walki. Należy to robić codziennie, w przeciwnym razie kaczka będzie tracić codziennie 5% tempa wzrostu. Dzięki jedzeniu możesz hodować swoją małą kaczkę o 10% dziennie. Cena karmy uzależniona jest od aktualnej ceny kaczki w inkubatorze:

Cena wzrostu o 1% = cena wylęgu * 0,7 * 0,01

W ten sposób gracze mogą wyhodować małą kaczkę w dorosłą kaczkę w 10 dni, więc wzrost będzie kosztował o 30% mniej niż zakup nowej kaczki. Jest to rekompensata za oczekiwanie i ryzyko spóźnienia na dzień lub dwa z utratą tempa wzrostu małej kaczuszki. Na przykład przy obecnej cenie wylęgu 3,5 EGGa gracz może wyhodować kaczuszkę za 2,45 EGGa.

W przyszłości planujemy dodać więcej mechanizmów wzrostu poprzez program poleceń i działania społecznościowe. A oto najciekawsza część DIP-4 — wojny kaczek!
Wojny kaczek

Aby rozpocząć bitwę, gracz musi wybrać jedną ze swoich małych kaczek, kaczkę Jedi, i rzucić wyzwanie przeciwnikowi. Zwycięzca otrzyma pewien procent wzrostu. Każdy z tych procent wzrostu może zostać zamieniony na EGGa jako nagrodę za kaczkę Jedi — gracz może sam określić swój udział.

Dostępne są trzy poziomy bitwy. Na pierwszym poziomie Twoja kaczka może wygrać 2% tempa wzrostu, na drugim – 7%, a na trzecim, najbardziej ekstremalnym – aż 20%. Ale nie zapominaj, że każda bitwa ma swojego przegranego, który traci tyle samo tempa wzrostu. Jeśli tempo wzrostu małej kaczki spadnie do zera, umiera.

Bitwy są turowe. W każdej turze gracz wybiera, którą część przeciwnika atakować, a którą bronić — głowę, tułów lub ogon.

Po tym, jak obaj gracze wybiorą kierunki ataku i obrony, rozpocznie się bitwa. Jeśli gracz nie broni części, którą zaatakuje jego przeciwnik w ciągu jednej tury, traci 20 PW z początkowych 100 PW. Zwycięzcą jest mała kaczuszka, która jako pierwsza obniży HP przeciwnika do zera.

Rzadkość kaczki Jedi również wpływa na bitwę. Daje premię do ataku małej kaczce, a zamiast standardowych 20 HP mała kaczuszka może zadać więcej obrażeń:

20 HP + 5 HP * rzadkość Jedi (wyrażona w ułamku jednostek)

Osiągnięcia kaczki Jedi pozwalają wyleczyć małą kaczkę i zwiększyć jej HP w przypadku udanego ruchu obronnego. Ilość przywróconego zdrowia zależy od rzadkości osiągnięcia.

Liczby kaczek Jedi określają zwycięzcę bitwy, jeśli obaj przeciwnicy osiągną 0 HP podczas tego samego ruchu. Wygrywa mała kaczuszka kaczki Jedi o mniejszej liczbie, z tą, która została wykluła się wcześniej.

Planujemy nowe wzmocnienia bitewne w oparciu o generacje i kolory tła. Ponadto prawdopodobnie wprowadzimy broń i amunicję dla kaczek. To sprawi, że wojny kaczek będą jeszcze bardziej nieprzewidywalne i zapierające dech w piersiach!
Stypendium Jedi

Rodzina Waves Ducks znana jest ze swojego mentoringu, w którym doświadczeni gracze zawsze starają się pomóc nowicjuszom. Teraz gracze mogą na tym zarabiać dzięki naszej nowej mechanice — dzierżawiąc swoje kaczki NFT jako Jedi.

Właściciele Jedi mogą oszacować prowizję za leasing. Na przykład, jeśli mała kaczka wygra bitwę o 20% tempa wzrostu z 10% prowizją Jedi, wzrośnie o 18%, a pozostałe 2% trafi do właściciela Jedi jako EGG. Na starcie DIP-4 oznacza to 0,04 EGGa.

Kaczkę Jedi można wypożyczyć raz na 24 godziny (1440 bloków), po czym każdy może ją ponownie wypożyczyć.

Elastyczna mechanika bitwy nie tylko zapewnia kaczkom dodatkową wartość, ale także umożliwia wybór między ich wykorzystaniem do hodowli EGGów lub bitew. Silna kaczka Jedi może przynieść niezły dochód. Na przykład, jeśli przeciętnie niektóre małe kaczki wygrywają 1 bitwę o 20% tempo wzrostu dziennie, z 10% prowizją Jedi i 0,02 procentową ceną wzrostu EGGa, dzienny dochód ich Jedi wynosi:

0,02 JAJKA * 20 * 0,1 * 1 = 0,04 JAJKA, czyli 14,6 JAJKA rocznie

Niezła pensja Jedi, prawda? Więcej niż można uzyskać przy zwykłym rolnictwie 😉

Technicznie rzecz biorąc, leasing Jedi działa jak leasing NFT: token nie jest przenoszony na leasingobiorcę, pozostaje na inteligentnej umowie. Jest to unikalna, nieufna mechanika leasingu dla gier NFT.
Przebudzenie kaczek

Waves Ducks to nie tylko eksperymenty hodowlane i DeFi. Nowy DIP zamienia go w pełnowymiarowy i prof

Przetłumaczone, źródło: https://medium.com/wavesprotocol/dip-4-the-hero-path-ea7203f81f7d


Zapraszam też na medium projektu : https://medium.com/wavesprotocol/wavesducks/home

Osiągnięcia dla kaczek

info: https://medium.com/wavesprotocol/launching-achievements-for-nft-ducks-1504838bc827

Tutaj instrukcja o co chodzi w grze:

https://wavesducks.notion.site/Waves-Ducks-Guide-26163c114ea2447aa5796f6fa603d647

Na czym polega farming:


https://wavesducks.notion.site/Farming-How-to-produce-EGGs-75ec4495647647659fdf40a83da4a1d5🔔 Subskrybuj kanał, aby być na bieżąco
✴️ Zapisz się na Newsletter na telegram https://t.me/hajsoholicy
✴️ Mój BLOG: https://marekporwol.pl/​​
✴️ Obserwuj na Instagram-ie: https://www.instagram.com/marekp505/​​
✴️ Grupa o zarabianiu w sieci: https://www.facebook.com/groups/hajsoholicy

#KlubHsH #HajsoHolicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *